Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia']dzień dobry:):)

tak tak wiem wstaje o chorej porze hmm sama nie wiem czy dnia czy jeszcze nocy:)

zdjęcia będą :)[/QUOTE]

[B]Boże, 4.00 rano! :shake:

A mnie o 5.30 obudził głodomór i byłam zła. A potem i tak pospaliśmy do 8.30 i byłam zła, że tak krótko :diabloti:

A samochodzik bomba, co to za wytwór, z czego zrobiony, mały w nim siedzi czy jak?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Maga bardzo go polecam, bo Alan w nim siedzi i on nie ma podłogi i może się odpychać , jest zrobiony z miekkiego materiału w środku miekki więc jak się rozbuja to przywali głową w miekkie a nie w podłogę:), ma kierownice i wydaje dzwięki jak prawdziwy samochód oczywiście kierownica żeby nie było skórzana wręcz stowrzona do gryzienia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']w pracy o rany bidulo[/QUOTE]
debe ja uwielbiam pracować w sobotę i niedzielę bo jestem sama nikt mi przysłowiowej doopy nie zawraca i wszystko mogę sobie porobić w spokoju, bo w tygodniu to wiecznie ktoś coś chce, a wolę mieć w tygodniu wolne.


dokładnie zima jak ta lala tylko się modliłam żeby mi samochód zapalił, ale jak zwykle mnie nie zawiódł:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']debe ja uwielbiam pracować w sobotę i niedzielę bo jestem sama nikt mi przysłowiowej doopy nie zawraca i wszystko mogę sobie porobić w spokoju, bo w tygodniu to wiecznie ktoś coś chce, a wolę mieć w tygodniu wolne.


dokładnie zima jak ta lala tylko się modliłam żeby mi samochód zapalił, ale jak zwykle mnie nie zawiódł:)[/QUOTE]

w przychodni w sobotę jest taki meksyk, że szok ja wole rano w tygodniu :evil_lol: no chyba, że nie ma internetu to wtedy wolę z czasie pory meksykanskiej czyli drzwi trzaskają ludzie pytają mnie głos siada i nie tylko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...