Jump to content
Dogomania

POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w schronisku rezyduje ok 3-4 letni Nelek ,który na skutek pogryzienia przez inne psy stracił łapkę (miał też zwyrodnienie palców) teraz przewodniczy zgraji która robi obchody schroniska oraz okolicznych terenów, dobrze radzi sobie w grupie i jest przykładem na to ze mimo braku 1 łapy można mieć jeszcze coś z życia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, szkoda, że to aż w łodzi.. ja mam takie plany za jakieś 2-3 tygodnie psiaka ze schroniska zaadoptować, tzn. to nie są już plany bo to właściwie pewne ale ja mieszkam w białymstoku, i mama się nie zgodzi, żeby tak dalego po psa jechać.. ja to bym chciała.. Bo wcale nie ma nic złego w tym, że piesek nie ma łapki... I nie trzeba od razu zakładać, że nikt nie będzie chciał ich przygarnąć. ;p Powodzenia w szukaniu domku dla piesków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosienka_xD']Kurczę, szkoda, że to aż w łodzi.. ja mam takie plany za jakieś 2-3 tygodnie psiaka ze schroniska zaadoptować, tzn. to nie są już plany bo to właściwie pewne ale ja mieszkam w białymstoku, i mama się nie zgodzi, żeby tak dalego po psa jechać.. ja to bym chciała.. Bo wcale nie ma nic złego w tym, że piesek nie ma łapki... I nie trzeba od razu zakładać, że nikt nie będzie chciał ich przygarnąć. ;p Powodzenia w szukaniu domku dla piesków ;)[/quote]
Witaj, z tego co wiem to tu na dogomanii odległość nie jest przeszkodą , zawsze udaje sie zebrać fundusze i zorganizować transport, proszę cię weż jednego a na pewno go ci dowiozą do Białegostoku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dolores181']Witaj, z tego co wiem to tu na dogomanii odległość nie jest przeszkodą , zawsze udaje sie zebrać fundusze i zorganizować transport, proszę cię weż jednego a na pewno go ci dowiozą do Białegostoku[/quote]
Też tak myślę
Jeśli sie zdecydujesz na któregoś z tych psiaków to transport na pewno się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosienka_xD']Kurczę, szkoda, że to aż w łodzi.. ja mam takie plany za jakieś 2-3 tygodnie psiaka ze schroniska zaadoptować, tzn. to nie są już plany bo to właściwie pewne ale ja mieszkam w białymstoku, i mama się nie zgodzi, żeby tak dalego po psa jechać.. ja to bym chciała.. Bo wcale nie ma nic złego w tym, że piesek nie ma łapki... I nie trzeba od razu zakładać, że nikt nie będzie chciał ich przygarnąć. ;p Powodzenia w szukaniu domku dla piesków ;)[/quote]

[quote name='Zosienka_xD']Nie wiem spróbuję pogadać. ;p pokazałam jej zdjęcia te i powiedziała, że się zastanowi. :) ale jak coś to bym chciała tego dugiego :) trzymajcie kciuki :)[/quote]

[quote name='Zosienka_xD']Ehh... Moja mama mówi, że ten brak łapy będzie się w przyszłości wiązał z jakimiś tam chorobami stawów i z innymi dolegliwościami, i że nas na to nie stać... ;/ nie wiem jak ją przekonać.. ;/[/quote]


Mamie i panience marzy sie rasoweic za free. Mama wie ze brak łąpy wiąze sie z problemami w przyszlości, ale jakoś nie wie z czym sie wiąże psiak z pseudohodowli:

kliknij >>>[SIZE=4][B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukuje-pieska-144404/[/URL]
[/B][/SIZE]

.

Link to comment
Share on other sites

No więc po 1 : Dlaczego wszyscy na mnie naskakują ? Bo co ? bo szukam psa ?


Po 2: Spójrzcie na daty postów... W tym wątku napisałam najpierw, zanim wogóle zobaczyłam tego huskiego

Po 3: Moja mama naprawdę się nie zgodziła na tego psa, bo mówi że ędzie chorował, jak już wyżej napisałam .

Ktoś ma jesczze jakieś pytania?!


Ps. Tak, nudzę się w wakacje.. pisałam już gdzieś to .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Impact][SIZE=4]Ciapuś wybacz ten jeden jedyny raz tej panience odpowiem:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Impact][SIZE=3]Przepraszam Ciebie i psiaka.[/SIZE][/FONT]


[SIZE=1][quote name='Zosienka_xD']I to do Isadory.. Czemu ty się tak na mnie uwzięłaś ? zrobiłam ci coś czy jak ? ;/ w każdym temacie w jakim napiszę po mnie jedziesz.. ;/ i z kąd możesz wiedzieć jakie mam zamiary i co chcę, jak mnie nie znasz ?[/quote]

[quote name='Zosienka_xD']I czytaj uważniej! Nie napisałam, że z [/SIZE] [SIZE=1][COLOR=Red][B]pseudohodowli jakiejś istniejącej, tylko ze zlikwidowanej[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1], z której psy nie mają się gdzie podziać! a ty mnie oczerniasz i jeszcze moją mamę w dodatku i piszesz jakieś bzdury.. ;/
[B][COLOR=Red]Zastanów się poważnie nad sobą człowieku...[/COLOR][/B][/quote]

Dokładnie tak [B][COLOR=Red]Zastanów się poważnie nad sobą człowieku. [COLOR=Black]
Doskonałe rozmyślanie dla ciebie.[/COLOR]
[COLOR=Black]Przeczytaj uważnie to co sama napisałaś, że chcesz psa z [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=Red][B]pseudohodowli jakiejś [U]istniejącej[/U], tylko ze [U]zlikwidowanej[/U][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1].
I dodaj do tego to o co pytałam [B]"Czy masz świadomość jakie są psy z pseudohowli?"[/B]. Opowiem NIE. Zdanie "[B][COLOR=Red][COLOR=Black]chcesz psa z [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Red][B]pseudohodowli jakiejś [U]istniejącej[/U], tylko ze [U]zlikwidowanej"[/U][COLOR=Black] jest na to dowodem[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1]. Dlaczego? Nie będę tłumaczyć tutaj, to wątek psiaka któremu szukamy domu, a ty zrobiłaś fałszywą nadzieję. Odpowiedz na pytanie między innym [B]mgie[/B] na wątku, który sama założyłaś, a wypowiedzi na tym nie dotyczące tematu zakończ. Każdy następny twój offtop zgłosze do moda. Proste.

[quote name='Zosienka_xD']No ja pisałam na ich temat i chciałam wziąść jednego. Moj amama się mnie zgodziła - moja wina ? Chciałam na PW ale Isadora nie odpisuje.. ciekawe dlaczego.. ;/[/quote]

[B]Odpisuję tylko na sensowne zapytania. EOT.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...