Jump to content
Dogomania

Jamnik z Jarocina - WRACA Z ADOPCJI.


Isadora7

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GochaT']No nie mogę Isadora jesteś cudowna Dorka w domku teraz pierdzielek faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajnie
Isadora ponieważ ty założyłaś wątek to o transporcie w tytule musisz napisać osobiście .
Natalko proszę na PW dokładne koszty hoteliku ( możesz wpisać kwotę wyliczoną do dnia wyjazdu jak będzie wiadomo kiedy pojedzie?) i weta to prześlę wszystko , natomiast stonka rozliczy jamnikową skarpetę i będziemy mieli pierdziela rozliczonego na cacy.
Nie wiem czy usnę dzisiaj:multi:[/quote]

Ło matko dlatego nie lubie zakładać wątków, dla mnie pies to pies i potem zapominam kto watek założył bo zajmuję sie pomocą a nie prowadzeniem watku. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to sie isadorce pokiełbasiło:evil_lol:ja zakładałam ale na emirowym:lol:

okropnie się cieszę że nadszedł czas domkowy dla pierdziela:multi:tak jak gośka pisała,uda nam się rozliczyć wsjo na cacy bo znajoma(ewa w.,która nie lubi psów ,bo nie)postanowiła przelać 300zł na pierdziucha,więc oddamy jamnikom i zapłacimy wszystko,no i żeby był szczczęśliwy ten mały erotoman:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']to sie isadorce pokiełbasiło:evil_lol:ja zakładałam ale na emirowym:lol:

okropnie się cieszę że nadszedł czas domkowy dla pierdziela:multi:tak jak gośka pisała,uda nam się rozliczyć wsjo na cacy bo znajoma(ewa w.,która nie lubi psów ,bo nie)postanowiła przelać 300zł na pierdziucha,więc oddamy jamnikom i zapłacimy wszystko,no i żeby był szczczęśliwy ten mały erotoman:loveu:[/quote]

Ło matko padam na czółko przed Panią Ewą. Pierdzielek jak na oldboya przystało widać ją uwiódł :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tak w sumie to ona go nawet nie widziała:evil_lol:ale cały czas on i dorka tak mi siedzieli w głowie ,że zanudzałam ją opowieściami dogomaniackimi a ona jeżeli o psy chodzi to niespecjalnie,miała mnie dość i postanowiła przelać te 3 stówy i powiedziała że ma nadzieje że kupiła sobie spokój,łaskawie się zgodziłam na kasę ale zapewniłam że spokoju to nie można sobie kupić:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']tak w sumie to ona go nawet nie widziała:evil_lol:ale cały czas on i dorka tak mi siedzieli w głowie ,że zanudzałam ją opowieściami dogomaniackimi a ona jeżeli o psy chodzi to niespecjalnie,miała mnie dość i postanowiła przelać te 3 stówy i powiedziała że ma nadzieje że kupiła sobie spokój,łaskawie się zgodziłam na kasę ale zapewniłam że spokoju to nie można sobie kupić:diabloti:[/quote]

dooobre

[quote name='magda222']To jednak Aresik będzie tyszaninem :loveu: I będę mogła go poznać :loveu:[/quote]

No w końcu poniekąd jesteś chrzestną :):):)

Link to comment
Share on other sites

wrzuciłam go na transportowy wczoraj i jest taka odpowiedź


Cytat:
Napisał [B]stonka1125[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f521/watek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty-24359/index14.html#post13111872"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]potrzebny transport warszawa -tychy dla pierdzielkowatego jamnika aresa:loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zrozpaczony-jamnik-z-jarocina-potrzebny-transport-warszawa-tychy-143392/?highlight="]Zrozpaczony jamnik z Jarocina - Potrzebny TRANSPORT WARSZAWA - TYCHY[/URL][/I]

organizujemy transport Z Rudy Ślaskiej do Warszawy najprawdopodobniej w następny weekend tzn 17-18.10 Jeżeli wcześniej nic nie znajdziecie to w drodze powrotnej zabiorę
Aresa:lol: Przypomnij się..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']wrzuciłam go na transportowy wczoraj i jest taka odpowiedź


Cytat:
Napisał [B]stonka1125[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f521/watek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty-24359/index14.html#post13111872"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]potrzebny transport warszawa -tychy dla pierdzielkowatego jamnika aresa:loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zrozpaczony-jamnik-z-jarocina-potrzebny-transport-warszawa-tychy-143392/?highlight="]Zrozpaczony jamnik z Jarocina - Potrzebny TRANSPORT WARSZAWA - TYCHY[/URL][/I]

organizujemy transport Z Rudy Ślaskiej do Warszawy najprawdopodobniej w następny weekend tzn 17-18.10 Jeżeli wcześniej nic nie znajdziecie to w drodze powrotnej zabiorę
Aresa:lol: Przypomnij się..[/quote]

No to ja zapytam dzisiaj Ludziów czy termin pasowałby? A jeszcze jakie koszta?

