Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lara']no wlasnie dlatego warszawska jest taka fajna, wszyscy sa na miejscu, przyjda pokibicuja, pogadaja no i innym mozna pokibicowac :D To jest to!!![/quote]

Typowe :lol: Nawet w Wiadomościach czasem się kopsną i mówią "W Polsce pogoda śliczna, w Warszawie świeci słońce" :lol:
To sie chyba nazywa warszawocentryzm, czy jakoś tak :lol:

Link to comment
Share on other sites

hi hi ... :D jak mysle Polska to mowie Warszawa, a jak mysle rzeka to mowie Wisła :lol: :wink: nigdy tego nie zauwazylam dopoki mnie moj maz (niewarszawiak) na ziemie nie sprowadzil :D Ale on za to mowi Poznan jak mysli Polska :lol: a to to nie wiem jak sie nazywa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']@ Savannah- na razie nie dziękuję :wink: ale napewno się przyda. :lol:
Z roku na rok ilość sharpków rośnie ,wystawców nie brakuje -nie bedzie łatwo.A muszę Ci powiedzieć ,że coraz ładniejsze psiaczki mamy,oj mamy :wink: :lol:[/quote]
to chyba super jeśli rasa idzie w dobrym kierunku! a ja i tak trzymam za ciebie kciuki :wink: :thumbs:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

witam
mam pytanie ,bo to bylby moj pierwszy raz:
co sadzicie o fundowaniu pucharow imiennych?spotkalam sie z tym i raczej bylam zdegustowana.ale w zwiazku z warszawa mam dylemat :roll: czy spotkaliscie sie zeby ktos fundowal puchar imienny w weteranach(lub innej klasie)psu-suce z rodziny swojego psa?
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś, kto będzie w ZK w Wa-wie może sprawdzić czy moje zgłoszenie zostało przyjęte? Suka rasy Australian Cattle Dog w kl.szczeniąt- DALLAS Diamantina. Próbowałam się tam dodzwonić, ale to chyba niemożliwe :-?
Dziś będę oczywiście dalej próbować, ale jeśli jakaś dobra dusza może to sprawdzić i napisać jak się sprawy mają to będę wdzięczna :)
Pozdrawiam:)
Lidka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kia']chce tylko poinformowac ze zgloszenia zostaly przedluzone do 20 czerwca.
Pozdrawiam[/quote]
:o czyżby mało chętnych było 8)
ze wzgledu na drastyczna-beznadziejna :wink: zmiane przydzialu sedziow do ras mimo niewielkiej zmiany calej obsady :evil:
na szczescie nas to nie dotyczy :lol: i bedziemy tylko jako widzowie :P
na reszcie spokojnie sobie poogladam :) 8)
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kia']chce tylko poinformowac ze zgloszenia zostaly przedluzone do 20 czerwca.
Pozdrawiam[/quote]

Jestescie pewni ze przedluzyli - wchodzilam na strone i bylo na czerwono ze przedluzone. Wyslalam info do znajomych. Po paru minutach weszlam na strone ponownie o NIE MA NIC O PRZEDLUZENIU TERMINU!!!

To jak to jest w koncu :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Nam obsada tez zbytnio nie pasuje :( ale bedziemy kibicowac i cykac fotki a pozniej zrobie obszerny fotoreportaz w galerii :wink:[/quote]
fakt kazdemu pasuje co innego ale to jest skandal: w Polsce jest 10 miedzynarodowek w roku i w 2005 roku 3 z nich sedziuje w danej rasie ten sam sedzia!!! :o czyli prawie 1/3. :o to zupełnie bez sensu.
nie wiem komu mialabym kibicowac na tej wystawie ale bede z aparatem na pewno 8)
w reszcie sobie w spokoju pogadamy :wink:
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='kia']chce tylko poinformowac ze zgloszenia zostaly przedluzone do 20 czerwca.
Pozdrawiam[/quote]

Jestescie pewni ze przedluzyli - wchodzilam na strone i bylo na czerwono ze przedluzone. Wyslalam info do znajomych. Po paru minutach weszlam na strone ponownie o NIE MA NIC O PRZEDLUZENIU TERMINU!!!

To jak to jest w koncu :evil:[/quote]Chiba najlepiej do nich zadzwonic :wink:
Ale moze zdanie zmienili :o zle obliczyli :lol: :wink: .

Ja sie zapisalam wczesniej :D wiec bedziemy z softka na 100%

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidush']Czy ktoś, kto będzie w ZK w Wa-wie może sprawdzić czy moje zgłoszenie zostało przyjęte? Suka rasy Australian Cattle Dog w kl.szczeniąt- DALLAS Diamantina. Próbowałam się tam dodzwonić, ale to chyba niemożliwe :-?
Dziś będę oczywiście dalej próbować, ale jeśli jakaś dobra dusza może to sprawdzić i napisać jak się sprawy mają to będę wdzięczna :)
Pozdrawiam:)
Lidka[/quote]

Ja bede dzis w ZK. Nie wiem czy zdaze, tak zeby biuro bylo otwarte, ale jak zdaze to sie spytam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...