Jump to content
Dogomania

Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p


Czarnulka

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarnulka']dZiękuje ;d
U was tez dzis taka okropna pogoda. ? :/
u nas leje caly czas wiec dzis zdjec nie porobie. ; ([/QUOTE]

U nas tylko wieje..:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-[/url])

Proszę zagłosujcie na nr 34 ! :D jakby 34 wygrało to byłoby 380 złotych na spłatę długu w lecznicy za Ritę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']U nas tylko wieje..:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-[/url])

Proszę zagłosujcie na nr 34 ! :D jakby 34 wygrało to byłoby 380 złotych na spłatę długu w lecznicy za Ritę[/QUOTE]
Okey ;d zaglosowałam ; )
[quote name='sandgom']U mnie też leje i zimno strasznie :<
A Luna jest przecudowna :)[/QUOTE]

Dziękujeee ;) . Ah ta pogoda juz mnie dobija. :( ja nie wytrzymuje tam na dworze a dla Luny jest fajnie, oczywiscie woriclam z nia cala mokra i brudna ;d

Link to comment
Share on other sites

Mam Pare zdjęc dla was; ] przed chwilą zrobiłam.;p takie domowe;p

[IMG]http://img863.imageshack.us/img863/228/p1010845e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4773/p1010850.jpg[/IMG]

[IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4258/p1010853kg.jpg[/IMG]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1982/p1010847o.jpg[/IMG]
te zdjęcie mi sie podoba :D :loveu:

Link to comment
Share on other sites

u mnie śnieg padał ;o nienawidzę deszczu, pies wraca mokry i od razu na łóżko, ZAWSZE. miałam nadzieję, że nie będzie lubiła deszczu, ale ona jest szczęśliwa gdy pada :mad:
słodki haszczakowy pysiol. jest na liście ras które podobają się i mi i mojemu chłopu, ale to chyba nie jest to ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']jest RUDA ! :loveu:[/QUOTE]
A no jest ;d

[quote name='motyleqq']u mnie śnieg padał ;o nienawidzę deszczu, pies wraca mokry i od razu na łóżko, ZAWSZE. miałam nadzieję, że nie będzie lubiła deszczu, ale ona jest szczęśliwa gdy pada :mad:
słodki haszczakowy pysiol. jest na liście ras które podobają się i mi i mojemu chłopu, ale to chyba nie jest to ;)[/QUOTE]
Heh ;d ja tez nienawidze deszcu . ;p i dlaego ja Lune od razy przy wejsicu do domu wycieram zebynic nie bylo ubrudzone i mokre;d
Ja chyba juz nie biore uskyego ;d jak bede chciala meic drugiego psa to wezme schroniskowca;d

Link to comment
Share on other sites

a co, nie jesteś zadowolona ze swojego rudaska? :D ja to nie wiem, co i kiedy będzie następne... Etna się znalazła u nas nagle i niespodziewanie, dosłownie zadzwoniłam do faceta mówiąc 'hej, mamy psa' 'jak to, już, teraz?' 'tak, leży sobie w pokoju' :D oprócz haszczaków podobają nam się amstaffy, beagle, dogi niemieckie, samoyedy, westy...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a co, nie jesteś zadowolona ze swojego rudaska? :D ja to nie wiem, co i kiedy będzie następne... Etna się znalazła u nas nagle i niespodziewanie, dosłownie zadzwoniłam do faceta mówiąc 'hej, mamy psa' 'jak to, już, teraz?' 'tak, leży sobie w pokoju' :D oprócz haszczaków podobają nam się amstaffy, beagle, dogi niemieckie, samoyedy, westy...:evil_lol:[/QUOTE]

jestem .;d tylko eh troche pracy jest nad nia ; ] Trudno ja nauczyc przywolania . ;] i ten jej instynkt. eh . boje sie ze keidys mi kajs poelci i ie wroci. oczywsicie uzywam linki 10 metrowje ;d
Amstaffy tez mi sie podobają, i dogi niemieckie sa super.;d
Ja na początku chcialam miec owczarka niemieckiego ale jakos nie wypaliło ;p. Kiedys tez chcialam meic dalamtynczyka ;d
idemy do waszej galeri poogladac psiaka ;d

Link to comment
Share on other sites

Ale rudzielec :loveu:
[B]motyleqq[/B] widzę, że mamy podobny gust co do ras psów :evil_lol: u mnie tylko amstaffy nie (ale nic do nich nie mam oczywiście ;) )

