Jump to content
Dogomania

SZNAUCER ? NIUF? duży czarny kudłacz z Ostatniej Szansy - JEST WOLNY!!!! MA DOM!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='magda222']To jest jakaś paranoja :angryy:
Nie można zabrać zaniedbanych zwierząt,bo i[B]ch właścicielka[/B] jest sławna i ma "plecy"?! :angryy:
Czy my żyjemy w czasach komuny?! :angryy:[/quote]
Jedna poprawka. Właścicielem psów jest fundacja Ostatnia Szansa do której pani BW juz nie należy .... To nie są jej psy! To przywłaszczenie mienia w/g prawa!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']Magda tu znajdziesz więcej info - trochę to zagmatwane jest
[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=92819&postdays=0&postorder=asc&start=690&sid=785f168c32af6ef9e06c77536340ef15"]Miau.PL :: Zaloguj[/URL][/quote]

Poczytałam.Ta kobieta jest chora,ale czy to znaczy,że bezkarnie może robić to co się jej żywnie podoba?!Nawet policja jest bezradna i cacka się z nią jak z dzieckiem.Wiem,że łatwo się mówi siedząc po tej stronie monitora,ale ja dalej nie rozumie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dinguś ma szczęście do hojnych ludzi. Ale nie ma szczęścia na to aby mógł dostać szanse na wspaniałe życie pośród trawy a nie błota, pośród rąk i serc ludzkich a nie setek innych psów.....
Tak patrzę na te moje dwie czarne mordy i aż mnie serce boli jak tak można być tak strasznie złym człowiekiem żeby w swojej zgryzocie zasłaniać się biednym psem. Gdyby moim było u mnie nienajlepiej to sama z ogromnym bólem serca postarałabym się aby moim najwspanialszym przyjaciółkom było lepiej. Choc serce by mi krwawiło. Ale na tym polega miłość. Widać nie wszyscy znają znaczenie tego słowa.

Link to comment
Share on other sites

Też pocztałam na Miau i też nie rozumiem! Porażający jest ogrom zarzutów, które obydwie strony wylewają na siebie, a dla psów nic z tego nie wynika. Czy naprawdę ludzie działający na rzecz biednych zwierząt nie mogliby znaleźć jakiegoś kompromisu, nie wiem, pójść na ustępstwa, zrezygnować z oskarżeń, pretensji i R A Z E M, W S P Ó L N I E pomagać i psom i kotom? Nie jest moim zamiarem urażenie kogokolwiek, ani pouczanie, ot zwykła refleksja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Też pocztałam na Miau i też nie rozumiem! Porażający jest ogrom zarzutów, które obydwie strony wylewają na siebie, a dla psów nic z tego nie wynika. Czy naprawdę ludzie działający na rzecz biednych zwierząt nie mogliby znaleźć jakiegoś kompromisu, nie wiem, pójść na ustępstwa, zrezygnować z oskarżeń, pretensji i R A Z E M, W S P Ó L N I E pomagać i psom i kotom? Nie jest moim zamiarem urażenie kogokolwiek, ani pouczanie, ot zwykła refleksja.[/quote]


no i niestety takie refleksje mamy tylko my chyba, bo doskonale na dogo widać co się dzieje między fundacjami, wewnątrz fundacji... brak słów na to wszystko - nie mieszam się w to i nie chcę mieć nic wspólnego - ja chcę tylko żeby te psy opuściły ten "raj"

Link to comment
Share on other sites

Nie po raz pierwszy miałam okazję prześledzić takie "potyczki". Też uważam, że najważniejsze to wyciągać psy i starać się znaleźć im "ciepłą przystań" po tym co wycierpiały. Malawaszko, podziwiam Cię za to wszystko, co robisz dla sznupków i nie tylko:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no i niestety takie refleksje mamy tylko my chyba, bo doskonale na dogo widać co się dzieje między fundacjami, wewnątrz fundacji... brak słów na to wszystko - nie mieszam się w to i nie chcę mieć nic wspólnego - ja chcę tylko żeby te psy opuściły ten "raj"[/quote]


