Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nie jest dobrze. Na wątku cisza. Karma specjalistyczna wczoraj skonczyła sie. zdrowie psa tez zadna rewelka. Nie ma stanów zapalnych na skorze ale ciagle te przetłuszczanie skóry, ciagle zrogowacenie naskórka. 5 dni oczy czyste i nastepne znów zaropiałe. czarne placki wyłysienia na skorze to zarastaja to znów sie powiekszają. serce mi peka jak widze jak on płacze kiedy ja karmie miesem inne psy. Boje sie dac mu jakiekolwiek przysmaki bo cholera wie co mu moze zaszkodzic. A on by pewnie i konia z kopytami zjadł. Starszy jest od węgla. Co bedzie jak przyjdą mrozy.............

Link to comment
Share on other sites

no jak tam dalej Ciotki ? skora tak jakby lepiej oddycha. Nie pamietam nazwy tego szamponu, dr. ???? za 220ml płace 20 zeta u veta. wystarcza na dwie kąpiele, czyli raz w tygodniu i raz w niedziele. KOles juz nawet sie nie szarpie przy praniu, stoi i cierpliwie czeka na koniec. nie ma zadnego potecjalnego zainteresowania ds. Psiak nabrał masy.
Moze warto pomyslec nad jakims domkiem spokojnej strarosci

Link to comment
Share on other sites

dług na 30 wrzesnia bedzie wynosił [B]940[/B] zł. wskazane przeprwadzic [B]badania na alergeny[/B]. warto zapytac sie jakie to koszta, dojechał wczoraj do mnie inny pies ktory miał takie, w wawie na ul. osowskiej tel 610 51 72. pokarmowe, wziewne i kontaktowe. Wychodzi na to , że Gos odciaga wyjscie swoje za mąż , bo co zarobi to ładuje w tego psa. Zdrowa dziewczyna i apetyczna wiec szkoda aby marnowała sie tyrajac tylko na Golina. I co dalej z tym psem

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Jamorze, za wsparcie (i miłe słowo;-)).
To prawda, nie jest łatwo...
Ale Golin nie wróci do schronu.
Musimy walczyć o niego.
To, czego najbardziej potrzebuje, to dom. Dlatego [B]proszę o aktywną pomoc w szukaniu domu i ogłaszaniu[/B]. Najlepiej z nowymi tekstami (bo skoro na 3 wersje mojego tekstu nikt nie odpowiedział, to znaczy że coś jest nie tak...).

Link to comment
Share on other sites

juz nie bedę go kąpał, za zimne noce. nie mam pewnosci czy to w ogóle cos dało. na pewno skóra czystsza bo po pierwszym razie to od skrobania miałem smołe za pazurami. Nie wiedze poprawy. Ja chyba mam bardziej owłosione nogi niz on tylne łapy.
Na dzien dzisiejszy pies jest z poteznym długiem, chory i bez karmy.

Link to comment
Share on other sites

odnośnie bazarków - zajmowałam się nimi ja -ale w tej chwili brak czasu mi to uniemożliwia :/ może ktoś inny się podejmie??? kasa potrzebna...

czekam na nr konta, chcę przelać kasę a nie wiem gdzie :(

jamor- masz jakiś pomysł co z Golinem zrobić? wiem, że w sumie to nie Twoja rola podejmować decyzje czy chociażby zastanawiać się nad tym, no ale może coś poradzisz ;)? 1. przeniesienie do innego hotelu? ale tu znowu problem z kasą się kłania :( 2. schron = wyrok, 3. pustka w głowie??? ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...