Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z golinem źle:( kaszel to już na pewno ma przewlekły :( ciągle na szpitalu i nie moze dojść do siebie. nie mogę też wejść tam i mu zdjęć porobić jak teraz wygląda. nawet nie mogę go zobaczyć:(

tyle siedział chory na dworze bez słomy, że go załatwili na maksa :angryy: mam nadzieję, że mimo wszystko go zobaczę jeszcze kiedyś

Link to comment
Share on other sites

niestety nie mogę go zobaczyć - jestem w schronie minimum 2 razy w tyg ale na szpital mam zakaz wstępu (nieupoważnionym wstęp wzbroniony - to tylko widzę na drzwiach) a golin nadal w szpitalu. Ta sytuacja najwyraźniej przerosła nasz schron i nie potrafią sobie poradzić (albo raczej nie chcą???) juz jeden pies za TM bo nie wyszedł z tego i go uśpili :(

Link to comment
Share on other sites

Tu gos. Piszę z innego konta, bo do mojego nie mogę się póki co dostać.
Tak strasznie mi przykro...
Piesku, trzymam za Ciebie kciuki z całych sił!
Wyzdrowiej.
Potem Ci pomożemy.

Pietrucha - ja się deklaruję na wsparcie finansowe i agresywne szukanie kasy po ludziach na hotelik, jeśli się tylko uda go zabrać, jak on się poczuje lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Deklaracje trzeba zacząć już zbierać, bo to chwile potrwa zanim się uzbiera, a w międzyczasie szukać miejsca. Wieczorem usiądę i poszukam po kontaktach informacji o znanych mi hotelikach.

Ja na dobry początek deklaruję 20zł/mies.

Trzeba zmienić tytuł i pierwszy post i naganiać ludzi.

Będzie dobrze! :-)

Link to comment
Share on other sites

W Brodnicy trzeba by się w kolejce ustawić: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/126059[/URL]
Jest jeszcze tymczas w Radziejowicach - można tam spróbować wypytać [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173562-Hotel-kolo-Radziejowic[/URL]
No i Murka oraz Jamor - ale nie wiem, jak tam z miejscami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...