Jump to content
Dogomania

MA JUŻ SWÓJ UPRAGNIONY DOM !Stivi_ZAGŁODZONY_8 m-czny_szczeniak bernardyna


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='Marlena:)']eh :shake:
Niestety w tym pomóc nie mogę. Jedynę co mogę, to ogłoszenia :oops:[/quote]

[B]Marlena.[/B]..ogłoszenia będą bardzo szybko potrzebne...bardzo szybko!!!
To zdrowe tylko zaniedbane psiaki,które nie maja szansy w schronisku!...doprowadzone do porządku szybko będą szukały domów!

...teraz pomocna byłaby nawet obecność i wsparcie...może jakieś pomysły!
Możesz bardzo wiele...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślałam nawet nad tymczasem dla benia, ale doszłam do wniosku, że nie czuje się na siłach (zbyt małe doświadczenie z tak dużymi psami):razz:.
No ale możnaby wystawic aukcje z cegiełkami a przy tym ogłaszac same benie (2 w jednym). Byłoby wtedy wsparcie na hotelowanie..
Jesli aukcje juz są to sory, ale taka zabiegana jestem, ze nie mam czasu przegladac wątku :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Myślałam nawet nad tymczasem dla benia, ale doszłam do wniosku, że nie czuje się na siłach (zbyt małe doświadczenie z tak dużymi psami):razz:.
[B]No ale możnaby wystawic aukcje z cegiełkami a przy tym ogłaszac same benie (2 w jednym). Byłoby wtedy wsparcie na hotelowanie..[/B]
Jesli aukcje juz są to sory, ale taka zabiegana jestem, ze nie mam czasu przegladac wątku :oops:[/quote]

Nie maja jeszcze aukcji...nie miałam kiedy wystawić...a możesz?
...wiem co to brak czasu...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Myślałam nawet nad tymczasem dla benia, ale doszłam do wniosku, że nie czuje się na siłach (zbyt małe doświadczenie z tak dużymi psami):razz:.
[/quote]

ale ten bidny szczeniorek, to jest jeszcze malutki:evil_lol:
[SIZE=1]tylko potem szybko rośnie:evil_lol: ale o tym ciiii:evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Miejsce jest,a pieniądze?...:cool1:

...jeśli wszystko sie uda szczeniaczek bedzie miał jutro domek! Stały domek!
Trzymajcie kciuki za maluszka!:oops:

Pomóżcie tym,które nie są maleńkie i kulate,a potrzebują pomocy!...mamy miejsce dla Nadzi z Wrześni...mamy miejsce dla Smajla z Mielca...nawet sunia z Kielc ma miejsce...

...ale nie mamy pieniędzy!...wystarczających pieniędzy!:shake::-([/quote]

oby maluszek trafił do dobrego nowego domu i oby się mu udało:modla::modla::modla:

a z ta forsą, tu czuję się dobita - tyle beni i miejsca są, a kasy brak:placz::-(
ja coś wpłacę, ale wiadomo, że to kropla w morzu potrzeb:flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']oby maluszek trafił do dobrego nowego domu i oby się mu udało:modla::modla::modla:

a z ta forsą, tu czuję się dobita - tyle beni i miejsca są, a kasy brak:placz::-(
ja coś wpłacę, ale wiadomo, że to kropla w morzu potrzeb:flaming:[/quote]

Nie czuj się kochana...możemy zrobić tylko tyle ile możemy...więcej się nie da!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']tylko tyle ze jest to suczka, jest w olkuszu
ma jechac do schroniska w bielsku, moze nawet jutro
za 2 tygodnie najprawdopodobniej zachoruje na parwowiroze...

a czy przypomina benka?
jest sens na benki wstawiac?[/quote]

No,to jeden maluch już jest bezpieczny...[B]jeden,bo były w Olkuszu dwie sunieczki-siostrzyczki[/B]...jedna wystraszona siedziała cały czas w budzie!
Może dziewczynom uda się załatwić szybko domek,choć tymczasowy!

