Jump to content
Dogomania

Mogę wygrać 50 tys na pomoc psom - Wygrałam 10 tys!


Paulina87

Recommended Posts

[QUOTE]
Zdobywcę nagrody głównej w wysokości 50 000 zł ogłosimy [B]we wrześniu 2009r.[/B], po zakończeniu obrad Jury. Wygraną kwotę zwycięzca będzie mógł przeznaczyć na rozwinięcie lub realizację swojej pasji.
Natomiast już 24 sierpnia poznaliśmy trzy osoby, których profile zdobyły największą liczbę głosów i tym samym zostały uznane przez Internautów za najbardziej interesujące. Nagrody pieniężne w wysokości [B]10 000 zł[/B]. otrzymują założyciele następujących blogów:
[/QUOTE]

czyli czekamy do września ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aniyae']Szkoda, że [B]moderatorzy[/B] się nie popisali na Dogomanii.
Prawie 3 godziny wypisywałam się na każdym podforum, żeby do jak największej liczby dogomaniakow trafiło. I co? I dostałam ostrzeżenie, że spamuję (regulamin - dotyczy spamu komercyjnego, z ktorego ja osobiście mam korzyść, a tu spam w dobrej wierze:roll:)
Potem wszystkie wątki zostały usunięte. Taką akcję należy promować, a nie zasłaniać się regulaminami, nieżyciowymi jak się okazuje...

Jakby admin lub ktokolwiek władny wrzucił to na jakiś wyboldowany wątek, albo na pocztę wszystkich - efekt byłby większy.

To tak jak ze zmianą ustawy o prawach zwierząt. Połowa Polakow czyli wyborców ma zwierzęta w domu, a nie jesteśmy w stanie się skrzyknąć i zrobić coś w temacie:roll:[/quote]

No właśnie....moderatorzy kompletnie się nie popisali...ja również wcześniej pisałam, że dostałam punkt karny i ostrzeżenie za rozsyłanie linku do wątku...regulamin regulaminem, ale szczytne cele powinny być promowane a nie tępione w zarodku
Jeśli jeszcze ktoś z Was zechce wziąć udział w konkursie i będzie to konkurs z równie szczytnym celem możecie na mnie liczyć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Słuchajcie siedzę i nie wierzę własnym oczom... :crazyeye:

Dostałam maila z zaproszeniem do Warszawy do siedziby konkursu :multi::multi:... wybrali tylko 5 osób, które będą się starać o główną nagrodę.
[/B]
Oto fragment maila: Mamy przyjemność poinformować, iż Twój blog poświęcony pomocy zaniedbanym zwierzętom spotkał się z dużym uznaniem i zainteresowaniem Jury, tym samym znalazłaś się w ścisłej czołówce ogólnopolskiego konkursu internetowego [B]„Dla Niepokonanych”.

Tylko, że do tego spotkania trzeba się przygotować... trzeba zabrać ze sobą różne zdjęcia i filmy pokazujące tą pasję... Myślałam aby stworzyć prezentację multimedialną... Co o tym myślicie? Pomożecie mi?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Paulina, świetny pomysł, również zrobiłabym prezentację :) I trzymam kciuki!

Przepraszam również za offa, ale błagam o pomoc... Mam na tymczasowym tymczasie 4 szczeniaki, wtrwane z okropnych warunków. Proszę, zajrzyjcie:( niestety nie mogą u mnie długo zostać, mamy tylko kilka dni:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-4-szczeniaki-suka-walcza-o-przetrwanie-na-smieciach-potrzebny-dt-na-juz-145073/?highlight=[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To już sukces że się zainteresowali psiskami :multi: Teraz już tylko wygrać :mad:
Też uważam że multimedialna prezentacja będzie dobra ;) I tak sobie teraz pomyślałam że może by wziąść jakieś psisko tam? (może złapie za serce chociaż jednego z jury). Taka luźna myśl.

Ciekawe kogo jeszcze wybrali.

Link to comment
Share on other sites

Tez tak pomyślałam na początku,ale czy jest taka możliwość?wtedy trza by sie naprawde postarać o odpowiedniego psa(żeby nie było paniki) i czy w ogóle będzie można. A w prezentacji radziłabym uzyć tez kilka drastycznych wręcz przypadków,żeby było widac zaangażowanie w bidy;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Możnaby znaleźć jakąś bidę, która jest w domu tymczasowym u jakiejś dogomaniaczki we Warszawie tak aby ona przyszła z psem i w razie czego gdyby nie można go było wprowadzić go do budynku to po prostu wróciłaby z nim do domu.

Bo nie chcę targać jakiegoś schroniskowca do Wawy żeby się okazało, że do hotelu go nie wpuszczą... bo co z nim wtedy zrobię?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87'][B]Możnaby znaleźć jakąś bidę, która jest w domu tymczasowym u jakiejś dogomaniaczki we Warszawie tak aby ona przyszła z psem i w razie czego gdyby nie można go było wprowadzić go do budynku to po prostu wróciłaby z nim do domu.

Bo nie chcę targać jakiegoś schroniskowca do Wawy żeby się okazało, że do hotelu go nie wpuszczą... bo co z nim wtedy zrobię?
[/B][/quote]
Moim zdaniem super pomysł;) Bo w tymczasie psiak tez bardziej przystosowany i jakby bardzo panikował to cioteczka z nim wyjdzie i już.No która ma tymczas w Warszawie?:cool3: Ja niestety nie dość ze Poznań to jeszcze bez tymczasu,same stałe:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak już iśc to po całej linii. Znajdz w Wawie medialnego psa, bez nogi, ogona.... To troche wyrafinowanie, ale cóż:evil_lol: Cel uświęca środki ;)
Druga sprawa.
W prezentacji multimedialnej wykorzystałabym watki metamorfoz. Jest kilka takich na dgm. Wybrałabym takie naj naj ;) Dziweczyny z pewnością pozwolą skorzystać. Gdzieś w Astach jest np Lucky (wyciągniety przeze mnie) w schronie i już w domu. Zmiana niesamowita.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o metamorfozy - Mamy przecież naszą ostrowską Silvę :D
Mamy zdjęcie przed i po ... co prawda oba w schronisku...
Może te zaadoptowane niedawno ? Dela , Lijo ? oba na dogo :)

Moze skontaktuj sie z Oskarem z forum naszego schroniska - n przeciez zaadoptował Yogiego który byl po wypadku i nie chodzil ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...