Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Taa ja mam zawsze przeboje jakieś :/ dzisiaj mi się okulary rozdupcyły hahahhaa

Ale w jaki śmieszny sposób , kierownik mnie opierdziela że za szybko sprzątam , ja patrze na niego a tu nagle mi okulary wybuchły , normalnie pękły na pół hahahahahaha On zaczął pizgac i mówie " ale to nie moja wina " na co mówie " właśnie że kierownika bo za głośno krzyczał" buahaha śnieszna sytuacja ale 5 stówek poszło się jeb....ać :/

 

Ania o super praca , lepsza niż u nas w hałasie i brudzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Fabian często się śmieje , a jak widzi aparat to już w ogóle :D

No Ola a ja dzisiaj zaspałam ;( qurwa nie weim co ja mam że zacisne komórke i zasypiam chyba w sekundzie , obudziłam się o godzine za późno , ale dałam rade zdążyć , bez kawy , śniadania ale na czas :P

A bez okularów to masakra , dzisiaj musiałam robić we firmowych plastikach , w głowie mi sie kręcilo i głowa mnie bolała , poszłam kupić chociaż zerówki i jakos sie premecze zanim wyrobie sobie nowe ehhhh

 

Magda a co ja moge za to że tak mam czas na dogo :P

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, magdabroy napisał:

Aguś, musisz zrobić jak Bogdan ;) On kładzie telefon na drugim końcu pokoju, więc żeby go wyłączyć, musi wstać z łóżka ;)

Kiedyś tak zrobiłam, to wstałam wyłączylam budzik i wróciłam do łóżka :P wszystko na pół śpiąc :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ania :) napisał:

Kiedyś tak zrobiłam, to wstałam wyłączylam budzik i wróciłam do łóżka :P wszystko na pół śpiąc :P

Jesteś jeszcze lepsza niż Aga :D

4 minuty temu, dOgLoV napisał:

hahahahahahaha Magda , ja mogę czasami zrobić tak jak Ania :P ja nie pamietam nawet tego momentu jak zaciskam telefon , też musze robić to na spiku :P

Ale prawdopodobieństwo, że zaśpisz-maleje :P

Link to comment
Share on other sites

ja musze coś upic ze skretnym kółkiem bo ten nasz sam nie skręca i jest ciężki w obsłudze :/

 

Qurwa ale dzieci maja pomysły , dzieciak z naszego powiatu powiesil sie na pasku po obejrzeniu serialu , akurat skojarzyłam serial bo sama go oglądam "pierwsza milosc " na bank bo tam Krysian sie powiesił ale go odratowali a ten chlopiec jest w stanie krytycznym :/ masakra :/

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aleksa. napisał:

Ostatnio tekst Marysi mnie zamurowal..

 

Robi cos tam z farbami, plastelina..kombinuje, kombinuje cos jej tam nie wychodzi i nagle mówi.`zaraz sie wku**ie` 

funny.giffunny.giffunny.gif

 

Ani ja, ani Bogdan nie używamy słowa "spier*alaj", więc od nas tego Theoś nie usłyszał. Jednak pewnego dnia, zamiast powiedzieć do Tory "spadaj", to powiedział do nie właśnie "spier*alaj"! Tłumaczę to sobie przejęzyczeniem, skoro my tego słowa w domu nie używamy. Albo usłyszał gdzieś od jakiegoś bystrego naszego znajomego :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...