Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasa dotarła!
Zrobię rozliczenie i wrzucę do 2giego posta - mod mi dodał do rozliczeń.
A nad nowymi odświeżonymi ogłoszeniami dla naszego rudego przystojniaka właśnie siedzę.
Szukałam rasy do której jest najbardziej podobny - i stawiam na gończego bretońskiego.

Link to comment
Share on other sites

sprawdziłem dzis stan wpłat. wyglada to tak jesli sie nie pomyliłem. ostatnio uregulowny pobyt maj 2010. czerwiec 4 x 15 , potem 3dni w klinice i od 7.06 licze po 10 zł doba = 60+220 =280 + moj transport klinika 100 zł= czerwiec 380 + 310 lipiec+ 150 sierpien do dnia dzisiejszego + 25 za 5 dni mojej karmy = 865 zł

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za brak obecności - miałam problemy z netem ostatnio.
Ale już wróciłam do świata żywych.
Wysłałam przelew Jamorowi, częściowo pokrywający dług: 500 zł.
Rozmawialiśmy też o Golinie - żeby może zmienić mu karmę na jagnięcinę+ryż, ale tańszą niż 260 zł za 14 kg. Po tej wprawdzie się nie drapie, ale cały czas ma łojotokowy brzydki łupież. Jutro rano będę dzwonić do jego doktor i pytać, co z tym zrobić - czy go uprać, a jeśli tak to w czym. Dziś jej nie zastałam.

Wieczorem umieszczę rozliczenie wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

kilka dni jest ok a potem znów zaropiałe oczy. wczoraj to i z nocha ropny katar. zapalenie zatok ? nie mam pojecia. wczoraj dałem mu dwa razy doustnie dalacin, dzis z rana tez. rano juz było ładnie, gały czyste. powtórze jeszcze wieczorem dawke i jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...