Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

[quote name='betty_labrador']to mars plastic? czy jeszcze cos proponujesz? ja sie dopiero w tym zaczynam orientowac bo gumek do scierania malo uzywalam do pasteli ;)[/QUOTE]

pastele też się swoją drogą bardzo fajnie ścierają gumką chlebową :cool3:
a jak czegoś sie nie da zetrzeć dobrą gumką białą(ja mam steadler i uważam że jest świetna) to się w ogóle nie da ;) co z resztą stało się z moim rysunkiem russella:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaMasel']Betty: ładnie, ładnie ale trochę się kropki od papieru przebijają. Śliczne oczy
Pineska: oczy do poprawy i pobawiłabym się jeszcze z sierścią. Proporcje ok
Fredzia: najbardziej się rzuca w oczy to to ,ze jedno oko jest większe od drugiego, usta może troszkę przekrzywione ale niektórzy tak się uśmiechają. Proporcje też są zachowane. Ogólnie ładnie ale szyja i ramiona mi się nie podobają.

Szczenię dobermana, które się ostatnio u mnie tworzy:evil_lol:
[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6897/111111111111hb.jpg[/IMG]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6347/22222222222222222222222p.jpg[/IMG][/QUOTE]


ja sie musiałam cofnąć :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sunshine: bardzo fajnie to wygląda ale jeszcze może dodać by trochę kontrastu?
Unbelievable: jeżeli pies miał być szorstkowłosy to sierść cudna:loveu:, jeżeli gładko to dobra ale nie świetna. Przepiękne oczy tylko pysk nieco za wąski

Szczeniaka dokończyłam ale nie wstawię bo jest już w nowym domu i zdjęcia zrobić nie zdążyłam:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaMasel']
Unbelievable: jeżeli pies miał być szorstkowłosy to sierść cudna:loveu:, jeżeli gładko to dobra ale nie świetna. Przepiękne oczy tylko pysk nieco za wąski
[/QUOTE]

to jest aussik więc raczej miękka niż szorstka ;) pysk też mi się nie podoba... zapuściłam się w rysowaniu, oj zapuściłam


jeszcze moje rozważania na temat ołówków koh-i-noor- nie cierpię skurczysynów :angryy: czy to normalne żeby po zrobieniu jednego rysunku nie mieć połowy ołówka? takie rzeczy tylko z koh-i-noorami :roll: łamią się, drewno marnej jakości, zamiast się stopniowo ścinać to sie łamie, gryfel też się łamie- tak jest w 3/3 ołówkach tej firmy, jeden czarno-złoty, to chyba jakaś lepsza seria (przy czym na ok.8 ołówków faber castell łamały mi się sporadycznie, może 4-5 razów)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...