:shake::shake:Chyba dobrze cie rozumiem, no weszlam tutaj dopiero..musze poczytac..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam list pani BW. Nie będę komentować użalania się na byłe przyjaciółki, ale oburzające jest twierdzenie, że nie odda psa, bo jest z nią od lat. Nazywa go starym przyjacielem i mówi, że sypia z nią (chyba na jednym posłaniu). Jeśli ma na myśli Dingusia, to po obejrzeniu jego zdjęć z okresu zanim dziewczyny wykąpały go i ostrzygły, nigdy nie uwierzę w te rzewne opowieści! Boże, żeby ten biedny psiak mógł wreszcie opuścić "raj" koncentracyjny i poczuć miłość swojego ludzia! Jestem przekonana, że to smutne pysio może jeszcze zacząć wyrażać szczęście.

Link to comment
Share on other sites

zerduszko to o tym psie jest mowa i to kolejna gierka - ja siezastanawiam czy BW w ogóle wie, że takie słowa są w jej imieniu pisane tutaj na dogo - pomijam fakt, że na miau jedna z użytkowniczek wkleiła te same słowa, które były już wstawione na początku sierpnia na forum Polityki po ukazaniu się tendencyjnego artukuliku w tym tygodniku - wstawiła go jedna z "przyjaciółek" BW i myslę że tutaj tak samo było bo jakoś nie widzę, że BW siedzi przy komputerze i pisze wiadomości i od razu prosi moderatowa o zamknięcie wątku, zeby nikt nie mógł skomentować i podważyć prawdziwości tych bzdur!!! :angryy: w tym "liście" wszystko było identycznie jak w tym na forum Polityki oprócz zdania o Dingu, które zostało dodane na użytek dogomanii - no comments...

[quote name='sybisia']Przeczytałam list pani BW. Nie będę komentować użalania się na byłe przyjaciółki, ale oburzające jest twierdzenie, że nie odda psa, bo jest z nią od lat. Nazywa go starym przyjacielem i mówi, że sypia z nią (chyba na jednym posłaniu). Jeśli ma na myśli Dingusia, to po obejrzeniu jego zdjęć z okresu zanim dziewczyny wykąpały go i ostrzygły, nigdy nie uwierzę w te rzewne opowieści! Boże, żeby ten biedny psiak mógł wreszcie opuścić "raj" koncentracyjny i poczuć miłość swojego ludzia! Jestem przekonana, że to smutne pysio może jeszcze zacząć wyrażać szczęście.[/quote]

jw.

Link to comment
Share on other sites

Jasne :roll: Pani BW uwielbia spać ze smierdzącym, zapchlonym psem. Oblepionym pod ogonem kupami, obejszczanym i cuchnącym na kilometr. Przecież spać z takim psem to ogromna przyjemność. Teraz jest wygolony więc pewnie tak nie capi. Ale juz niedługo.... Odrośnie i będzie znowu pomagał zasnąć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jasne :roll: Pani BW uwielbia spać ze smierdzącym, zapchlonym psem. Oblepionym pod ogonem kupami, obejszczanym i cuchnącym na kilometr. Przecież spać z takim psem to ogromna przyjemność. Teraz jest wygolony więc pewnie tak nie capi. Ale juz niedługo.... Odrośnie i będzie znowu pomagał zasnąć :angryy:[/quote]

Ja nie jestem zaskoczona, skoro to druga p.VV.:cool3: Oprócz weta potrzebny tam jest inny lekarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja nie jestem zaskoczona, skoro to druga p.VV.:cool3: Oprócz weta potrzebny tam jest inny lekarz.[/QUOTE]
może i korzysta z usług innego lekarza, ale to 'ścisle tajne przez poufne' , a na dzień dzisiejszy to baba prawie nie do ruszenia - chyba żeby zastosować miny przeciwpiechotne.

Link to comment
Share on other sites

Jakbym mieszkała bliżej to kamerka i nagrywać film z tych prób . Potem w necik i wysyłka do wszystkich znajomych z prosbą o dalej. Za kilka dni filmik ląduje w Wiadomosciach :diabloti:
Ale mieszkam za daleko....
Szlag mnie trafi zaraz!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...