Jump to content
Dogomania

VEGA - wycofana Amstaffka uratowana przed śmiercią! W swoim wlasnym DOMU !!Kciukasy!


Kana

Recommended Posts

  • Replies 788
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PRZEPRASZAM ZA OFFA
KRYTYCZNA SYTUACJA SCHRONISKU W KTÓRYM PRZEBYWA MÓJ ZBYREK GROZI LIKWIDACJA. ZBIREK SZUKA DOMU:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-zbirek-tyle-juz-wycierpial-ile-jeszcze-ma-znosic-sytuacja-krytyczna-133054/[/url]
JEŻELI NIE MOŻESZ DAC DOMU POMÓŻ PODPISUJĄC PETYCJE :
[url=http://www.petycje.pl/petycja/4457/petycja_o_wyznaczenie_nowego_terenu_dla_azylu_acic]::::::www.petycje.pl::::::Petycja o wyznaczenie nowego terenu dla azylu "Cichy Kąt"[/url] hy_ksta.html
BARDZO PROSIMY O PODPISY!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Kana, masz bojowe zadanie. :diabloti: Musisz znaleźć nowy dom Vedze do najbliższego piątku.
Ja to chce na żywo zobaczyć tańce Fioneczki i śpiewy, a najbliższą okazją będzie piątek jak ciotka będzie u nas. :evil_lol:[/QUOTE]

ja Ci Kasiu obiecuję że jak Fioneczka wróci do zdrowia dzięki tej wizycie, to przyjadę do Wawy i będę tańczyła w każdym miejscu w którym tylko zechcesz i śpiewała też będę nawet co piątek wieczorem przez telefon ... pytanie tylko czy to przetrzymasz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ja Ci Kasiu obiecuję że jak Fioneczka wróci do zdrowia dzięki tej wizycie, to przyjadę do Wawy i będę tańczyła w każdym miejscu w którym tylko zechcesz i śpiewała też będę nawet co piątek wieczorem przez telefon ... pytanie tylko czy to przetrzymasz :diabloti:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Wtedy wymyślę jakieś rozwiązanie... np. przydasz się z tym śpiewem na aukcje allegro - wystawimy Cię na 1 dniową aukcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']może w ten sposób rozpocznę nową karierę :diabloti:
i będę bogata i młoda i piękna hehe :evil_lol:
śpiew, psy ... o qrcze normalnie jak V.V. ... już nie chce śpiewać :diabloti:[/quote]

Asia, trza widzieć dobre strony!
Po raz, to zarobisz sobie na licytację chłopów.
Po dwa, na bank zdobędziesz grono fanów, którzy otworzą jeszcze fan club.
Po trzy, odznaczymy Cię orderem za zasługi dla Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Żolądkową ? :razz:
No dobra nie będę wybrzydzać ... Co mnie nie zabije to mnie wzmocni :bigcool:[/quote]

Ty to od razu żołądkową i to pewnie gorzką. :diabloti:
Małą buteleczkę kropelek dostaniesz.
Mam jeszcze Sedalin w żelu, zwali Cię z nóg na bank. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ty to od razu żołądkową i to pewnie gorzką. :diabloti:
Małą buteleczkę kropelek dostaniesz.
Mam jeszcze Sedalin w żelu, zwali Cię z nóg na bank. :loveu:[/QUOTE]

ale by mi sie przydal w samolocie taki Sedalin :diabloti: ze tez o tym nie pomyslalam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Asia, trza widzieć dobre strony!
Po raz, to zarobisz sobie na licytację chłopów. [/QUOTE]
tak se teraz siedzę i popatrzyłam na TZ-a i se myslę ze już chyba drugiego nie zniosę :diabloti::eviltong:
[quote name='doddy']Po dwa, na bank zdobędziesz grono fanów, którzy otworzą jeszcze fan club. [/QUOTE]
już pierwszy a właściwie pierwsza jest :multi:
[quote name='doddy']Po trzy, odznaczymy Cię orderem za zasługi dla Fundacji.[/QUOTE]
oj żebym faktycznie mogła pomóc finansowo ... nie trzeba orderów bo one "mocy" nie mają za to te uśmiechnięte pychole :loveu: to dopiero satysfakcja

[quote name='Kana']
[U][B]Ja się pisze jako największa fanka numer 1 Fioneczki !!! [/B][/U][/QUOTE]
:multi: dziękuję że choć mnie nie słyszałaś to doceniasz ... obyś tego nie żałowała :diabloti:;)
[quote name='Kana']Wracając do Vegi móglby ktoś mnie potrzymać za rączkę :placz:[/QUOTE]
:glaszcze: nie martw się wszystko bedzie dobrze ... przecież mała jest w dobrych rękach :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...