[B]Czarnulka[/B] tak to już jest z tymi haszczunami i ich posłuszeństwem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Ale rudzielec :loveu:
[B]motyleqq[/B] widzę, że mamy podobny gust co do ras psów :evil_lol: u mnie tylko amstaffy nie (ale nic do nich nie mam oczywiście ;) )[/QUOTE]

a myślałam, że tylko ja mam taką rozbieżność :lol: jeszcze lubię chow-chowy, goldeny, dogi argentyńskie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Ale rudzielec :loveu:
[B]motyleqq[/B] widzę, że mamy podobny gust co do ras psów :evil_lol: u mnie tylko amstaffy nie (ale nic do nich nie mam oczywiście ;) )

[B]Czarnulka[/B] tak to już jest z tymi haszczunami i ich posłuszeństwem :diabloti:[/QUOTE]
No ;d nie zmienimy tych psow ; ] Chociaz jakby sie tak postarac. ?:D zbierzmey nasza wiedze i razem damy rade xd
[quote name='motyleqq']a myślałam, że tylko ja mam taką rozbieżność :lol: jeszcze lubię chow-chowy, goldeny, dogi argentyńskie... :evil_lol:[/QUOTE]

Moja mama lubi goldeny;d

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o marzenia, to mi się marzy fretka, czarna szynszyla do kompletu, jakiś wąż, legwan, kameleon, ara hiacyntowa... :lol: myślicie, że powinnam otworzyć małe zoo? :razz:
na mojej liście nie ma już tylko kotów, bo moja alergia sięga zenitu, byłam dziś u 4 norwegów i nadal mam katar :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]motyleqq[/B] Fretki są słodkie tylko odrzuca mnie fakt, że niektórzy karmą je myszami... A kameleony mają fajne palce :lol:
Hmm, małe zoo może być ;D
Znam kilka osób które mają już konkretne zoo w domu :evil_lol:

[B]Czarnulka[/B] wątpię, że da się 'naprawić' te nasze psy :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']jeśli chodzi o marzenia, to mi się marzy fretka, czarna szynszyla do kompletu, jakiś wąż, legwan, kameleon, ara hiacyntowa... :lol: myślicie, że powinnam otworzyć małe zoo? :razz:
na mojej liście nie ma już tylko kotów, bo moja alergia sięga zenitu, byłam dziś u 4 norwegów i nadal mam katar :-([/QUOTE]
Freeetka jest cuudna ;d widzialam keidys faceta co wyprowadzal na smyczy dwie fretki ;p
węże tez fajne ;d
Hmm ja sądze ze zoo bedzie suuper ;)

[quote name='Maziak&Negra']To ostatnie to chyba pozowane ^^
Przy takiej pogodzie ciężko o zdjęcia na dworze ;([/QUOTE]
No bez kitu cięzko ; ) no ale jutro moze dam rade cos popstrykac jak pojde na taki dluzszy spacer z nią ;p
w sumie dzis bylma z pol dnia na dworze z Lu ale aparatu brak ;d
[quote name='Talucha'][B]motyleqq[/B] Fretki są słodkie tylko odrzuca mnie fakt, że niektórzy karmą je myszami... A kameleony mają fajne palce :lol:
Hmm, małe zoo może być ;D
Znam kilka osób które mają już konkretne zoo w domu :evil_lol:

[B]Czarnulka[/B] wątpię, że da się 'naprawić' te nasze psy :P[/QUOTE]

Hmm a ja sądze , że moze by nam sie udało. ;] ale podkreślam "moze" ;d

Link to comment
Share on other sites

cóż, Wam się pomysł z zoo podoba, mój facet nie chce słyszeć nawet o drugiej szylce :evil_lol: w sumie, teraz nie mamy miejsca, chociaż może na akwarium z krabem by się znalazło :evil_lol: tylko kto by to wszystko wykarmił? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']cóż, Wam się pomysł z zoo podoba, mój facet nie chce słyszeć nawet o drugiej szylce :evil_lol: w sumie, teraz nie mamy miejsca, chociaż może na akwarium z krabem by się znalazło :evil_lol: tylko kto by to wszystko wykarmił? ;)[/QUOTE]

No własnie .;] kto wykarmi .?:P no trzeba zarobic na jedzenie i wg ;p.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...