Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

Nie wiem czy mi wolno u Ciebie pisać czy nie :P Ale nie mogę się oprzeć żeby napisać, że super taka "impreza", marzy mi się taki weekend z psiarzami.

wolno, niby czemu nie?

impreza bardzo udana. psiarze nadają często na tych samych falach. nam się akurat trafiła fajna ekipa, z resztą w większości znaliśmy się już wszyscy ze szkoleń i psich spacerów.

Link to comment
Share on other sites

Oj przecież wiesz, że chodzi mi o "złą interpretację"  na moim fotoblożku  ;)

Własnie widziałam, że psy już wcześniej w galerii bywały. Ja myślałam o szkoleniu grupowym dla Huntera no ale na chwilę obecną nie dam rady, może jak już skończę studia to wtedy coś podziałamy w tym kierunku, bo będę miała w końcu czas.

Link to comment
Share on other sites

 

Własnie widziałam, że psy już wcześniej w galerii bywały. Ja myślałam o szkoleniu grupowym dla Huntera no ale na chwilę obecną nie dam rady, może jak już skończę studia to wtedy coś podziałamy w tym kierunku, bo będę miała w końcu czas.

świetny sposób na spędzanie czasu i więź z psem robi się rewelacyjna. ja byłam w szoku, bo 3 misiące minęły od czasu jak skończyłyśmy z Venus szkolenie i przez ten czas praktycznie nic z nią nie ćwiczyłam, totalnie odpuściłam a na tym wyjeździe od razu weszła w taki tryb szkoleniowy i wszystkie komendy wykonywała bezbłędnie. dumna jestem z niej normalnie :D

Link to comment
Share on other sites

woow!! woow!! woooooooow!!
ależ radości mi sprawiłaś tymi fotami! :)

super ekstra! :)

 

to był dobry weekend. 

szkolenie, zabawy, spacery, szkolenie, zabawy, zabawy, spacery, szkolenie.....było mega!

IMG_2214.JPG

 

 

widok dla mnie bezcenny :)

nierealne, żeby moja słonina tak pięknie siedziała w rządku z innymi psami :D
 

Link to comment
Share on other sites

IMG_2138.JPG

 

słodkości!! :)

po co się zniżać do małej miski :lol:

 

urocza, przepiękna panna :) (ale sza... więcej nie mówię, bo Ci ją zaczaruję ;))

 

ale widzę, że Venus to niebardzo chyba lubi kąpiele w zimnym jeziorze? ;)

wszystkie futra mokre - tylko Venus pozostała dostojna :)

 

ech... jednak to powiem...

jest przeurocza!!! :)

Link to comment
Share on other sites

 

woow !! woow !! woooooooow !! 
ależ mi sprawiłaś tymi Radości fotami! :)

Super ekstra!  

 

 

Widok dla Mnie bezcenny  

nierealne, zeby moja tak pieknie siedziała Słonina w rządku z innymi psami  :D
 

Randki Pieski Braly udział łe dowcipniś szkoleniu, wiec Nie było Problemu z ICH usadzeniem 

 

słodkości !!  

Po co sie zniżać zrobić Małej Miski  

 

Urocza, Przepiękna panna  :)(ale sza ... więcej Nie mowie, bo Ci ja zaczaruję  ;))

 

ale Widze, ZE Wenus niebardzo Chyba lubi kąpiele w zimnym jeziorze?  ;)

Randki Futra Mokre - TYLKO Venus pozostała dostojna  :)

 

ech ... jednak nie powiem ...

żart przeurocza !!!  

ONA brodziła w Wodzie TYM RAZEM, kąpać Się na nie nie chciała i Szczęście faktycznie, Chyba Jako Jedyna z całego Towarzystwa byla względnie czysta.

 

ZDJĘCIA z całowaniem - Świętne !! 
widac, ZE kochać Na zawsze 

 

psiurami te z fruwającymi - Jeszcze Lepsze  

Piękny Widok .... Się rozmarzyłam ...

dzieki

 

Venus Przepiękna  

dzieki

 

Boskie ZDJĘCIA! <3 

 

dzieki

ŚWIETNA galeryjka, cudowne psiaki! *, *

Dzieki.

 

3 dni temu Wenus skończyła rok.

IMG_2613.JPG

 

IMG_2619.JPG

 

IMG_2615.JPG

 

IMG_2628.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

Najlepszego dla Venus <3

 

Oglądam jej zdjęcia , Sebek spojrzał monitor i mało mu oczy nie wyskoczyły i pyta " co to za pies?" mówie Boerbol " na co powiedział " zajebisty ! piękną dużą głowe ma i to suka ! <3

to pies-samiec bb zrobiłby na nim pewnie wrażenie

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego ;)

No cóż na rocznego psa to ona nie wygląda :P

ile ona już waży?

