Jump to content
Dogomania

Zarząd Główny ZKwP


Robull

Recommended Posts

Czy ktoś zna i może podać do publicznej wiadomości [b]aktualny [/b](po wyborach) skład ZG ZKwP? Interesuje mnie pełny skład, a jesli nie znajdzie się ktoś, kto by go znał, to proszę chociaż o skład osobowy Głównek Komisji Szkolenia Psów (GKSP).
Dodam, że nim napisałem ten post, to najpierw odwiedziłem oficjalną witrynę www ZG ZKwP i tam jest wszystko ślicznie podane, ale sprzed tegorocznych wyborów, a więc już nieaktualne :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='golden_owner']Daisunia - a w jakim celu probujesz sie z nimi skontaktowac?[/quote]
bo to jest tak :
Pojechalam z tata do zwiazku w szczecinie zlozyc metryke ...
i ja sie zapytalam pani jak szybko dostane rodowod ..
ona na to ze na rodowod czeka sie do 2-3 mies. ale żeby bylo szybciej albo zeby byl chociaż Numer rod. musze "siedziec na ogonie" paniom z ZG ...
ale jak tu siedziec na ogonie i jak pilnowac jak oni telefonow nie odberaja ani maili..
chcialabym poprostu zeby ktos dopytal sie o ten numer i zeby ktos sie dowiedzial co ja mam zrobic skoro termin zglaszania psa na wystawy we wrzesniu mija w sierpniu ...... Jeśli nie dostane chociażby tego numeru rod. to psa wystawie w przyszlym roku :(
licze ze mi ktoś pomorze !

Link to comment
Share on other sites

urlop to mają przez wakacje ...
:( tak to ja nic nie zalatwie ........ zaczelam powoli żalować ze wogole zlożylam te metryke... gdybym wiedziala ze tak bedzie .... to napewno bym nie skladala..
ja nawet nie wiem czy metryka pojechala do ZG ..
może dalej jest w zwiazku oddzial Szczecin..
a i mam jeszcze jedno pytanie
czy można przenieść papiery psa do innego związku ? ( do innego oddzialu)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

Daisunia to w którym oddziale utknęła Twoja metryka? W Szczecinie czy w ZG? Bo się pogubiłam, który telefon nie odbiera? Sprawdź czy masz dobry numer i kiedy oddział jest czynny, może dzwonisz jak nikogo nie ma? No i jeśli pies został zarejestrowany w oddziale to dostał nr. rejestracyjny i na niego można psa zgłaszać na wystawy, nr. rodowodu pisze się "w przygotowaniu" i spokojnie czeka aż przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara']Daisunia to w którym oddziale utknęła Twoja metryka? W Szczecinie czy w ZG? Bo się pogubiłam, który telefon nie odbiera? Sprawdź czy masz dobry numer i kiedy oddział jest czynny, może dzwonisz jak nikogo nie ma? No i jeśli pies został zarejestrowany w oddziale to dostał nr. rejestracyjny i na niego można psa zgłaszać na wystawy, nr. rodowodu pisze się "w przygotowaniu" i spokojnie czeka aż przyjdzie.[/quote]
1. Metryka najprawdopodobniej utknela (za tydzien sie dowieM czy utknela) w ZWIAZKU KYN. ODDZIAL SZCZECIN (to napewno ;) )
2. ZG nie daje znaku istnienia .. a tak jak pisalam w zwiazku w szczecinie pani powiedziala ze mamy "męczyc" zg.
3. Moja sunia ma 2 lata i raczej juz nie wpisze "w przygotowaniu"

Link to comment
Share on other sites

poszczęścilo mi sie :) rodzice jadą jutro do Wawy a w poniedzialek wracając wstąpią do ZG :D :lol: :lol:
w związku z tym mam pytanie :
czy trzeba sie posłużyć legitymacją czlonkowska ( ktora wystawili w zk w szczecinie ) zeby ewentualnie odebrac numer rodowodu ?

Link to comment
Share on other sites

Żeby odebrać rodowód, czy inne papiery, to trzeba być właścicielem psa. Czy Twoi rodzice są właścicielem, czy Ty?
Zresztą jeśli to Ty jesteś właścicielem, to i tak rodzicom powinni oddać rodowód, a tym bardziej podać jego nr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull']Żeby odebrać rodowód, czy inne papiery, to trzeba być właścicielem psa. Czy Twoi rodzice są właścicielem, czy Ty?
Zresztą jeśli to Ty jesteś właścicielem, to i tak rodzicom powinni oddać rodowód, a tym bardziej podać jego nr.[/quote]
członkiem zwiazku kyn. (oddzial szczecin) jest moj tata .
czy ma wziąśc legitymacje ?

Link to comment
Share on other sites

sprawa stoi tak :
rodzice pojechali do ZG tam powiedzieli ze oni nie wydają rodowodow :/ ze w szczecinie nam wydadzą
wiec napisalam maila do Zk w Szczecinie z pytaniem czy rodowod do nich wrócil .......a tu sie okazuje ze rodowodu niet :(
napisalam do nich e maila z zapytaniem kiedy spodziewaja sie rodowodu ..... zobaczymy co odpiszą !

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale musisz swoje odczekać. 2 miesiące na rodowód to cud jak ktoś dostanie, średnio 3 do 4 a bywa że i więcej się czeka. Ale możesz psa zgłaszać mając sam numer pkr, być może do dnia wystawy rodowód będziesz już miała. A numer pkr podają pod numerem telefonu: 22 82 60574, w godzinach od 11:00-15:00 przez tydzień roboczy. Jeśli twoi rodzice dostali ten numer będąc w Wawie to go wpisz w zgłoszeniu. Uprzedzam, że ciężko jest się dodzwonić pod numer który podałam...

Link to comment
Share on other sites

Qrcze, byłem pewien, że jako stowarzyszenie Związek ma domenę w *org
Ale jak widać, myliłem się :oops: A może mieli też i tę domenę i zrezygnowali :-? Zresztą, to nie nistotne... grunt, że stronka działa jak się patrzy :P

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...