Jump to content
Dogomania

Weterynarz w Poznaniu


anie

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie miałam okazji... Trafiłam do Juszczaka, tylko dla tego że robił testy alergiczne dla zwierzaków w Poznaniu (jako jeden z niewielu w Polsce) i tak z czasem się do niego przekonałam. Prowadzi mojego psa już od paru miesięcy i uważam że jest człowiekiem bardzo konkretnym. Przychodzi do niego wiele osób z różnymi problemami ( nie tylko skórnymi) także w moich oczach jest osobą godną zaufania...

Link to comment
Share on other sites

Ja swoje sunie lecze u dra Jedzreja Plucza w klinice na Mieszka I (u Wasiatycza). Tam tez kiedys przyjal nas dr Juszczak - swietny wet, potwierdzam.

A do Jedrzeja chodzimy od 4 lat, Bilbo zawdziecza mu zycie - miala wylew :( . Pozostalych lekarzy radze omijac szerokim lukiem, bo mialam "przyjemnosc" byc u nich w razie naglych zachorowan, gdy akurat Jedrzeja nie bylo... Malo pomogli, duzo skasowali.

Jedrzej jest swietny, wysluchuje nawet moich lamentow na prywatny numer komorki :) Chwale go i polecam. Ma wyczucie, zawsze zrobi przeglad - zeby, uszy, gruczoly okoloodbytowe, oczy, osluchanie... pozyczyl mi termometr dla psow, kiedy mala byla chora i trzeba bylo pilnowac temperatury. jest naprawde sympatyczny, specjalizuje sie w usg i laseroterapii.

W tej klinice leczone sa psiaki z kilku hodowli - np. malamuty z Lodowego Jeziora.

Link to comment
Share on other sites

Dudek też ma wpis w książeczce od tego całego Plucza, ale ja go mile zbytnio nie wspominam, i co do reszty weterynarzy z tamtąd to też radzę omijać szerokim łukiem :-? Mieszkam w sumie na przeciwko tej kliniki i moje zwierzaki już dużo się w niej nacierpiały... Przykładów mogę przytaczać bez liku, ale najgorsze było to jak moja mama przyszła z umierającym psem i usłyszała, że sama jest sobie winna bo go pobiła! Poprostu ręce opadają...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm Nas zna i moze wobec nas sie inaczej zachowuje...

Jednak ze wzgledu na ceny i tlok w poczekalni mam ochote wybrac sie na przeglad albo do Juszczaka, albo do Piotra (od sterylizacji Tess).

napisalam tez wyraznie, ze calej reszty nie polecam.

Ja jestem w Poznaniu od 5 lat i nie mam dokladnego rozeznania w wetach.

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra jak poszla na Mieszka I pierwszy raz i uslyszala ceny to sie przerazila... :lol: ,a jak byla ostatnio,to wet(nie wiem jaki)zapisal jej spanielowi z nadwaga tabletki,po ktorych pies mial miec szybsza przemiane materii.Jak sie pozniej okazalo byly to witaminy.... :o Teraz chodzi do Janusza Wolińskiego(przyjmuje na Pietrusinskiego - Świerczewo) i jest raczej zadowolona.Podobno dosc dobry jest Dariusz Pawlak - przyjmuje na Wachowiaka,ale ja nigdy u niego nie bylam.

Link to comment
Share on other sites

Tufi, ja właśnie przeszłam z Ks.Mieszka do Piotra Dąbrowskiego (jakieś 2-lata temu).

Na Mieszka , przyjmował mnie zarówo dr Płucz, jak i dr Juszczak. Mile ich wspominam, bo to bardzo sympatyczni ludzie, lecz wolę leczyć moje diabły u Piotra Dąbrowskiego.

Link to comment
Share on other sites

To ja sie tez wtrace, a co tam...

Poszukujac weterynarza, ktory mi wysterylizuje moja Piesse Tesse za porada Basi trafilam do doktora Piotra.

Mialam do tej pory kiepskie dowiadczenia z wetami w Poznaniu - zazwyczaj olewusy i kazali sobie placici jak za zboze. A ten wet to normalnie kosmos. Sie chyba przejal moim psem bardziej niz ja. I to mi sie podoba, ze moja coreczka zostala potraktowana indywidulanie a nie jak kolejny przypadek. Jak opowiadam znajomym to juz pare osob rzucilo, ze on to normalnie jak Doktor Dolittle...

Fajny facet, ceny przyzwoite, tlumaczy wlascicielowi "jak krowie na rowie" co jest grane z psem no i wyglada na dobrego czlowieka, ktory jest lekarzem z powolania a nie dla kasy.

My bedziemy teraz juz chodzic tylko do niego.

Link to comment
Share on other sites

dr Przybylski przyjmuje od poniedzialku do piatku od 9-18 a w soboty od 9-13 to jest Nad Wierzbakiem 19, umawiac sie nie trzeba ale telefon do niego to: 8401262. A na Mieszka faktycznie Plucz jest dobry znalazl kiedys u Cortiny cyste kolo nerki i skutecznie i szybko wyleczyl a i sam Wasiatycz to super wet tylko trzeba na niego trafic.

Pozdr

Monika z Cortina i Haga

Link to comment
Share on other sites

Toffiego prowadzi wet. Jakub Golec. Mam wrazenie, ze lubi swoja prace i nie robi tego dla pieniedzy. Do niego przychodzi na prawde wielu ludzi i sa bardzo zadowoleni. Ja rowniez jestem zadowolona, poniewaz widze w jaki sposob bada Toffiego, i zdecydowanie przyjmuje nas jako indywidualnego pacjenta, a nie jak kolejny przypadek w karierze zawodowej. Przyjmuje na ulicy Bnińskiej :)

Link to comment
Share on other sites

Doktor Dąbrowski ze Zbąszyńskiej

Polecam jeśli chodzi o sterylki

Sterylizacje robi małym cięciem (1-4 cm), poza tym stosuje szycie śródskórne, nie trzeba ściagać szwów, zakładać kaftaników. Poza tradycyjną narkozą stosuje także narkozę wziewną (bezpieczniejszą, mozna ją przerwać w każdym momencie) albo odwracalną (po zabiegu podaje sie antidotum i zwierzak natychmiast się wybudza). Są fotoreportaże ze sterylizacji i kastracji

http://www.wet.pl/strona.php?p=61

http://www.wet.pl/strona.php?p=63

Specjalizacja z chirurgii no i sprzęt zapewniający bezpieczeństwo podczas zabiegu.

No i można zamówić wizytę w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...