Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Wcale się nie dziwie, tez by mi się do szkoły iść nie chciało ;)[/QUOTE]

ani mi ;)


znalazłam fote z lipca 2011. szok jak kamil urósł!
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/i5ZBkBEhN7bHhAdrcWCbPDT7TJZoJ9x2MuU9ZxleS-Y=w786-h536-no[/IMG]


i tak jak wtedy przesiadywali z lucyną w narożniku kanapy, tak i teraz przesiadują:evil_lol: tylko teraz doszły jeszcze koty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja to wszystko dziewczyny rozumiem ;)
Ale mimo to, szkoda mi tych kociaków :([/QUOTE]

mi też szkoda...ale to bardziej humanitarne niż pozwolić im się urodzić. na wsi one mają bardzo małą szansę na życie a na pewno nie w zdrowiu i szczęściu. ta kotka jest z miotu, gdzie było 5 czy 6 kociąt. jedną rok temu jakoś tuż przed wielkanocą zawoziłam na sygnale do weta z ropomaciczem, jak moje psy ją w budzie złapały a druga to właśnie ta. reszta rodzeństwa zniknęła, czyli pewnie nie żyje. to kocica sąsiadów je urodziła. myślę, że nigdy nie były nawet odrobaczony, nie są karmione(bo przecież mają myszy łowić:angryy:), na bank nie są szczepione a kotów mamy tu dookoła multum. wiele chorych, ropiejących, półdzikich.
ta koteczka jest maleńka, dużo mniejsza niż salma. pewnie wynika to z chronicznego niedożywienia.

Link to comment
Share on other sites

Moze byc tez malutka z powodu kazirodztwa, te wiejskie koty to sie bzykaja jak chca...matka z ojcem, siostra z bratem...moje gratisy sa wlasnie efektem takiego uroczego zwiazku. Jeffreyka wyglada jak kociak, polowe mniejsza od reszty, brak rujek i pare innych...ehhh ta wiejska rzeczywistosc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita'][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/p403x403/1017379_10152002907329622_1587551839_n.jpg[/IMG]

Wszystkiego naj:loveu:[/QUOTE]ooo, widzę, że życzenia nawet od arinki:loveu: bo od ciebie karolina już na fejsie czytałam :) :)
[quote name='magdabroy']O kurcze, ale skleroza :oops:
Sto lat Agata :buzi:[/QUOTE]
dzięki serdeczne:loveu:


kocica dzisiaj była, obejrzałam jej brzuszek i myślę, że faktycznie jest w ciąży. brzuszek mały ale okrągły i twardy, jakby mała piłeczka. salma ma sutki całkiem płaskie a ta ma takie trochę wystające i dłuższe. nie znam się na kotach ale zdaje mi się, że powinny być całkiem płaskie, ledwo wyczuwalne. mam tylko nadzieję, że w poniedziałek przyjdzie, bo dopiero wtedy mogę ją na tą sterylkę zawieźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']I ode mnie wszystkiego dobrego :)[/QUOTE]

dzięki :):)


z okazji urodzin, po bardzo nieudanym, lecz intensywnie spędzonym dniu, gdy już dzieci do łóżek wygoniłam, zrobiłam przepyszny makaron z pesto. do tego wytrawne wino oczywiście. boże, jaki ten makaron był pyszny!!!!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...