Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cola']oho...widzę, że coś dla mnie :evil_lol: zmęczenie zimą, a to jeszcze nie koniec :diabloti: jeszcze G. musi się wykluć zimową porą :roll: a potem może nadchodzić wiosna :multi:[/QUOTE]

[COLOR=Red][B]G. wykluwaj się i pogoń te wiosne bo czekamy ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

witam tą piękną długą zimową porą :D
narzekacie najpierw, że nie ma zimy, że szaro buro beznadziejnie teraz, że zimno śnieg i zima.
Jaka za to po takiej zimie będzie cudowna wiosna - oczywiście jak zwykle będzie za wiosenna
a potem lato za letnie ;)

ps

też mam już dość - bolą mnie buły od pchania wózka po zaspach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']witam tą piękną długą zimową porą :D
narzekacie najpierw, że nie ma zimy, że szaro buro beznadziejnie teraz, że zimno śnieg i zima.
Jaka za to po takiej zimie będzie cudowna wiosna - oczywiście jak zwykle będzie za wiosenna
a potem lato za letnie ;)
[/QUOTE]


otóż to :klacz: hahaha

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj to już ta zima przegięła, zakopałam się na parkingu oczywiście żaden pan nie raczył mi pomóc i sama ponad 40 min odkopywałam samochód żeby wyjechać, a tak swoją drogą ciekawe za co panowie biorą pieniądze??? od paru dni nie czuję już swoich i tak rozwalonych pleców , bo Alanowi się już znudziło raczkowanie i stwierdził że zaczyna chodzić, greta i nadir cierpią, bo przecież najlepiej się chwycić futra i wstawać:).
zamówiłam sobie na all kalosze tak tak ocieplane kalosze:):) i może w końcu będę miała suche skarpetki:), bo już mnie szlak trafia i wiecznie mokrymi butami.

i ja wyrodna matka zaczęłam używać na noc szelek dla Alana bo ucieka mi z łóżka w nocy tzn. śpi i na śpiąco wstaje i idzie sobie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']
i ja wyrodna matka zaczęłam używać na noc szelek dla Alana bo ucieka mi z łóżka w nocy tzn. śpi i na śpiąco wstaje i idzie sobie:)[/QUOTE]

[B]haha, ja też poproszę zdjęcie.
Straszna matka, która na noc krępuje dziecko sznurem :shake:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a będą burkowe foty?[/QUOTE]

tak specjalnie dla Ciebie ze strzyżenia:) i oczywiście będzie pytanie czy nadal chcesz ruska:)
kocham ruskie za charakter za wygląd ale pielęgnacja jedn WIELKI minus:(:(

mój kręgosłup tego nie wytrzymuje:(:(

prawy kawałek nadira wyczesany:)
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2770/p1150645.jpg[/IMG]


pole walki:) po nadirze i to po wyczesaniu tylko :)
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/779/p1150642.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...