Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

A moja mama miała na 18 a urodziła 22 :P

 

czyli Twojej mamy nie należy naśladować :D moja bratowa miała termin na 20stego a urodziła 26 i to jeszcze musieli jej wywołac :P

 

 

a teraz ide spać bo musze rano jechac oddać mocz do badania :D

 

dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

hej hej laseczki ;)

 

Nie urodziłam w nocy i ból kręgosłupa póki co nie powrócił , tylko mnie bolą nie wiem pośladki czy miednica tak jak bym zakwasy miała , pewnie od tych wczorajszych skurczy ;)

 

o tym porodzie w autobusie też słyszałam i że niby kobieta rodziła 5 min , coś mi się wierzyć nie chce :shake:

 

teraz siedze sobie , popijam wode i czekam na położną , spytam jej sie o ten ból kręgosłupa i wtedy zdecyduje czy iść po południu do mamy :D bo do mamy mnie Sebastian podrzuci ale z powrotem musze isc z buta więc wole sie upewnic czy ewentualnie moge sama łazić :P

Link to comment
Share on other sites


pamiętam pamietam ;) 11 .02 a dlaczego ?? ;)

 

A bo ja patrzyłam na swoją kartę ciąży i ostatni okres miałam 8.10, a Theoś urodził się 8.07, czyli równo po 9 miesiącach, choć termin miałam na 14.07 ;)

I tak się zastanawiam, czy Ty też nie urodzisz tydzień wcześniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Czyli wypadło by w dzień niepodległości  :megagrin:  moze jakiś prezenty bym od miasta dostała  :megagrin:  żartuje oczywiscie :P ale ja wątpie żebym donosiła nawet do tego 11stego , za bardzo mnie tam wszystko w środku już boli , jak ide to całe krocze mnie tak jakoś dziwnie boli jak bym zakwasy miała ;)

Link to comment
Share on other sites

Miednica i krocze jak najbardziej może Cię boleć ;)

Wszystko się szykuje na wyjście Fabiana ;)

 

Też coś czuję, że do tego 18 listopada, to Ty już dawno będziesz w domu z Fabianem :D

Teraz, co będę dostawać sms'a, to będę myślała czy to nie od Ciebie, z informacją, że się zaczęło :D

Link to comment
Share on other sites

Miednica i krocze jak najbardziej może Cię boleć ;)

Wszystko się szykuje na wyjście Fabiana ;)

 

Też coś czuję, że do tego 18 listopada, to Ty już dawno będziesz w domu z Fabianem :D

Teraz, co będę dostawać sms'a, to będę myślała czy to nie od Ciebie, z informacją, że się zaczęło :D

 

W zasadzie to tak , ale niepokoi mnie ten wczorajszy ból kręgoslupa , to nie był taki normalny ból to były własnie takie skurcze ze sie oddychac nie dało ale skurcz za skurczem w odstepie sekundowym w ciagu 10-15 min non stop więc na skurcze przepowiadające raczej to też za bardzo nie wyglądało ....

 

Tez mi się tak mocno zdaje :D dobrze by było bo brat z bratową tylko na mnie czekają z chrzcinami więc wypadało by się pospieszyć :D

Ty wyciszaj telefon bo jak w nocy Cie obudze to szału dostaniesz :D

 

Mi tez sie wydaje, że urodzisz lada dzien ;)

 

 

Raczej na pewno tak będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...