Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

Atena ile zapłaciłas za 15kg? W psim raju jest po 75zł, moim zdaniem najtaniej jezeli chodzi o sklepy internetowe. Powyzej 100zł (tak mi sie wydaje) wysyłka za darmo.

Zamówiłabym, ale jest jedno ALE- rodzice nie chcą mi dac pieniędzy :roll: . Oni są za karmieniem gotowanym, ale ja bym chciała kupic bo psina uwielbia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marmara_19']no wlasnie.. ceny... macie jakies namiary na hurtownie na slasku?najlepiej blisko Gliwic??[/QUOTE]
Dystrybucją zajmują się dwie firmy w Częstochowie i Krakowie, ale nie znam namiarów. Najlepiej skontaktować się z głownym to poda namiary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Atena to drogo, skoro w hurtowni jest po ok. 60zł a w sklepie internetowym psi raj 75zł...[/quote] a kto powiedzial, ze wersja Lamb&Rice w psim raju kosztuje 75zl :crazyeye: Cena wynosi 122zl i NIE pokrywaja wysylki (koszt wynosi 15zl przy przedplacie na konto i 30zl przy platnosci przy odbiorze), wiec kupilam najtaniej jak sie tylko dalo, bo 124,90zl z wysylka kurierem :D

Link to comment
Share on other sites

dzis przyszla karma :) atena juz latala kolo worka, zanim jeszcze go otworzylam :lol: jak jej nasypalam do miski, to od razu wmlocila i jeszcze zagladala, czy cos nie przybylo :razz: ciesze sie bardzo, ze jej smakuje, mam nadzieje, ze kupki beda tez ok :D

Link to comment
Share on other sites

Chciałam mojemu psiurkowi kupić gdzieś jakąś małą próbkę karmy, ale w sklepach zoologicznych nikt nie słyszał o Brit :/
Nie wiecie czy można gdzieś dostać próbki? Nie chcę kupić w ciemno i potem wywalić worka, bo pies nie będzie chciał tego jeść.

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj napisalam maila do dystrybutora i dostalam bardzo szybka odpowiedz:) w przyszlym tyg. maja mi przeslac probki tej karmy.. napsialam tez im jakie mam spiaki zeby wiedzieli co mnie inetresuje;p aczkolwiek nie zmienia to faktu , ze i tak karme zamawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']dzisiaj napisalam maila do dystrybutora i dostalam bardzo szybka odpowiedz:) w przyszlym tyg. maja mi przeslac probki tej karmy.. napsialam tez im jakie mam spiaki zeby wiedzieli co mnie inetresuje;p aczkolwiek nie zmienia to faktu , ze i tak karme zamawiam:)[/quote]
moze ja tez napisze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...