Jump to content
Dogomania

ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][FONT=Verdana]Pierwszy raz na Dogo od kilku dni :roll: Najpierw padł mi zasilacz do kompa i nie miałam netu, a jak już komp działa to Dogo się obraziło i nie wpuszczało mnie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Uzgodniłam z Ada-jeje, że jeżeli ktoś przygotuje gotowca aukcji Allegro to Hanek wystawi go pod Pro Animals. Jest dziewczyna, która mi to zrobi, tylko nie miałam z nią kontaktu przez tę przeklętą awarię. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jeżeli można to poprosiłabym o info jak sytuacja finansowa pieska; czy te opisane na wątku koszty leczenia to póki co wszystko, czy czekają jakieś kolejne wydatki z tym związane. Jeżeli jakim cudem okazałoby się, że UM sfinansuje chociaż część wydatków na leczenie, to zawsze zostałoby na wyżywienie. Ale póki co musimy w aukcji umieścić info o kosztach leczenia i że zbieramy na pokrycie właśnie tego. Przydałaby się faktura z Krak-Vetu; chyba można wziąć do końca miesiąca z tego co wiem. No i opis jego stanu; jeżeli nic sie nie zmieniło, to będziemy się posiłkować tym co jest napisane tutaj na wątku.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]No i bardzo prosimy o jakieś fotki pieska, to jedno zdjęcie to podobno za mało; przekazano mi , że im więcej tym lepiej.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja też poproszę o numer konta, wyskrobię parę groszy teraz przed wypłatą, bo przyszło mi ekstra kilka złotych; resztę doślę po 10.09, bo wtedy dostanę pensję. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I po raz kolejny bardzo BARDZO dziękuję Missieek :Rose:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Szukam tymczasu dla Beżyka, ale póki co bezskutecznie. Chętnie wzięłabym go do siebie, ale mam zakaz od mojego tża. Na dokładkę jakaś obca kotka okociła się w naszym domu gospodarczym (tam jest zawsze otwarte okno) no i nie jestem w stanie przetłumaczyć, że to nie ja po kryjomu przywiozłam skądś te kociaki :shake:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jak wiecie raczej nie mamy co liczyc na pokrycie kosztow, za leczenie psa, bardzo wiec prosze o czym zreszta missieek wie, obdukcje od kazdego weta i fakture, byloby dobrze zeby faktura byla wystawiana na nasza Fundacje, jezeli z zadeklarowanych kwot nie wystarczy kasy to my doplacimy, ale niestety nie mamy DT jedynie hotel. Missieek prosze napisz jakiego dalszego leczenia wymaga Bezyk, to jest w tej chwili najwazniejsze, jak tylko uda nam sie wyadoptowac choc ze dwa psy z hotelu to wezmiemy na hotel Bezyka, ale w chwili obecnej mamy 7 psow na hotelu nie liczac tych na DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Kinya o koszty, faktury itd najlepiej zadzwoń do Angeli - kurcze nie wiem kiedy będę mogła podjechac porobić zdjęcia - może ktoś inny dałby radę podjechać i porobić? bo ja mam samochód rozkraczony na przyczepie :angryy: :placz:[/quote]

Właśnie od paru dni miałam dzwonić tylko nie widziałam co i jak, bo nie miałam dostępu do neta, nie czytałam wątku ani maili i nie chciałam robić niepotrzebnego zamieszania. Teraz już wiem mniej więcej co i jak, więc pogadamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...