Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

U nas już dawno cichutko i burza bokiem przeszła ;)

Wydawałoby się, że u mnie Leon gorzej te upały będzie przeżywał, ale po kilku dniach stwierdzam, że on sobie świetnie daje rade, za to Brando ziaje non stop i miejsca sobie nie może znaleźć, mam nadzieję, że ten basen pomoże :)

 

Swoją drogą Qwendi piwko pije? :D :D

Link to comment
Share on other sites

u nas tez sie już uspokoiło ;( a myslala ze bardziej poszaleje i bedzie mega ulewa ;(

 

o widzisz , a może Brando tak na burze ziaje , Neron zawsze jak ma byc burza to ziaje jak nie wiem ....

 

To było moje piwko :D ale nie miałam kiedy go wypić i tak je przekładałam z miejsca na miejsce aż w koncu je dorwałam :D

Link to comment
Share on other sites

To dobrze bo Neron jak juz czuje z daleka burze to ziaje i nie wie gdzie sie schować , najlepiej by mi w kieszeń wskoczył ;)

 

a ja własnie pochłonęłam heinekena 650ml :D pić mi sie chciało że o jezu :D ale mam wrazenie że połowa mi wyparowała bo nadal mnie suszy :D

 

Angi i tak przejdzie bokiem :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przenicznych piw jeszcze nie próbowałam , ale moze bede miała okazję :D

 

ja niestety lubię piwo :/ zwłaszcza jak jest tak gorąco jak teraz , najbardziej idzie napić sie takim zimnym piwkiem <3 

 

Wczorajsza burza nic nie dała :/ dzisiaj znowu jest mega gorąco i parno :/ masakra jakaś , chyba sobie dzisiejsze rolki odpuszcze :/

Link to comment
Share on other sites

Ja nie stosowałam kołków jak pracowałam na linii bo nie miałam tyle czasu żeby iść wymienić ale teraz też tylko to używam :D

 

u nas jest jakaś masakra , taki żar leci z nieba że myślałam że nie dojde ze sklepu z powrotem do domu , w cieniu mam 34 stopnie , aż mnie teraz łeb boli ....

 

mam wolne i mogla bym jchac na przejazd rolkarski ale raczej nie dam rady , poza tym nie mam z kim młodego zostawić a szkoda mi go brać na taki skwar ;(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...