Link to comment
Share on other sites

hehe powiedziałam dziś Januszowi że Aresik jedzie do Tych, a Janusz na to "do tych? to znaczy do których?", ale wczoraj skończył 30lat, starość nie radość ;)
Możemy się rozliczyć po adopcji, to w sumie już niedługo.
Byłam dziś w Mińsku ale mają coś nie tak w systemie wpisane bo wyszło im dużo więcej niż za jamnika zapłaciłam, więc nie brałam faktury.
Bo ja wydałam 50zł, a oni mają wpisane ponad 100zł. Do tego jeszcze leki z apteki ok 50zł, mam rachunek to sprawdzę dokładne.
Aresika dałam jeszcze do obejżenia. Odruchy i wszystko ok, jeszcze ten jego chód niepewny ale to przez osłabione mięśnie. Waży ok 7kg, ale w gabinecie była tylko waga łazienkowa.
No i został jeszcze osłuchany i podobno bardzo dobrze mu dziąła serduszko jak na jamnika w jego wieku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']hehe powiedziałam dziś Januszowi że Aresik jedzie do Tych, a Janusz na to "do tych? to znaczy do których?", ale wczoraj skończył 30lat, starość nie radość ;)
Możemy się rozliczyć po adopcji, to w sumie już niedługo.
Byłam dziś w Mińsku ale mają coś nie tak w systemie wpisane bo wyszło im dużo więcej niż za jamnika zapłaciłam, więc nie brałam faktury.
Bo ja wydałam 50zł, a oni mają wpisane ponad 100zł. Do tego jeszcze leki z apteki ok 50zł, mam rachunek to sprawdzę dokładne.
Aresika dałam jeszcze do obejżenia. Odruchy i wszystko ok, jeszcze ten jego chód niepewny ale to przez osłabione mięśnie. Waży ok 7kg, ale w gabinecie była tylko waga łazienkowa.
No i został jeszcze osłuchany i podobno bardzo dobrze mu dziąła serduszko jak na jamnika w jego wieku.[/quote]
No to super serduszko ok to facio pożyje jeszcze.
Fajnie Natalko że możemy rozliczyć się po adopcji , wtedy będzie jasne ile za co - no i domeczek :multi:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]No i szukamy transportu do Tych.[/B][/QUOTE]

ano właśnie chciałam napisać, ze Nikus będzie jechał z dwoma pieskami z Rudy Śl. i Gliwic do Warszawy (dokładnie prawdopodobnie do Raszyna- tam my będziemy odbierać psy) 17/10. Pewnie jak będzie wracał może zabrac jamniorka:p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']ano właśnie chciałam napisać, ze Nikus będzie jechał z dwoma pieskami z Rudy Śl. i Gliwic do Warszawy (dokładnie prawdopodobnie do Raszyna- tam my będziemy odbierać psy) 17/10. Pewnie jak będzie wracał może zabrac jamniorka:p.[/quote]
Super wiadomość tylko Isadorka się zajęła całą organizacją adopcyjną jamniorka, to może napiszesz na PW do niej żeby uzgodnić szczegóły pa pierdzielku całuski od połowy Jarocina (pozostała część jest nienormalna):lol:

Link to comment
Share on other sites

No to pierdzielku szoruj tego swojego ząbka, postaw elegancko sierściuszkę, postaw ogonek i do Tych na kobitki, :evil_lol: i jak na playboya przystało nie zrób cioteczkom wstydu.
Trzymamy kciuki i ściskamy w pasie :eviltong: :loveu::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Bo w przypadku pierwszej wersji transportu jamnik musiałby być dowieziony do Raszyna. Nie ma takiej możliwości. [/QUOTE]

a może być dowieziony pod Mc Donald w miescowości Zakręt/ Stara Miłosna? z tamtąd mogę go zabrać do Raszyna bo będę jechać odebrać wyżełka z tego transportu?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Czy jamnik ma stracić domek? Jest problem logistyczny. W pierwszej wersji transportu nie ma go kto dowieźć do Raszyna od Astaroth.

Druga wersja transportu - Aresa trzeba dowieźć na Bielany dzisiaj lub jutro rano. Z Brzezin od Astaroth.

Aresie zaczynam się martwić czy sie się uda. Zawsze jakoś Warszawa logistycznie najtrudniejsza do dogrania. Aha są pieniążki na ten transport.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

musi sie udać... to szansa dla jamnisia na domek..
Prosimy :-(
Jesli astaroth bedzie mogła pieska zawiezc pod mc donalda, to myśle ze wszystko się uda. Ile kilometrow jest z astaroth do mc donalda? pytam sie bo nie wiem jak daleko to jest.

to juz jutro... prosimy !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...