Jump to content
Dogomania

ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BEŻYK ZNIKNĄŁ!!!!! w nocy zniknął z posesji - rozpłynął się w powietrzu, wszystko było pozamykane, pies niechodzący na jedną łapę - nie ma szans żeby się wspinał po ogrodzeniu a tym bardziej żeby skakał - on tej jednej łapy nie używał w ogóle!

missieek szukała wszędzie - ale zniknął, jak kiedyś uciekała Iskra to zawsze dało się ja namierzyć czy to między blokami czy to pod sklepami - a po Beżyku ani śladu :shake: dalej będzie szukać, ale nie wiem... to wygląda jakby go ktoś zabrał...

Link to comment
Share on other sites

on był w części podwórka gdzie jest tylko Doti, czasem jakiś inny spokojny psiak - to z przodu posesji - część taka wejściowa i odgrodzona od reszty podwórka i innych psów, był tam, żeby był bezpieczny, ale... no szok - nie ma nigdzie na ogrodzeniu śladów żeby sam się przeciskał - sierść by została, a tu nic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']ale przecież po nim chyba widać,że jest po wypadku? i jeszcze ta łapa?..po co komu taki pies by był?[/quote]


a może jednak był czyjś? i ktoś chciał go odzyskać ale nie płacić za leczenie? takich może mogłabym napisać jeszcze trochę bo różne myśli mi po głowie chodzą...


missieek nie ma dostępu do dogo - od zeszłego tygodnia nie otwiera jej się :angryy:

Link to comment
Share on other sites

i tak dziwnym trafem przechodził i zobaczył swojego psa na podwórku? niby mozliwe,ale troche dziwnie to brzmi..

Może i mam obsesje,ale jak napisałaś,że to supełnie jakby ktoś go ukradł to to mi się z Pałką skojarzyło..tylko po cholere byłby mu Beżyk? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a może jednak był czyjś? i ktoś chciał go odzyskać ale nie płacić za leczenie? takich może mogłabym napisać jeszcze trochę bo różne myśli mi po głowie chodzą...


missieek nie ma dostępu do dogo - od zeszłego tygodnia nie otwiera jej się :angryy:[/QUOTE]

A może maczała w tym paluchy ta baba z UM w Olkuszu? :hmmmm: Kilka razy dzwonili i pytali gdzie jest pies.

Też mam głupie myśli i spiskowe teorie dziejów mi chodzą po głowie :oops:

Ale nie mogę wyjść z :shocked!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']A może maczała w tym paluchy ta baba z UM w Olkuszu? :hmmmm: Kilka razy dzwonili i pytali gdzie jest pies.

Też mam głupie myśli i spiskowe teorie dziejów mi chodzą po głowie :oops:

Ale nie mogę wyjść z :shocked!:[/quote]

no właśnie - co zrobić żeby nie popaść w paranoję i manię prześladowczą... ale nie jest to normalne... jakby to był sprawny pies to inna sprawa - mógłby zwiać, ale Beżyk, niemłody, na trzech łapkach, poturbowany bo przecież dopiero co ledwo dychał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']no ale kto to mógł zrobić??????
Moze rzeczywiście ktoś zadzwonił do UM że to jego pies i baba powiedziała gdzie przebywa...[/QUOTE]

Ostatni telefon w jego sprawie miałam jak był jeszcze w Krak-Vecie. Adresu Missieek przecież nie podawałam.
Kurczę, jakieś science-fiction :shake:
Już miałam iść spać, a teraz nie zasnę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...