Domek,któremu przekazałam wczoraj informację [B]pojechał do Olkusza i zabrał rano jedną dziewczynkę[/B](od niego wiem o drugiej suni)...byli u weta.Określił on wiek maleńkiej na ok.3 m-ce.

Link to comment
Share on other sites

A teraz informacje o Stiviku:loveu:

Stivik był dzisiaj u weta...przeszedł dokładny przegląd:cool3: i ...najpierw news- każda wizyta u weta odmładza Stivika!!!:loveu:...wg diagnozy zaprzyjaźnionego weterynarza o długim stażu i doświadczeniu- Stivik ma bliżej 6 niż 7m-cy!:crazyeye:
W związku z zagłodzeniem otrzymał środki wspomagające,ustalono konkretną dietę oraz ustalono sposób karmienia.Ustalono konkretny plan szczepień.Potwierdzono też wcześniejszą diagnozę...nie ma dysplazji!Odpowiednie prowadzenie pomoże mu prawidłowo dorosnąć!
Ludzieee...jaki ten maluch bedzie potężny!!!:crazyeye:...on dziś jest jak na benia jest wysoki...a jak jeszcze dojrzeje? ...łał,to będzie prawdziwy kawał chłopa!!!:lol:

Stivi zachowuje się wspaniale...już wybrał sobie ulubione miejsca...uwielbia sie bawić...a szczególnie odpowiada mu garaż gdzie wpada, łapie coś i ...w nogi!
Wszystko co przypomina zabawki (Stivikowi przypomina!) natychmiast jest wykorzystywane w tym celu- podrzuca,pogryza,biega...
p.Henrykowi zachowania i biegi Stivika przypominają Tygryska z Kubusia Puchatka!:lol:
Wszystko grzecznie zjada...
Rozmowy z p.Henrykiem mają specyficzny przebieg...prócz tego,że są radosne,to jeszcze co moment słyszę poszczekiwania Stivika...i informację -żona bawi się ze Stivim,albo...Stivi mnie woła!!!

Dziękuję!Bądźcie szczęśliwi i radośni!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']A teraz informacje o Stiviku:loveu:

Stivik był dzisiaj u weta...przeszedł dokładny przegląd:cool3: i ...najpierw news- każda wizyta u weta odmładza Stivika!!!:loveu:...wg diagnozy zaprzyjaźnionego weterynarza o długim stażu i doświadczeniu- Stivik ma bliżej 6 niż 7m-cy!:crazyeye:
W związku z zagłodzeniem otrzymał środki wspomagające,ustalono konkretną dietę oraz ustalono sposób karmienia.Ustalono konkretny plan szczepień.Potwierdzono też wcześniejszą diagnozę...nie ma dysplazji!Odpowiednie prowadzenie pomoże mu prawidłowo dorosnąć!
Ludzieee...jaki ten maluch bedzie potężny!!!:crazyeye:...on dziś jest jak na benia jest wysoki...a jak jeszcze dojrzeje? ...łał,to będzie prawdziwy kawał chłopa!!!:lol:[/quote]

:crazyeye:wobec tego Stivek w przyszłości na prawdę swą posturą chyba wszystkich zaskoczy:evil_lol:
będzie to istny beniodzilla:evil_lol:
a nie daj Bóg, podczas następnej wizyty u weta, się okaże, że Stivek ma może 4 miesiące i tak nam będzie chłopaczyna młodniał...rósł i młodniał:grin::grin::grin:

[quote name='zuzlikowa']
Stivi zachowuje się wspaniale...już wybrał sobie ulubione miejsca...uwielbia sie bawić...a szczególnie odpowiada mu garaż gdzie wpada, łapie coś i ...w nogi!
Wszystko co przypomina zabawki (Stivikowi przypomina!) natychmiast jest wykorzystywane w tym celu- podrzuca,pogryza,biega...
p.Henrykowi zachowania i biegi Stivika przypominają Tygryska z Kubusia Puchatka!:lol:
Wszystko grzecznie zjada...
Rozmowy z p.Henrykiem mają specyficzny przebieg...prócz tego,że są radosne,to jeszcze co moment słyszę poszczekiwania Stivika...i informację -żona bawi się ze Stivim,albo...Stivi mnie woła!!!

