Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']A może się już okociła i dlatego jej nie ma :hmmmm:[/QUOTE]
też się tego obawiam ale wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. ostatnio ciągle padało, może dlatego nie przychodziła. jeśli miała ruję nawet na początku lutego, to do pierwszego tyg. kwietnia powinna nosić ciążę, bo trwa ok 9 tygodni. sądzę, że ruje były jakoś dopiero w połowie lutego, gdy zrobio się ciepło. wtedy też jakoś gruby zaczął znikać z tego co pamietam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Trzymam :thumbs:
Ja myślałam, że to jakaś bezdomna kotka :roll:[/QUOTE]

kotka sąsiadów, która mieszka tylko na dworze/pod wiatą i chyba jeśli chodzi o jedzenie, to musi coś upolować by zjeść(taka mentalność). zawsze jak przychodzi do mnie to przeraźliwie głodna.
siedzi sobie spokojnie w łazience. wlazła do transportera, jak do niej zajrzałam, to się rozmruczała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No to super :) Na czole ma napisane, ze sąsiadów? Mogłaś sie zawsze pomylić jakby co... ;)[/QUOTE]

no niestety można powiedzieć, że ma. kiedyś sąsiadka mi mówiła, że ich kocica to jest ta cała czarna, z białym pazurkiem. ten nieszczęsny biały pazurek jest jak znak rozpoznawczy. będę się martwić o to za jakieś 2 tygodnie, gdy będę ją wypuszczać. niestety tak szybko jej futerko nie zarośnie, więc jak ktoś ją weźmie na ręce, to zobaczy brzuch wygolony i cięcie. chyba będę szła w zaparte jakby co, że ja nic o tym nie wiem.zrobię jakąś fotę jak już będzie po wszystkim. mała jest milusińska, dobrze, że już od dawna ją oswoiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']No i nie zauwazylas mojego wpisu ... buuu :([/QUOTE]

zauwazyłam ale taka byłam poddenerwowana i jednocześnie podekscytowana złapaniem kocicy, że nie odpisałam ;) miło, że zajrzałaś do nas:loveu:


kocicę dostanę z dostawą do domu za jakąś chyba godzinkę. zapakowałam ją w transporter i pojechałam razem z lenką odstawić ją do wetów. i niby wszystko szło dobrze, lenka się cieszyła, że kicia w aucie robi "miauuu" aż tu patrzę w tylne lusterko...a kocina siedzi na oparciu tylnego siedzenia tuż obok leny a lena zachwycona. serce mi zamarło, już miałam wizję, jak przerazone kocisko skacze po aucie i dziecku, wbijając pazury w lenę ale nie miałam się gdzie zatrzymać. zawołałam "kicikici" i malutka przylazła mi na kolana i tak dojechałyśmy do kliniki. stres jak diabli, bałam się, że zacznie się wyrywać, wlezie mi pod nogi i tragedia gotowa. na szczęście siedziała grzecznie, mrucząc sobie :). nie wiem jak ona sobie otworzyła, muszę chyba kupić inny transporter.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']No to masz magicznego kota :evil_lol:[/QUOTE]

ten transporter ma 2 wejścia: górne i z przodu. gruby kiedyś wywalił przednią kratkę ale on to był wtedy kloc. góry jak do tej pory nikt nie sforsował, choć tam jeden zatrzask jest zepsuty i trzyma się na 3 a nie 4. ona właśnie wylazła górą. mam nadzieję, że z klatki kenelowej nie wyjdzie a potem z łazienki bo będzie słabo. na wszelki wypadek łazienkę będę zamykać na kluczyk.

Link to comment
Share on other sites

jedna fota na szybko, bo nie chciałam jej męczyć błyskaniem
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e9KIOWfXeI0/UzM2WliSZDI/AAAAAAAAMCE/rfgQ8_DT0YQ/w803-h536-no/IMG_9265.JPG[/IMG]

maluszków było 4 :( już duże... ech, okropny jest świat i realia :(
mam dla niej antybiotyk i lek p. bólowy, mam jej podać podskórnie w piątek. szwy ma śródskórne, mam nadzieję, że będzie się goić bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

Ślicznotka, szybko dojdzie do siebie :)

Moje koty podróżują w takich materiałowych transporterach, z raczka na ramie...dość wygodne jak sie z 5 na raz jedzie do weta:lol:
Na razie jeszcze żaden z tego nie wyszedł, a z tych plastikowych to notorycznie mi cos wychodziło:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...