Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dbsst']opłacało ci się teraz będziesz miała chwilowo czyste psy na zasyfiałym niby śniegu :P[/QUOTE]
ech daleka droga jeszcze do końca dopiero wykąpane i kawałek nadira wyczesane, greta idzie pod maszynkę cała bo jest tak skołtuniona że wariatki nie rozczeszę, bo głupek natychmiast ucieka jak widzi grzebień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']chcę chociaż boję się tego, ze po każdym spacerze po łąkach będzie miał w kudłach miliony patyczków, trawek i wszystkiego - najwyżej będę golić :lol:[/QUOTE]

waszka jak są na działce nie są takie brudne jak w bloku, na działce same się czyszczą o trawę:) a w bloku są całe zakurzone

Link to comment
Share on other sites

debe kiedyś wykąpanie, wyczesanie i ostrzyżenie obydwóch zajmowało mi 4 godziny , a teraz przez ten pier.... kręgosłup gdzie w pozycji klęczącej czy pochylonej mogę być max 10 min to zajmuje mi sama nie wiem ile zabrałam się za nie o 9 a jest kur.... 16 i końca nie widać
chyba muszę zacząć odkładać kasę żeby je strzyc u fryzjera nawet nie wiem ile teraz sobie liczą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']
prawy kawałek nadira wyczesany:)
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2770/p1150645.jpg[/IMG]


pole walki:) po nadirze i to po wyczesaniu tylko :)
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/779/p1150642.jpg[/IMG][/QUOTE]

[B]haha, dobre !
i przerażające....
A Nadir tak grzecnzie leży i czeka aż skończysz go szarpać? [/B]

Link to comment
Share on other sites

nadir pod tym względem jest rewelacyjny jak tylko biorę grzebień do ręki on natychmiast się kładzie i czeka żeby go czesać i to jak najdłużej, nawet nie drgnie, na drugi bok trzeba go za łapy przewrócić bo leniwiec się nie podniesie :):) wczoraj czesałam go łącznie 3 godziny i nawet się nie ruszył tylko błagalnie popatrzył jeszcze jeszcze:):), a greta no cóż od wczoraj jest łysa:):)

Link to comment
Share on other sites

wiem zabijecie mnie , ale wczoraj po powrocie do domu z pracy mój cudny syn SPAŁ, sama oczom nie wierzyłam, więc szybko położyłam się i ja spać i nawet udało mi się pospać do 18 , ale oczywiście to za mało snu:(:( i już mi się nie chciało nawet kompa włączyć:( wybaczcie, dzisiaj późno wracam, ale ale za to jutro mam wolne:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...