 

 

A zdjęcia to cud, miód. Z wielką przyjemnością je oglądam ;)

z pyska to jeszcze taki dzieciuch. jak biega to też taka ciapa :)

ostatnio jej nie ważyłam, podejrzewam, że ok 50kg ma, bo miała prawie 49 jakieś 2 miesiące temu.

Link to comment
Share on other sites

to pies-samiec bb zrobiłby na nim pewnie wrażenie

to lepiej mu nie pokazywać bo jeszcze bedzie płakal ze chce takiego , jego marzeniem zawsze było mieć mastifa angielskiego bo ma taką fajną dużą głowę więc bb pewnie powalił by go na kolana ;)

Link to comment
Share on other sites

Sto latek dla Venus :)

 

to lepiej mu nie pokazywać bo jeszcze bedzie płakal ze chce takiego , jego marzeniem zawsze było mieć mastifa angielskiego bo ma taką fajną dużą głowę więc bb pewnie powalił by go na kolana ;)

 

Aga, niech bierze :)

Przyjedziecie po psiura do Holandii jak Agata i mnie odwiedzicie przy okazji ;)

Link to comment
Share on other sites

Chętnie Cię odwiedzimy Magda ale za bb podziękuję , za duży jak na moje gabaryty a ja chcę w końcu psa którego w razie "w" utrzymam na smyczy ....

 

Jak przywiążesz smycz do ręki, to utrzymasz ;)

A to, że polecisz razem z psem, jakby co, to inna bajka :D

Link to comment
Share on other sites

ooo... no to wszystkie najlepszego dla Venus!! :) mnóstwo miziaków dla niej :)

no proszę... ma urodzinki dzień później niż moja Zuzia :)

 

i jak ona waży 50 kg jak ma 1 rok, to ile będzie ważyła za 2 kolejne lata?? :huh: 80??  :o

to moja słonina waży ok. 50.... a ma lat 8... no... ale powiedzmy te 50 to waży od kilku lat...

moja to już cielątko... ale z Twojej to koń wyrośnie :D

 

jest naprawdę cudownym paszczakiem!! :)

a przez to, że ciapa jeszcze.. to jest jeszcze słodsza :)

Link to comment
Share on other sites

Chętnie Cię odwiedzimy Magda ale za bb podziękuję , za duży jak na moje gabaryty a ja chcę w końcu psa którego w razie "w" utrzymam na smyczy ....

to nie o gabaryty ani o siłę mięśni chodzi, lecz o siłę umysłu ;)

najlepszym tego przykładem jest furciaczkowa, która wygląda jak mała dziewczynka :D i wciąż jest proszona o dowód osobisty jak fajki kupuje :) a świetnie panuje nad psami, które są prawie 2 razy cięższe od niej (np 3 kaukazy, z czego jeden samiec z bardzo silnym charakterem a wcześniej mnóstwo silnych, dużych i problemowych psów na hotelu).

 

i jak ona waży 50 kg jak ma 1 rok, to ile będzie ważyła za 2 kolejne lata?? :huh: 80??  :o

to moja słonina waży ok. 50.... a ma lat 8... no... ale powiedzmy te 50 to waży od kilku lat...

moja to już cielątko... ale z Twojej to koń wyrośnie :D

 

 

nie no coś ty :) 80kg to ważą niektóre samce, ale to już takie naprawdę potężne. moja będzie miała maksymalnie 60kg, jeśli w ogóle do takiej wagi dobije. jeszcze ponoć przez 2 lata ma się rozrastać ale to już powolutku raczej.

 

tu np jest azyr, który jest naprawdę dużym boerboelem i waży 76kg

 

Link to comment
Share on other sites


nie no coś ty :) 80kg to ważą niektóre samce, ale to już takie naprawdę potężne. moja będzie miała maksymalnie 60kg, jeśli w ogóle do takiej wagi dobije. jeszcze ponoć przez 2 lata ma się rozrastać ale to już powolutku raczej.

 

tu np jest azyr, który jest naprawdę dużym boerboelem i waży 76kg

 

taa.... to się okaże :D h h h ...

nam też lekarz mówił, że Zuzia to max. 25 kg będzie ważyła :p

ale... może i racja... nasza miała połowę obecnej wagi jak miała jakieś.. pół roku chyba...
więc skoro Twoja ma już rok... to może rzeczywiście nie będzie już tak rosła jak na drożdżach ;)

 

a załączony chłopczyk cudny!!
kocham molosy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...