Jump to content
Dogomania

A może Fredzie? biala w ciapy,mała,pocieszna.Dabrówka k/Wejherowa.MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy są jakieś mniej kaloryczne karmy dla psów?
Próbujemy odchudzić Fredzię, ale wszystko na nic.
Po długim spacerze jest głodna i zwykła porcja jej nie wystarcza. Więcej nie dajemy, to wyżera Pandzie...
Panda jest arystokratką i zawsze zje trochę, resztę zostawiając na później. Fredzia to wykorzystuje...
Ona by nawet deskę zeżarła...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że są mniej kaloryczne karmy - z tych droższych, niestety. Eucanuba, RC itp. Ja w tej chwili stosuję Husse Prima Plus - ale poszła dopiero jedna torba, więc trudno mówić o rezultatach. W każdym razie moje tłuste suki nie tyją bardziej,co i tak uważam za sukces. Konsultowałam moją spasioną Łucję z weterynarzem - generalnie wyszło na to, że dieta dietą, ale to już taka uroda.
Może Fredzia na wiosnę zrzuci trochę - w zimie one zawsze więcej żreją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka'] (...)
Może Fredzia na wiosnę zrzuci trochę - w zimie one zawsze więcej żreją.[/QUOTE]

Tak, latem Fredzia była szczuplejsza. A zimą klusek się zrobił. Jak zrobiło się zimno w schronisku to tylko nos z budy wystawał :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Dla Fredzi, Pandy i ich ludzi:
[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1642/noworoczne.jpg[/IMG][/QUOTE]

Dziękujemy!:smile:
Spróbuję z Eucanubą. Boję się o jej serce bo widać, że się męczy.
Poza tym jej łapy wydają się konstrukcyjnie nieprzystosowane do noszenia takiego klopsa...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Filmiki z zimowych spacerów z Fredzią. Trochę jeżdżenia na brzuchu... i nie tylko...
Poza tym Fredzia sra na podłogę i lubi surowe kartofle:crazyeye:.
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=w4_qRPUOBHU[/URL]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=21LTX-gvw7k[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A właśnie myślałam o Fredzi :) o Pandzie jak się czuje. Mam teraz kontakt z dziewczyną, która uratowała Fredzię. Była na interwencji. Prześlę jej filmiki z Fredzią napewno się ucieszy :)

A co to znaczy sra na podłogę? :-o Robi kupy w domy? :-o

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]QUOTE=Fiks;14323843]A co to znaczy sra na podłogę? :-o Robi kupy w domy? :-o[/QUOTE][/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Robi kupy w domu (krócej - "sra na podłogę"). Bardzo jesteśmy zainteresowani przeszłością Fredzi...[/FONT]
[FONT=Tahoma]Panda czuje się dobrze. Wszystko pięknie się zagoiło. Z Fredzxią tworzą wariacką spółkę...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Trochę głodzimy... Pilnujemy żeby zjadła tylko swoją porcję, a nie wyżerała Pandzie i nie podkarmiamy w międzyczasie.
Oprócz tego, Anka codziennie idzie z nimi na dłuższy spacer do lasu, a w sobotę lub niedzielę parogodzinna wyprawa do lasu z wałówą i piwem...
Fredzia ma teraz duzo lepszą formę i zasuwa jak torpeda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...