Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Dzieki laski , to dopiero pocztek zdjęć , jeszcze Was nimi troche pomecze :P

 

Magda nie mam pojecia co to za znieczulenie ale w Polsce u jakiegokolwiek dentysty pierwsze pytanie jakie pada to czy podejrzewasz ciąże lub czy w niej jesteś , a u tego do którego ja chodze to na poczekalni nawet wisi kartka żeby poinformowac o ciazy recepcjonistke i lekarza .... nie wiem dlaczego ....

 

Ania afrykarium jest mega <3 najwiecej czasu tam spedzilismy ale było tyle ludzi że żałowaliśmy że najpierw nie poszlismy do zwierzat na dworze a pozniej wlasnie tak bo wtedy by sie pewnie przerzedziło troszke bo każdy od rana pierwsze co to uderzał na afrykarium ;)

 

W ogóle są miejsca gdzie np leniwce chodzą Ci nad głową , albo nietoperze latają , mi kaczka by w czoło zaiwaniła , leciała i by nie wyrobiła ale zrobiłam unik hahahahaha super jrst to zoo , chodzilismy 8h a i tak pewnie wszystkiego nie widzielismy ;)

Bylismy i w Poznaniu i w Łodzi i nigdzie nie było tak fajnie ;)

 

Dzisiaj bratowa mi mówiła że po tych wczorajszych nawałnicach Poznanskie zoo jest w ogóle zamknięte ehhh :/

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieję, że w końcu też się wybierzemy. Byliśmy już we wrocławskim zoo kilka razy i zawsze byłam zachwycona :) Nie wiem czy uda nam się jeszcze w tym roku jechać, bardzo bym chciała, ale czas pokaże.

Czekam na nastepne zdjęcia, bo są piękne :)

Link to comment
Share on other sites

My następnym razem pojedziemy wiosną jak jeszcze nie będzie tak ciepło , wczoraj dużo zwierząt było pochowanych w norach i gdzie się tylko dało gdzie było trochę cienia , no i nie w weekend tylko w środku tygodnia żeby nie było tyle ludzi ;)

 

Dziekujemy , super ze fotki się podobają :D

 

A u nas teraz fajna pogoda jest , taki fajny chłodek powiewa ;)

Link to comment
Share on other sites

My bylismy we Wrocławskim dwa lata wstecz i też nam sie nie podobało , teraz po zmianach jest super ;) w Poznaniu nam sie nie podobało a w Łodzi obleciało , w Opolu nie byliśmy ;)

 

No to może ja wyglądam ciagle jak w ciąży że mnie pytają :P

 

chociaż jak ja patrze na niektórych zdjęciach na mój brzuch to masakra :P

Link to comment
Share on other sites

chyba na głowy pada psom jak sie ochłodzi :P

 

Kurcze od 5tej dzisiaj nie spie , moje dziecko na prawde jest zdania że sen jest dla słabych , wstał o 5tej i drzemke sobie zrobił dopiero o 11;30 a ja zamiast teraz odsypiać to na kompie siedze ....  

 

No i pszczoła mnie dzisiaj upierdzieliła franca jedna :[

Link to comment
Share on other sites

Bo Fabian wie że sen jest dla słabych , a że jutro chce wstać wczesniej bo musze isc z Qwendi do weta to pewnie sobie pośpi dłużej :P

 

Magda to osy mnie kochają :P ja bym wolała żeby mnie coś innego użądliło :P

 

zaraz Wam pokażę pewną metamorfozę :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...