Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

Na stronie ZK Warszawa jest nastepujace ogloszenie :
UWAGA!
Międzynarodowa Wystawa Psów w Warszawie odbędzie się w dniach 9-10 lipca
2005 r.
Termin przyjmowania zgłoszeń do 12 czerwca 2005 r.
Opłaty za zgłoszenia:
- pierwszy pies 85 PLN
- następne 75 PLN
- klasa szczeni±t i honorowa 30 PLN
- interchampion 30 PLN
Opłata w dniach wystawy
(za psy zgłoszone w terminie) 125 PLN
Do zgłoszeń prosimy doł±czyć kopię rodowodu i dowód wpłaty.
Osoby, które uprzednio zgłosiły psy, a zainteresowane s± uczestnictwem w
Wystawie
9-10 lipca 2005 r, proszone s± o ponowne przesłanie zgłoszenia wraz z kopi±
rodowodu i dowodu wpłaty.
Szczegółowe informacje podamy w póĽniejszym terminie.
UWAGA
Krajowa Wystawa Psów Rasowych odbędzie się w sobotę 10 wrze¶nia 2005 r.
Klubowa Wystawa Molosów i Szwajcarskich Psów Pasterskich bez zmian tzn. w
niedzielę
11 wrze¶nia 2005 r.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tyle dowiedziałam sie dziś w ZK :

Wczoraj zostały rozesłane zapytania do sędziów czy będa sędziować. Odpowiedzi jeszcze nie ma, jak beda będzie na stronie proponowana obsada sędziowska.
Teren wystawy jeszcze jest nie znany, ale staraja sie aby odbyła sie na terenie wyścigów ( tam jest super ! ).
Kase zwracają w oddziale, lub do osby po uprzednim podanie faxem lub @ , że " prosze o zwrot wpłaty na wystawe na :
- nr konta bankowego
- adres domowy
i kaske zwracaja.
Jeśli ktoś bedzie zgłaszał psa na lipiec - zgłoszenia do 12 czerwca, to można pieniadze zostawić, tylko psa nalezy koniecznie jeszcze raz zgłosić.
Kwota nie uległa zmianie = 85 zł, jesli ktos wpłacił w późniejszym terminie 105 zł, 20 zł zostanie zwrócone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kachna']Kwota nie uległa zmianie = 85 zł, jesli ktos wpłacił w późniejszym terminie 105 zł, 20 zł zostanie zwrócone.[/quote]

W kwietniu mój psiak był w szczeniakach, w lipcu już będzie w młodzieży. Ciekawe co w takim przypadku, mam dopłacać?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No to muszę się pofatygować się na Bagatele i jeszcze 20zł. dostanę :lol: , a to się w tym kraju nie często zdarza. My będziemy nadal w otwartej, a wiadomo,że w lipcu husky mają piękną, bujną szatę :roflt: .Pozdrawiam i do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kachna']
Jeśli ktoś bedzie zgłaszał psa na lipiec - zgłoszenia do 12 czerwca, to można pieniadze zostawić, tylko psa nalezy koniecznie jeszcze raz zgłosić.
Kwota nie uległa zmianie = 85 zł, jesli ktos wpłacił w późniejszym terminie 105 zł, 20 zł zostanie zwrócone.[/quote]

A przperaszam bardzo. Mamy po te 20 zl sie zglosic, czy co? Czy moze na wystawie nam je wręczą?

Link to comment
Share on other sites

ale znane juz jest miejsce wystawy :D

[color=red][b]Międzynarodowa Wystawa Psów w Warszawie odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2005r. na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kartezjusza 1 w Warszawie[/b][/color]

super miejsce! :D w zeszlym roku tez tam byla wystawa lipcowa.

Link to comment
Share on other sites

Ulica Kartezjusza jest na Bemowie. W zeszłym roku tam była krajówka a i tak było troszkę ciasno. Na szczęście niedaleko stadonu jest dużo osiedlowych parkingów na których można zostawić samochód. Ale myślę, że dla osób spoza Warszawy trudno będzie tam trafić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1']dobra,mimo,że jestem warszawianką to jakoś nie mogę skojarzyć tego miejsca gdzie będzie ta wystawa,może ktoś mnie nakierować,w którym miejscu dokładnie jest ul.Kartezjusza 1?[/quote]

Nie wiem z której strony będziesz jechała. Podam dwie możliwości

1. Kasprzaka, Wolska, Połczyńska (w kierunku na Poznań). Skręcasz w prawo w Szeligowska i prosto, prosto Lazurową (Szeligowska przechodzi w Lazurową). Przejeżdzasz Górczewską i jedziesz prosto. Przejeżdżasz przez tory kolejowe i tuż za fortem Blizne skręcasz w lewo w Kocjana. Z Kocjana możesz skręcić w Kartezjusza (w prawo) lub jakąkolwiek ulicę i dojechać do parkingu osiedlowego.
2. Dojazd od ul Górczewskiej. Za Tesko jedziesz jeszcze kawałek i skręcasz w prawo w Lazurową i dalej jak wyżej czyli mijasz tory kolejowe i skręcasz w ul. Kocjana.

Link to comment
Share on other sites

[quote]W zeszłym roku tam była krajówka a i tak było troszkę ciasno[/quote]

ale krajowka byla 1 dniowa :-? wszyskie rasy w 1 dzien, tlumy gapiow w 1 dzien, a teraz moze sie jakos rozlozy na te 2 dni :D Zreszta ja powiem szczerze, ze tlumnie to nie bylo.... jakos tak normalnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ja tez się wybieram na ta wystawe ale wolałabym wiedzieć kto sedziuje :P[/quote]

[color=blue]To tak jak my... planowo byliśmy zgłoszeni, ale w tej sytuacji nie wiem czy jeszcze raz dosyłać zgłoszenie, jeszcze poczekam, może podadzą niebawem obsadę sędziowską.[/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...