Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

[quote name='dbsst']ale jakie będziesz miała buły jak Sylwester :loveu:[/QUOTE]

[B]bułę to masz ty :diabloti:[/B]

[quote name='Olcia']Maga są takie fajne ja to nazywam "naboczniki":) takie nosidła które zakładasz na swoje biodro i tak nosisz jak na ręku jak opierasz na biodrze miałam to bo fajne , [/QUOTE]

[B]nie mam zamiaru kupować żadnych naboczników ani innych nauszników ani innych konstrukcji do obwieszania się tadeuszem :diabloti::diabloti:[/B]

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]będzie jeździł na doopalonie ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

[B]jedyna co niesie mi dobre słowo i nadzieję :placz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maga100'][B]bułę to masz ty :diabloti:[/B]
[B]nie mam zamiaru kupować żadnych naboczników ani innych nauszników ani innych konstrukcji do obwieszania się tadeuszem :diabloti::diabloti:[/B]
[/QUOTE]

1 ale gdzie ale jak :p
2. widzisz Olciu namierzyła naszą mięte i ooooooooooooooooooo już kontroluje monitoruje :diabloti:
ale udawaj ze jej nie widzisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

o takie chusta już powoli w odstawkę idzie
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8325/mmhsp.jpg[/IMG]

a to na spacery z psami bardzo pomocne czy na szybkie zakupy , ma różne ułożenia
[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8893/no1mu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']o takie chusta już powoli w odstawkę idzie
[url]http://img228.imageshack.us/img228/8325/mmhsp.jpg[/url]

a to na spacery z psami bardzo pomocne czy na szybkie zakupy , ma różne ułożenia
[url]http://img262.imageshack.us/img262/8893/no1mu.jpg[/url][/QUOTE]

[B]tak, tak, szybkie zakupy w Pierdach, gdzie najbliższy sklep mam 25 minut szybkim truchtem :evil_lol:
a potem obwieszona Tadeuszem, siatami i Leonem wracam szybkim truchtem jedyne 3 godziny :evil_lol:
Nie, nie, ja nie lubię tych wszystkich konstrukcji, Tadzik po prostu jest w wózku, a w domu uczy się raczkować na plecach albo siedzi i to musi mu wystarczyć :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

ja mam koło siebie dosłowanie pod samym blokiem tesco i nie chce mi się targać wózka a później stać w kilometorwej kolejce do kasy alkoholowej bo tylko w tej mieszcze się wózkiem:)

i kolejny problem to że ja, wózek + 2 psy nie mieścimy się w windzie

Link to comment
Share on other sites

ja wyśmienicie, w końcu wyszłam do ludzi do innych obowiązków, tylko nie wiem dlaczego jak weszłam do domu to od razu Alan znalazł się na moich rękach babcia szybko uciekła do sklepu, dziadek dosłownie w 5 sekund się ubrał i uciekł z pasmi na spacer:):)

a tak poważnie wczoraj pierwszy raz Alan jak wychodziłam w pokoju płakał i nie przestawał póki mnie nie zobaczył, całą noc co chwile się budził i sprawdzał czy jestem, rano wstałam o 5 już nie spał i tylko się przyglądał co robie, jak został z dziadkami w dzień wogóle nie spał , dopiero jak wróciłam do poprzytulał się i zasnął.
i niech mi ktoś powie że dziecko nie rozumie że coś się zmienia że coś innego się dzieje.
po powrocie z pracy już nawet do łazienki nie mogłam wyjść bo zaaz jęczał gdzie jestem, mam nadzieję że za pare dni się przyzwyczai do nowej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']ja wyśmienicie, w końcu wyszłam do ludzi do innych obowiązków, tylko nie wiem dlaczego jak weszłam do domu to od razu Alan znalazł się na moich rękach babcia szybko uciekła do sklepu, dziadek dosłownie w 5 sekund się ubrał i uciekł z pasmi na spacer:):)
[/QUOTE]

:evil_lol: hahaha to tak jak ja kiedy zostawałam z Oliwią albo Igą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']i niech mi ktoś powie że dziecko nie rozumie że coś się zmienia że coś innego się dzieje.
po powrocie z pracy już nawet do łazienki nie mogłam wyjść bo zaaz jęczał gdzie jestem, mam nadzieję że za pare dni się przyzwyczai do nowej sytuacji.[/QUOTE]

[B]ale ja nie mam co do tego najmniejszych watpliwości, ze taki maluch rozumie więcej niż nam się wydaje. Gdy podrzucam Tadzia mojej mamie, najczęściej nie może go uspokoić, bo on się cały czas rozgląda za mną lub za A. Mało tego, czasem jest tak, ze jestem obok, ktoś inny ma go na rekach, ale T chce do mnie.

Masz wielkie szczęście, że masz dziadków, którzy mogą się nim zająć. Mnie, a raczej Tadzia, czeka żłobek, dlatego chcę ten moment opóźnić jak się da. Chciałabym, żeby był bardziej kumaty, umiał się już bawić i jako tako poruszał, zanim go skażę na jedną panią na kilkoro dzieci :shake:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Maga dokładnie tak jest jak piszesz i gdyby nie to że mam dziadków na miejscu kompletnie wiem wiem co bym zrobiła u nas do żłobka zapisuje się dziecko przed urodzeniem żeby mieć jakiekolwiek szanse że się do niego dostanie, a prywatne no coż fajna rzecz, ale niestety finansowo nie dla mnie.
Mam nadzieję że jutro dziadków nie zamęczy bo nie będzie mnie w domu jeszcze dłużej niż dzis:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Olcia, no napisz coś, jak po kilku dniach w pracy i jak mały z dziadkami?
Ja jeżeli finansowo damy radę (a cienko jest, cienko), to zostaję w domu do wakacji włącznie, a potem Tadzik do żłobka - raczej prywatnego... ale u mnie na zadupiu prywatne kosztują niewiele więcej niż państwowe w warszawie.... [/B]

Link to comment
Share on other sites

Lazy bardzo dziękujemy:) i wzajemnie:)

Maga u mnie prywatny żłobek kosztuje 950zł, państwowy 200-300zł do państwowego to powinno się dziecko zapisać jak jeszcze się nie urodziło żeby miało jakieś szanse dostania się.
A Alan chyba powoli się przyzwyczaja , niestety na razie marudny jest bo drugi ząb mu idzie już kawałek widać i wszystko i wszystkich pcha do paszczy.
dzisiaj mam wolne więc nawet pospaliśmy do 9 chociaż o 4 obudził się zdziwiony że cicho i nic się nie dzieje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...