Jump to content
Dogomania

Zarząd Główny ZKwP


Robull

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='weihaiwej']Ja tam wysłałam także maila, w czwartek, ale na razie zero odzewu :p[/quote]

I nie licz na to ,ze ktoś CI odpowie - mój list czeka na odpowiedź od 19 grudnia 2005. Do dzisiaj nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W ZG nie ma zwyczaju odpowiadać na e-mail.

A telefon - trzeba bardzo dużo cierpliwości , albo kilo szczęścia:roll:

A tak dla przeciwwagi- przedwczoraj napisalam na Słowację zapytanie o przyjęcie psa na wystawę - dzisiaj mam odpowiedź - tam nikt nikomu nie robi łaski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej'][B]arima[/B], ja się dzisiaj od 11 do 15 nie mogłam dodzwonić :( Dzwoniłam co chwilę, nie zlicze ile razy, ciągle zajęte! Raz sygnał był normalny - wtedy nikt nie odebrał. Ten temat dosłownie wyjęłaś mi z... myśli.[/QUOTE]
To sobie razem dzwoniłyśmy:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

hehehe - to wszyscy dzwonili dzis :D Pewnie nie odbieraja, bo wszyscy w jednym celu - co z championatami :D splynely pewnie ostatnie wnioski z wystaw i kazdy nerwowy przed Lesznem, a oni maja nas w Dooooo :mad:
Jedyny zwiazek, ktory odpowiedzial mi na maila to organizatorzy wystaw w Sopocie i Nowym Dworze Mazowieckim. Od Leszna czekam juz 8 miesiecy na odpowiedz i cisza :lol:

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co jest najgorsze w naszym ZG? iNie raz próbowałam dość długo się dodzwonić. A gdy już mi się to jakimś cudem udało, to moją rozmówczynią była osoba baaardzo niekompetentna i nie przejawiająca jakiejkolwiek chęci pomocy.:roll:
Raz napisałam maila do Zarządu. I, o dziwo, dostałam zwrotny. Otwierałam go pełna radości i zdumienia. I co? Ano nico. Treścią maila było to, co ja napisałam, bez żadnej odpowiedzi.
Może w ZG są na razie na etapie wysyłania wiadomości, jeszcze bez treści?:lol: Niemniej dobrze to rokuje na przyszłość. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o maile, odpowiedział mi oddział w Wałbrzychu (przed wystawą czerwcową, pytałam o godziny sędziowania jako widz) i teraz oddział w Opolu odnośnie zgłoszenia :) Za to oddział legnicki kompletnie zignorował moje mailowe zapytania.
A do ZG dalej będę próbować się dodzwonić, nie odpuszczę ;) Ale może zrobię sobie dzień przerwy...
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mnie bardzo uprzejmie odpowiedział kiedyś Oddział a Poznaniu- aż się zdziwiłam.
Za to do ZG wydzwaniałam nie tak dawno z okazji championatu, i tak samo za nic nie mogłam sie przez tydzień dodzwonić :talker: W końcu się udało, Pani powiedziała że Ch czeka i w przyszłym tyg będzie wysłany. Mozecie sobie oczywiście wyobrazić, że to wcale NIE BYŁ następny tydzień:mad:

Link to comment
Share on other sites

Po przeczytaniu tego topiku też chciałem się dodzwonić, aby sprawdzić i ni gr,oma nie mogłem :( Nikt nie odbiera...
Jesli idzie o pisma, to za każdym razem otrzymywałem odpowiedzi. Mam tu na myśli zarówno maile, jak i te pisma skłądane osobiście na sekretariat z potwierdzeniem na kopii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Po przeczytaniu tego topiku też chciałem się dodzwonić, aby sprawdzić i ni gr,oma nie mogłem :( Nikt nie odbiera...
Jesli idzie o pisma, to za każdym razem otrzymywałem odpowiedzi. Mam tu na myśli zarówno maile, jak i te pisma skłądane osobiście na sekretariat z potwierdzeniem na kopii.[/quote]

To Ty jakiś szczęśliwy człowiek jasteś.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...