Jump to content
Dogomania

Jamnik z Jarocina - WRACA Z ADOPCJI.


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Doda_']musi się udać...
czy astaroth nie moglabys pieska zawiezc pod Mc Donald w miescowości Zakręt/stara milosna? jamnika zabralaby tanitka i zawiozla do Raszyn.[/quote]

czy tanitka mogłaby zawieźć Aresika na Bielany? Do Starej Miłosnej możemy go podrzucić bez problemu, dziś albo jutro rano jak jej wygodniej. Z Bielanami trochę gorzej bo mi się chłop dzisiaj napracował z węglem i może marudzić :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak napisałam wyżej TRANSPORT via RASZYN NIEAKTUALNY JUŻ czyli ten w którym mogła pomóc TANITKA.

DRUGI TRANSPORT dzięki zuluguli jeszcze aktualny O ILE KTOŚ DOWIEZIE JAMNIKA DO ZULUGLI DZISIAJ WECZOR LUB JUTRO NAJDALEJ DO 11


A Domek czeka, szansa ucieka. chyba czas układać piosenke "Małem ciiiiiii domek...
Pomachałam sobie telefonami poprzerzucałam numerami i przyjdzie tylko flaszkę wypić z rozpaczy.

nieśmiało przypomnę choć to chyba i tak nic z tego - pieniądze za przewóz są przewidziane

Link to comment
Share on other sites

poniewaz ja nie jestem z wawy, nie chcialabym sie pomylic, bardzo prosze niech ktos z was napisze do niej w sprawie transportu do raszyna

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/9010.html"]Dogomania Forum - Zobacz Profil: pati[/URL] - pati
gdyby nie odpisywala na pw to ja mam nr tel do niej
prosimy o pomoc dla jamnisia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']O kurczaki, wszystko wisiało na włosku, a ja nie miałam internetu przez prawie 2 dni.
A wszystko przez szczurki, które polubiły światłowody.
Mam nadzieję , że nasz pierdzielek już na miejscu i w takim razie czekamy na wieści z nowego domku.:multi:[/quote]


Yunona - Pierdzielek będzie na miejscu w niedzielę zapewne koło 18-19. I trzymajmy kciuki nadal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Pierdzielek jest w drodze.

Zaraz po wejściu do mojego mieszkania dał popis: qpa na środku dywanu, podczas rodzinnego śniadanka :mad: Ale w gruncie rzeczy, to fajna psina. Jest niezwykle towarzyski, wesoły i ruchliwy. Taka wszędobylska morlina ;)[/quote]
Tak to jego atut robienie tego co chce ale to napawa optymizmem bo inny piez z deprechą w jego wieku nie przeżyłby takiego zamieszania z jego osobą w roli głównej a pierdziel jest zawsze na pierwszym planie uwielbiam go za to i myślę,że pańswo otoczą go należytą opieką i pokochają tak jak my:p
Czekamy na wieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...