Jump to content
Dogomania

Henio ma wspaniały dom.


tamb

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To znaczy, że wszystko zostało w lecznicy? Koleżanka nie zabrała do hotelu? Zadzwonię do lecznicy jutro bo dopiero wróciłam z wyjazdu. Bardzo dziękuję za pomoc w transporcie. W tym miesiącu dodatkowy koszt to 40zł. Makila, dziękuję za założenie tych pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za przelew i ogłoszenia. Zdjęcia zrobione, Makila wstawi w najbliższym czasie. Henio był grzeczny przy strzyżeniu, jest bardzo kontaktowy i miły. To opinia personelu weterynaryjnego z lecznicy.

Przelałam 40 za fryzjera a 10 zostało do kosztów hotelowych.

Jutro spotkanie Henia z chętnym domkiem, w którym mieszka kot. Wszystko zależy od reakcji Henia na kota. Kochana salibinka wiezie go w odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

Henio został w super domku ale ucieszę się za kilka dni dopiero. Jak się zaaklimatyzuje i będzie grzeczny.

Jeśli chodzi o dom, lepszego nie mógł znaleźć. Wszystko opisze salibinka, bo to ona wszystko zorganizowała i go zawiozła. Ja wiem tylko z relacji telefonicznej.

Wielkie podziękowania dla salibinki.

Makila, dziękuję za otoczenie Henia opieką w hotelu.

 

Jeśli byłoby to możliwe to poproszę o wcześniejsze wpłaty za hotelik, bo chciałabym jak najszybciej przelać za 11 dni listopada.

 

Wszystkim bardzo dziękuję za ogromne zaangażowanie w pomoc Heniowi, wpłaty, opiekę transport itp.

Link to comment
Share on other sites

Henio trafił do pani Łucji i pana Aleksandra. Państwo cudowni, kochajacy zwierzęta. Niecałe dwa miesice temu stracili 15 letniego psiaka (uratowanego z Poręby 14 lat temu). Maja kota ze schroniska. W domu nie ma dzieci, a dorosły syn też jest bardzo pro - jego Henio upodobał sobie wczoraj szczególnie :). W domu cały czas ktoś jest, jest dobrze ogrodzony ogródek. Państwo poznali historię Henia. Sa świadomi, że po tych wszystkich przejściach, Henio potrzebuje czasu, spokoju i jasnych zasad. Co lubi i co akceptuje, a czego na ten moment się obawia, jak reaguje. Wczoraj Henio fascynował się obecnościa kota, ale nie było w tym agresji. Kiki prychał. Dzisiaj p.Łucja powiedziała mi, że kot już nie prycha. Obserwuje. Odbiera to jako skracanie dystansu. Henio nadal zafascynowany i nadal nie ma w jego zachowaniu nic niepokojcego. Państwo sa bardzo ostrozni - kontroluja zwierzaki i ich kontakt - sa dobrej myśli. Punkt wyjścia niezły. Za rozwój tej relacji proszę, trzymajcie mocno kciuki. Noc Henio przespał spokojnie. Próbował wejść do łóżka Państwa, ale prosiłam Państwa i ustaliliśmy, że wszelkie przywileje będa przyznawane stopniowo, także z łóżka musiał zejść i ładnie to uszanował. Narazie Henio wychodzi na smyczy do ogrodu - tutaj też stopniowo Państwo będa postepować - od etapu smyczki, poprzez swobodne bieganie, nastepnie dołacza normalne spacery na smyczy poza terenem. Wczoraj Henio zachowywał się dosyć pewnie, podobało mu się w domu. Obsikał kotarę w salonie ;), badał miękkość dywanu, wykładajac się na nim we wszystkie strony, bardzo skrupulatnie analizował wszystkie katy i zapachy. Domowników od pierwszych chwil traktował jak dobrych znjaomych. Dzisiaj też sobie jeszcze zaznaczył co nieco. Sa próby zabawy i noszenie z zadowoleniem niebieskiej kości.
Dzisiaj zadzwonię do p. Magdy behawiorystki i wymienię kontakt Jej z Państwem. P. Magda deklarowała trzymać rękę na pulsie i słuzyć rada.
Krzyś wczoraj zrobił kilka zdjęć telefonem. Jak mi się uda (wiwat nowe dogo) postaram się wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...