Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 godziny temu, Oscar Patric napisał:

możliwe,wiem że rząd chce całkowity zakaz pracy zrobić w niedzielę

Ale to w systemie czterobrygadowy i tak nie przejdzie ;)

 

Hejka ;)

 

u nas bezśnieżnie i w miare ciepło :D

 

Wlasnie zamówiłam legowisko dla Nerona :D

Link to comment
Share on other sites

A ma ściągany pokrowiec??? Z Kłakami nie wierz, wszystkie łapią. Niestety program do ściągania sierści (mam Beko), też nie wiele więcej daje od standardowego prania (pierze się z 2,5 godziny, ciągle podgrzewa i chłodzi wodę- nie powiem ile prądu to pewnie zżera, a włosy jak były, tak są- przynajmniej te igły Shadowa)

Link to comment
Share on other sites

To legowisko to prawie jak łóżko ;) U nas świetnie się spisuje materacyk z niemowlęcego łóżeczka, bambusowy czy jakiś tam, podobno zdrowy dla dzieci. Ciekawe czy dla psa też :D 

magdabroy fajny pomysł z tym żeby najpierw płukanie zrobić, skorzystam. Płukanie pustej pralki to norma, szczególnie że moja rodzicielka dostaje białej gorączki jak widzi jakieś kłaki w pralce, a teraz kupiła nową więc w ogóle nie wiem jak przejdzie pranie Hunterowego kocyka :D

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, YxNinaxY napisał:

To legowisko to prawie jak łóżko ;) U nas świetnie się spisuje materacyk z niemowlęcego łóżeczka, bambusowy czy jakiś tam, podobno zdrowy dla dzieci. Ciekawe czy dla psa też :D 

magdabroy fajny pomysł z tym żeby najpierw płukanie zrobić, skorzystam. Płukanie pustej pralki to norma, szczególnie że moja rodzicielka dostaje białej gorączki jak widzi jakieś kłaki w pralce, a teraz kupiła nową więc w ogóle nie wiem jak przejdzie pranie Hunterowego kocyka :D

 

Moje pierwsze dziecko miało materacyk bambusowy ;) Taki nam polecono właśnie jako najzdrowszy. Teraz materacyk czeka na drugiego potomka, bo po 2 latach używania, nawet nie widać śladów użytkowania :) A potem może właśnie odstąpię go psu-dobra myśl :)

Już po wstępnym płukaniu, można się pozbyć wiele sierści. Jedyny minus taki, ze trzeba częściej zaglądać i czyścić filtr w pralce ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej hej laseczki ;)

Magda legowisko kosztowało mnie 120 zł , ale jeszcze nie doszło , sama jestem ciekawa jak będzie wyglądało w realu ;)

Ale czy ma ściagany pokrowiec to nawet nie wiem , mamy tez pralce Beco z funkcją pupil i Uja daje , jak prałam pokrowiec z obecnego legowiska to nie wiele kłaków ściągnęło :/

 

Qurde ostatnio nie mam czasu nawet sie podrapac , młody zaczął protestowac ze spaniem i nie idzie go zagonić do spania , jak zawsze szedł spać o 19 tak teraz wariuje do 22-23 ,śpiewa , kwiczy , robi wszystko żeby tylko nie spac , dzisiaj z wielkim trudem zasnął o 21 , zanim później wszystko porobie to musze iść spac bo o 5 pobudka , oszaleć idzie .

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, dOgLoV napisał:

Hej hej laseczki ;)

Magda legowisko kosztowało mnie 120 zł , ale jeszcze nie doszło , sama jestem ciekawa jak będzie wyglądało w realu ;)

Ale czy ma ściagany pokrowiec to nawet nie wiem , mamy tez pralce Beco z funkcją pupil i Uja daje , jak prałam pokrowiec z obecnego legowiska to nie wiele kłaków ściągnęło :/

 

Qurde ostatnio nie mam czasu nawet sie podrapac , młody zaczął protestowac ze spaniem i nie idzie go zagonić do spania , jak zawsze szedł spać o 19 tak teraz wariuje do 22-23 ,śpiewa , kwiczy , robi wszystko żeby tylko nie spac , dzisiaj z wielkim trudem zasnął o 21 , zanim później wszystko porobie to musze iść spac bo o 5 pobudka , oszaleć idzie .

 

pewnie mamy te same dupne pralki heheh Co do Fabianka, taki okres, ja to nazywałam cuceniem. Gabi ledwo żywa biegała, tarzała na podłodze etc. miałam wrażenie, że chce się dobudzić hehe- przeszło na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...