Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

[quote name='marmara_19']a u nas jest duzo kup po bricie tak jak juz 2 lata temu bylo.. ale przetrwamy;p a wszystko przez finanse.. brit jest ok i zawsze powtarzalam, ze do niego wroce jak nie bede miec kasy na lepsze karmy;p aczkolwiek mam nadzieje, ze syzbko wrocimy do orijena bo ejst genialna karma:D[/quote]

Ale ona (orijen) ma strasznie wysoką zawartość białka..nie maja Twoje pieski problemów?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bo jeszcze rez napisze - kazdy pies jest inny i ma inny ulad trawienny :P tak jak czlowiek, kazdy inaczej raguje na jakies zarcia :P

u nas, gdy maluch je TYLKO brita, bez zadnych zareł ktore dostał przy wyłudzaniu to koopki ladne sa - zwarte, łatwo wychodzą, brązowe no i chyba nie za duzo :cool3:
niedawno kupilam następną 15kg i nie moge sie doczekac az ją otworze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='monika tarnow']miałam te karme kilkanascie dni temu, teraz przeszlismy na EUKANUBE, ta karma mam na mysli BRIT, to najwiekszy syf jaki do tej pory jadl moj pies, a to wszystko przez to ze polecil ja wet:mad:[/quote]

Na topicu Puriny pisałaś, że Pro Plan jest beznadziejną i tandetną karmą. Tu piszesz, że Brit to syf. Teraz karmisz Eukanubą. Czy myślisz, że Eukanuba jest lepsza od Pro Planu i o wiele gorsza od Brita? :cool3: Jeśli tak to jesteś w błędzie. Swoje argumenty uzasadniaj proszę bo pisanie do ludzi którzy karmią Britem, że to jest największy syf bez podawania argumentów brzmi jak zwykłe ubliżanie, a nie opiniowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Na topicu Puriny pisałaś, że Pro Plan jest beznadziejną i tandetną karmą. Tu piszesz, że Brit to syf. Teraz karmisz Eukanubą. Czy myślisz, że Eukanuba jest lepsza od Pro Planu i o wiele gorsza od Brita? :cool3: Jeśli tak to jesteś w błędzie. Swoje argumenty uzasadniaj proszę bo pisanie do ludzi którzy karmią Britem, że to jest największy syf bez podawania argumentów brzmi jak zwykłe ubliżanie, a nie opiniowanie.[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]Moja Droga nie wiem jak Ty ale ja co jakis czas zmieniam psu rodzaj karmy, pisze to z doswiadczenia, nie ja jem te karme a moj pies, i widze czy podchodzi mu ze smakiem, czy nie ma ochoty jej jesc, narazie je EUKANUBE, i pali sie do miski, nie wiem po co tyle agresji z Twojej strony kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie, tym bardziej jesli ma jakies doswiadczenie.
A poza tym niech kazdy karmi tym czym chce, ja sama dostosowujac karme dla mojego psa, przeszukuje fora, i sprawdzam opinie, np. ROYALA nie kupilabym:cool3:
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika tarnow']miałam te karme kilkanascie dni temu, teraz przeszlismy na EUKANUBE, [U]ta karma mam na mysli BRIT, to najwiekszy syf jaki do tej pory jadl moj pies, a to wszystko przez to ze polecil ja we[/U]t:mad:[/quote] najwiekszy syf? Uzasadnienie - bo polecil Ci ja wet? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']najwiekszy syf? Uzasadnienie - bo polecil Ci ja wet? :crazyeye:[/quote]
Czytaj dokladnie a dopiero pozniej komentuj, kupilam te karme bo polecil mi ja wet a Ty rozumujesz ze ta karma to syf bo polecil mi ja wet.
Pies wymiotowal, drapal sie, i w ogole nie chcial jej jesc- to sa powody dla ktorych nie toleruje tej karmy i tolerowac nie bede.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='monika tarnow'][FONT=Comic Sans MS] nie wiem po co tyle agresji z Twojej strony kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie, tym bardziej jesli ma jakies doswiadczenie.[/FONT][/quote]

Krytyka w stylu rzucenia: "syf" bez wcześniejszego podawania argumentów nie mogła być inaczej odebrana. Nie wyglądało to jak dzielenie się swoimi doświadczeniami. Co innego gdy ludzie piszą, że karma się nie sprawdziła, a następnie piszą dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Brit w swojej cenie jest dość fajnym żarełkiem-od 1,5 miesiąca 2 TTB jedzą Large i nie dość że nie ma sensacji żołądkowych to jest ładna sierść,brak bączków i małę kupalony,psy dostają mniejsze dawki niz na opakowaniu i ładnie nabierają ciałka choć to typowe bullowate ADHD

Jeżli pies dobrze toleruję BRITA to nie widzę potrzeby zmiany karmy na droższa bo zamiast wydawać kase na żarcie można kupić psiaką nowę obroże smycze czy środki na kleszczory.

Link to comment
Share on other sites

U mnie Brit się na razie sprawdza doskonale. I pod względem smaku (uwielbiają wszystkie trzy) i pod względem ceny (dużo gorszy - moim zdaniem - Chow Dog wychodzi mi sporo drożej), no i granulki nieduże a to ważne i moich psów bo sucza za duże granulki to z miski wyrzucała.
Ja mam nieduże psy i myślę, że jest super. Jednak jeśli będę myślała (a myślę i planuję intensywnie) o szczeniaczkach, to kupię coś lepszego. Chyba Acanę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika tarnow']
Pies wymiotowal, drapal sie, i w ogole nie chcial jej jesc- to sa powody dla ktorych nie toleruje tej karmy i tolerowac nie bede.[/QUOTE]

to swiadczy tylko i wylacznie o tym, ze Twoj pies nie toleruje tej karmy (byc moze jakiegos skladniku) ale to nie oznacza, ze ta karma to "syf" moj pies mial prawie identyczna reakcję po karmie acana a jakos nie pisze, ze to najwiekszy syf tylko dlatego ze moj pies zle na nia reagował... gdyby kazdy tak pisal, o karmach ktore zle wplynęły na ich psy, to kazda karma byłaby "syfem"

a skoro wet polecil tę karmę to chyba cos o niej swiadczy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Skarmiłam jeden worek 15 kg Brita Junior Large Breed. No i cóż.... Kupy duże, niekiedy o zielonkawym odcieniu. Alergi żadnych nie było. Psu smakowało, ale właściwie nic poza tym. Sierść była matowa i bez połysku.
Jedynym plusem jest cena. Ale ja myślę, że lepiej dać 50 zł więcej i kupić np. Acanę. właśnie się na nią przerzucamy i jestem zdziwiona, że mój pies może takie małe kupki robić ;)

Link to comment
Share on other sites

moja sucz z kolei po acanie drapała się jak szalona
na Bricie miała pięknie błyszczącą sierść i w sumie na tle karm które stosowałam wypadła najlepiej. Najgorzej u nas było po acanie właśnie i po zwykłym royalu. Nieźle tolerowała nutrę ale kupony były paskudne. Najlepiej jak do tej pory i to bez żadnego porównania jest na BARFie i tak karmie moje suki. Gdy z jakiegoś powodu nie mogę dać im surowizny mam zapasik Brita L&R i tak się ratuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...