Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

z dobrych inf.
- drugi tydzien pies cały czas ma czyste oczy
- wczoraj psy dostały do bud słome, golin cieszył sie jak małe dziecko, zakopywał sie z niej, scielił, układał
ze złych inf.
- zbliza sie dzien wyjazdu psa. tak, wiem, jamor swinia, przykro mi .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pietrucha204']ja już więcej pomysłów nie mam i więcej od siebie nie zrobię :( liczę na Was i wierzę, że nam się uda coś znaleźć - pytał ktoś w innych, tańszych hotelach? może go przemeldować i spłacać jamora? hmmm[/QUOTE]

Pisalam wczesniej nieco o tanszym hoteliku u Arktyki i dzwonilam do niej w tej w spr. tak tylko informacyjnie ,czy ma miejsce i czy może przyjąć psa z problemami skórnymi /w trakcie leczenia/ . Arktyka miala wtedy chyba jeszcze miejsce i pisala na wątku po naszej rozmowie.Nie bylo wtedy jednak żadnej reakcji na wątku. Szkoda może,bo u niej pies bylby w w boksie w budynku,ogrzewanym a wątpię czy Golina przyjmie ktoś do mieszkania razem z innymi psami ,jesli leczenie trwa i nie jest dokladnie zdiagnozowane jeszcze. A to duży pies. Może jeszcze rozmawiać z Arktyką ? Może by Astaroth też miala miejsce niedlugo ,nie wiem. Albo Yumanji ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']ja już więcej pomysłów nie mam i więcej od siebie nie zrobię :( liczę na Was i wierzę, że nam się uda coś znaleźć - pytał ktoś w innych, tańszych hotelach? może go przemeldować i spłacać jamora? hmmm[/QUOTE]

Pisalam wczesniej o nieco tanszym hoteliku u Arktyki i dzwonilam do niej w tej w spr. tak tylko informacyjnie ,czy ma miejsce i czy może przyjąć psa z problemami skórnymi /w trakcie leczenia/ . Arktyka miala wtedy chyba jeszcze miejsce i pisala na wątku po naszej rozmowie.Nie bylo wtedy jednak żadnej reakcji na wątku. Szkoda może,bo u niej pies bylby w w boksie w budynku,ogrzewanym a wątpię, czy Golina przyjmie ktoś do mieszkania razem z innymi psami ,jesli leczenie trwa i nie jest dokladnie zdiagnozowane jeszcze. A to duży pies. Może jeszcze rozmawiać z Arktyką ? Może by Astaroth też miala miejsce niedlugo ,nie wiem. Albo Yumanji ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Witam, dostalam link na pw w sprawie Golinka;)
Nie chce sie wymadrzac...ale powinniscie zaczac od dokladnego przebadania chlopaka-hormony tarczycy(robi sie razem z cholesterolem), watrobowe, nerkowe,cukier i morfologie z wymazem...byc moze przyczyna jego problemow ze skora tkwi wewnatrz...u nas takie badania kosztuja okolo 60zl-65zl , jesli nic nie wykaza bedzie chociaz wiadomo gdzie szukac problemu...czyli zostanie opcja alergia lub pasozyty skorne...ja zawsze biorac wiekowego tymczasowicza namawiam jego sponsorki na takowe badania, wtedy jest wiadomo w jakiej kondycji jest psiak i ewentualnie jakie leki powinien dostawac , jaka dostosowac diete...wiem ze przy waszych problemach finansowych jest to dosc spory koszt, ale mysle ze w tym wypadku bylo by to wrecz wskazane...[/QUOTE] / /Post 607/
Link wątku do Arktyki wyslalam wtedy ,ale nie wiem ,czy teraz temat umieszczenia tam Golina jest jeszcze aktualny.

Link to comment
Share on other sites

No i wlasnie są dwa b.poważne problemy w przypadku Golina : trudna choroba skóry oraz duże koszty jej leczenia i diagnozy oraz duży dług za pobyt i leczenie u Jamora .Na cud znalezienia darmowego dt chyba nie ma co liczyć ,a dlug jest już też duży -trzeba splacać . Ciężka,trudna sprawa. Czy te cegielki są nadal możliwe.,może to uratuje sytuację ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']W następnym miesiącu coś wyskrobie na Golina na pewno, ale październik to już mam tak pod górkę... :shake:[/QUOTE]

[quote name='Cajus JB']Lu_Gosiak popraw kopiowanie linku.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/144623-Golin-zad%C5%82u%C5%BCony-chory.-Czy-musi-wraca%C4%87-do-schroniska-pilnie-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/1446...lnie-potrzebne[/URL][/QUOTE]

[quote name='obraczus87']Poproszę o numer konta. Z Kundelkowej Skarbonki wyslę chłopakowi 100zł.[/QUOTE]

[quote name='Secia']poproszę numer do wpłaty. Chłopakowi zdecydowanie trzeba pomóc[/QUOTE]
bardzo serdecznie Wam dziekuje za pojawienie sie na watku i odpowiedz na moj apel :loveu::loveu::loveu:

niewiem Kto zbiera na Golina - chyba gos

musimy w trybie ekspresowym nazbierac 1140zl
czyli tak:
Kundelki - 100zl:multi::multi: dzieki:loveu::loveu:
[B]to brakuje 1040zl /innych narazie nie licze, bo niewiem ile/
szukamy dalej KASY!!!!!![/B]
to jest do nazbierania w ciagu krotkiego czasu, ale trzeba wyslac mase pw - ja dzis odpadam nie mam czasu - PRACA, ale mozemy sie podzielic literkami i wysylac do osob z listy...KTo chteny do pomocy?????

Link to comment
Share on other sites

Bez kompletu stałych deklaracji nie ma chyba sensu go przerzucać do innego hotelu - bo będzie to samo. Bazarkami można leczyć, ale czynsz musi być pewny. To duży pies, wiele taniej nie będzie (w Przebieczanach 350 płacimy za owczarki.)
A jak z tym kontem fundacji? Alelgro cegiełkowe by choć trochę dług pomogło spłacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Gos, rozmawialam z kolezanka z fundacji Jak Pies z Kotem.
Skontaktuj sie z nią (na dogo Olga 132)
albo przez strone fundacji
[URL]http://www.fundacja.jakpieszkotem.org/[/URL]

Mogą użyć konta do zbiórek ale chce obgadać szczególy[/QUOTE]


napisałam do Beki w spr tej fundacji. Gos się na razie nie odzywa więc pozwoliłam sobie zacząć działać, jak Beka mi odpisze to skontaktuję się z fundacją.

Potrzebne są do aukcji aktualne zdjęcia Golina i jakiś tekst chyba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']mysle, ze Jamor to akurat cierpliwoscia sie juz wykazal ogromna....
[B]nadal brakuje 1040zl do spłaty długu!!![/B]
Kto jeszcze poratuje Golina?????????kazda pomoc na wage zlota[/QUOTE]


masz rację, Jamor prosimy więc o zdjęcia

jak się ogarnę z pracą ( bo na razie to więcej myślę o Golinie niż o niej) to zadzwonię do Fundacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...