Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

O produkcji jest tyle- '' Produkcja Brita jest oparta na systemie jakości ISO 9001, a sam proces produkcji prowadzony jest pod nadzorem systemu HACCP. Brit to doskonała karma zapewniająca zdrowie i witalność na każdy dzień.''
Wiec raczej nie zawiera niedopuszczonych do obrotu przeciwutleniaczy ;)

I to jeszcze troche inny temat- ''[FONT=Arial][SIZE=2]Testy laboratoryjne wykazały ponad 95 % przyswajalność karmy.''
Wiecej nie znalazlam ,ale jak Cie interesuje to na stronie [url]www.brit-petfood.com[/url] jest polska wersja ejzykowa i mozesz poprzegladac, moze cos znajdziesz:p
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Granulat large breeda jest wyjatkowo duzy, tj.wiekszy niz granulat large breed royala. Srednica kulki to ok.2cm. Ale nie ejst bardzo twarde, tzn.sznaucerka srednia jak byla w odwiedziny to troche sie trudzila ale dawala rade:cool3:

Link to comment
Share on other sites

myśle ze cena tez jest bardzo ważna przy zakupie:p
Brit nie jest popularna karmą,nigdzie jej nie reklamują(lecznice,sklepy)a to że jest czeska to nie znaczy ze gorsza:angryy:
poprostu jest mniej znana,dystrybutorzy na Polske maja mniej km żeby ja dowieśc więc to wszystko obniża cene sprzedarzy(mam nadzieje ze nie jakości)
ciekawa jestem jak ta karma ceniona jest na rynku Czeskim,czy dostępna jest w supermarketach czy tylko w zoo sklepach,jaka jest jej tam cena??

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Brita dla szczeniaków duzych ras i granukli sa na prawde duze. Co to zakupu Brita tanio i z przesyłka za darmo to musisz szukac. Bo w roznych sklepach roznie bywa. Ja dostałam za darmoche dowoz i jeszcze bylo 2 kg doklejone gratis do 15 kg wora.

Link to comment
Share on other sites

Ja się przyłaczę do grona zadowolonych z tej karmy. Moje psy ją jedzą od ponad miesiąca i same plusy widzę. Pierwszy cena. Drugi - nie ma bąków.Trzeci - kupki małe i w mniejszej ilości!!!!! Czwarty - sierść ładniejsza. No i piąty najważniejszy - psy zadowolone :multi:
Polecam. Choć muszę dodać, że mój pies na początku nie chciał jej tknąć - sztuczka z olejem zadziałała i teraz zjada suchego Brita. Natomiast suczka odrazu ją polubiła. Mam też Brita Seniora Light dla mojego 13-latka, on jest straszliwie wybredny, ale tą karmę zajada ze smakiem (całą porcję dzienną zalecaną na opakowaniu). To dopiero sukces - widzę, że też mu się sierść poprawiła i lepiej wskakuje na ... kanapę :diabloti:
Granulki w karmie dla dorosłych nie są za duże, a w Seniorze wyglądają jak płatki do mleka - takie okrągłe ciasteczka z dziurką w środku.
Pozdrawiam
Magda

Link to comment
Share on other sites

Ja równiez muszę pochwalić tą karme :) cena rewelacyjna, sierść bardzo się poprawiła, pies wcina jak szalony. Czy wie ktoś czy w okolicach lublina są jakieś hurtowie z karmami? Ja narazie kupuje w zoologicznym na wagę, ale wiadomo że jak wor otwarty to szybko wietrzeje :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...