Dziękuję!Bądźcie szczęśliwi i radośni!:loveu:[/quote]

Stivek-Tygrysek, jak ja sobie Stivka wyobrażę podskakującego na własnym ogonie jak na sprężynce, tak jak to robił Tygrysek, to od razu mi się humor poprawia:lol::lol::lol:

Jak cudownie czytać takie wieści i wiedzieć, że jeszcze są tacy serdeczni ludzie i takie radosne domy:multi::loveu::loveu:


Cudownie, że ta jedna mała benia z Olusza już zabrana do fajnego domku - ta powiadomoina przez Zuzlikową Pani, uratowała małej życie:multi:

Ale tą drugą benie z Olkusza, przerażoną w budzie, to trzeba stamtąd wydobyć koniecznie:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki...nowy smarkacz benikowy w potrzebie...jego domem stała się góra piachu!!!...ma niecały rok!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/radom-roczny-bernardyn-zyje-na-kupie-piachu-brak-pieniedzy-pilne-146592/#post12975628[/URL]

Pomóżcie jeżeli możecie!!! ZAPRASZAM na wątek!

Stiviczku...czekamy na wieści,ale obiecałam,że dam Ci troszkę przytyć!
Postaram się dotrzymać słowa,ale ...tyj szybko!:oops:

Link to comment
Share on other sites

Z kasy Stivikowej, po uregulowaniu zobowiązań, pozostało
[B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=Sienna]STAN KONTA na 17.09.2009...[SIZE=4]358,10pln[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black]
plus 6 dyplomów z allegro (6 x 5zł...30zł)...jak wpłyną.

[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]Stiviczku...bywam często![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]:loveu:[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Z kasy Stivikowej, po uregulowaniu zobowiązań, pozostało
[B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=Sienna]STAN KONTA na 17.09.2009...[SIZE=4]358,10pln[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black]
plus 6 dyplomów z allegro (6 x 5zł...30zł)...jak wpłyną.

[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]Stiviczku...bywam często![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]:loveu:[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Proponuję nadwyżką po Stivku wesprzeć Melę, Milorda, Nadzieję i Smajlika:cool3::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Proponuję nadwyżką po Stivku wesprzeć Melę, Milorda, Nadzieję i Smajlika:cool3::multi:[/quote]

Aleś szybka!:lol:...a ja muszę dodać jeszcze [B]45zł przelane przez Pauline Mickey[/B] (35zł z bazarku i 10zł od jej męża)

Czyli
[SIZE=3][B][COLOR=Purple][COLOR=Black][COLOR=Sienna]STAN KONTA na 17.09.2009...[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=Purple][COLOR=Black][COLOR=DarkRed]zwiększa się do [SIZE=4]403,10pln[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black]
plus 6 dyplomów z allegro (6 x 5zł...30zł)...jak wpłyną.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Stivi dostaje 6 posiłków dziennie i już zdarzy się, że zostawi np. 1/4 w misce- czyli , że brzusio nażarte :) Dostęp do suchego ma cały czas. Dobrze, że ma 6 miesięcy - to łatwiej go zregenerować. Tył już lepiej. Przytył. Pójdę go odwiedzić w przyszłym tygodniu. Ma zabawki :) W przyszłym tygodniu szczepienie. I jest bardzo silny. Siatka musi zostać wzmocniona metalowymi prętami, nawet pod siatką próbował przejść :eviltong: to cwaniak i sam sobie umie otworzyć :diabloti: I nawet poznał koleżankę mix ON-ka z rottkiem. Pani powiedziała, że jest przekochany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...