Jump to content
Dogomania

Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p


Czarnulka

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Spanielkaaa']Witamy..

Śliczna suczka :)

pozdrawiamy i zapraszamy do galerii Tiny :)[/QUOTE]
Dzieki i napewno zajrzymy:P

[quote name='sunshine']Ale ona w sierściuchę obrosła:D piękna diabolica:P[/QUOTE]
nom dziekuje:) na zime to ma duzo futra:D
[quote name='Niufciak']Nie zazdroszczę.. W takim razie trzeba się będzie do Anity uśmiechnąć:D[/QUOTE]
no :D ale moge od taty wziąść; p
[quote name='Obama']a Luna zainteresowana frisbee?[/QUOTE]
no tak troszke ;p goni za tym ale złapac nie umi w powietrzu wiec jak spadną to podniesie i ucieka z tym bo przyniesc niehcce:P

[quote name='Hala']O..jaka ładna husiczka. :) POzdrawiam serdecznie wraz ze swoją starą husicą Sonią :)[/QUOTE]
dziękuje :D tez pozdrawiam :D i podaj link do galeri bo cos mi sie niehcce otworzyc; /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarnulka']

Kasia_owczarzak --> nO spoko dam znac:d oj uwierz mi ze tez tak mam ze jak juz sie zbieramy do domu to za chiny nie chce wrocic. :))
Dzięki i nawzajem :d
A kolezanak mi mowila zeby najlepiej miec jakaś zabawke ulubioną psa. Ja zazwyczaj musze miec patyk : P i zeby zacząć ją zapraszac do zabawy az wkoncu podejdzie i bedzie chciala wziąść zabawke :) i wtedy ją złapoac :D
Luna ma czasami tak ze sie boi podejsc bo myslize ją uderze :) i zazwyczaj uszy skuolen ogon na dole i idzie do mnie i merda tym ogonkiem . Najlepiej zeby cwiczyła na lince i dawala jej jakies smaki :) albo niechc weźmie na spacer szynke czy kawalek parowki i zeby pies wiedzial ze ona to ma to potem tez moze przyjsc zwabiuona zapachem pysznej paroweczki :))
[/QUOTE]

Nasza Luna nie boi się podejść tylko się droczy. Jej zachowanie jest świadome. Nie działają przysmaki, zabawki i patyki. Kiedy próbujesz podejść odskakuje i czeka na ciąg dalszy. Całkiem niedawno, to moja Czina ją złapała - dosłownie. Po pół godzinnej gonitwie i zmyłkach, Luna stała od nas jakieś 10m. Ania (właścicielka Luny) zadzwoniła po córkę (bo czasem się zdarza, że Luna przychodzi na niej) Więc stałyśmy i czekałyśmy. Czina koło mnie, a my co chwila próbowałyśmy jeszcze Lunę czymś zaskoczyć lub zainteresować by do nas podeszła, Nagle moja Czina wstała i poszła do Luny. Zaczęła coś przy niej kopać, a Luna zaczęła jej w tym towarzyszyć wtedy Czina położyła się na Lunie (dosłownie przycisnęła ją), a że Luna jest jej uległa więc nie uciekała. Czina odwróciła głowę w naszą stronę, jakby chciała powiedzieć "dobra, ja złapałam, ale ktoś mógłby ją zapiąć na smycz". Ania podeszła do nich, zapięła Lunę, a Czina podeszła do mnie i czekała na smakołyk. Ale nie zawsze tak jest i nie zawsze jesteśmy razem na spacerze, więc jak coś zacznie działać na Twoją dziewczynkę, to daj znać.

PS. Czy wszystkie Luny tak mają ??? :p Znam, w sumie 3 sunie o tym imieniu i ze wszystkimi trzema jest ten sam problem :p

[url]www.czina.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']A co się stało ? :([/QUOTE]
nic sie nie stało.. ; / nie mam czaasu na siedzenie na dogo ale moze jeszcze dzis wrzuce wam jakies fotki a potem troche se odpoczne : P
[quote name='przeszlus']Osz ty jedna :angryy:
Jak możesz :shake:
Dobra na gg będziemy pisali i będziesz mówiła mi co nieco o Luniaczki :loveu:[/QUOTE]
spoko to pisz hehe D:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]super fotki spacerkowe:loveu:

pozdrawiamy.[/COLOR][/QUOTE]
DZIĘKUJE :)
[quote name='kasia_owczarzak']Dlaczego ?????????? Będziemy płakać :bigcry:, strzelamy focha :stop: i w ogóle jesteśmy złe na Ciebie :stormy-sad:

[url]www.czina.pl[/url][/QUOTE]

No dobra bd wpadac i pisac:) Ale nie bd narazie wrzucac fotek gdyz zgineła mi aldowarka do aparatu :*
i nie mam czasu by robic zdjeica lunie:D ostatnio zabieram ja na dąb i lazimy po parku :P a tak to tylko u siebie chodzimy. :P
Mam jeszcze zdjeica jakbyl snieg ale cos mi sie ich wrzucac niehcce :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kasia_owczarzak']Jak coś, to podam Ci mojego maila, to prześlij je do mnie, ja wrzucę je za Ciebie :cool3:
dzieki:D ale chyab ejdnak postaram sie sama :P napenwo mi sie uda:D
[url]www.czina.pl[/url][/QUOTE]

[quote name='przeszlus']Dawaj dawaj ;)[/QUOTE]

[quote name='mychaaaaa']Aaaale śliczny haszczak :loveu:
Nawet nie wiedziałam, że rudziaszki mogą być takie śliczne :)
Szkoda, że częściej widzi się te czarne lub szare, bo rude wymiatają :lol: mam słabośc do rudego, sama mam rude włosy hihih ;)
Mizianko dla Lunki![/QUOTE]
Dzięki :D e tam ... No są fajne ale ja mam slabosc do czarnyyych :D :P
[quote name='Bartiśkowa_']A jednak sie udało ;)

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8392/sosina129.jpg[/IMG]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5736/sosina128.jpg[/IMG][/QUOTE]
Takk udało siee i bylo superr:D
dzięki za zdjecia :D jak cos to poogladam reszte u cb w galeri:D a ja cos wrzuce stargeo ale nie teraz hah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...