Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Princess_York']:
Razem 6 tygodni
Od 17 stycznia do 1 marca :-D[/QUOTE]
o boże też tak chce!! :roll: :eviltong:

ja musze nazbierać teraz jak najwięcej sił i musze się wynudzić, bo po feriach ostro do pracy się biore, musze poprawić trzy przedmioty!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi wstyd się przyznawać, o której teraz na feriach zdarza mi się wstawać :oops: Nie codziennie, bo jak mam coś do załatwienia, np. dzisiaj do weta, to też wstałam o 8, ale tak poza tym to uuu, śpię do upadłego i odsypiam te wszystkie miesiące wstawania do szkoły po 5 rano :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka13']Hej M.
nie wiem, a kiedy Ci pasuje? :lol:
sześć z angielskiego - wow :crazyeye::crazyeye:
Tobie to dobrze tyle wolnego czasu....:mad:[/QUOTE]
Hmm ... To może jakoś w tygodniu ? Albo w następny weekend ? :) . Bo mnie teraz na ten weekend nie ma w Płocku.


Hej dziewczyny :)
Mam dla Was wiadomość :) . Będę w Bydgoszczy 13 lutego na dziennej wystawie:-D . I będę wystawiała w klasie baby i pośredniej :loveu: . Taaak się cieszę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Hmm ... To może jakoś w tygodniu ? Albo w następny weekend ? :) . Bo mnie teraz na ten weekend nie ma w Płocku.


Hej dziewczyny :)
Mam dla Was wiadomość :) . Będę w Bydgoszczy 13 lutego na dziennej wystawie:-D . I będę wystawiała w klasie baby i pośredniej :loveu: . Taaak się cieszę .[/QUOTE]

No,no...to fajnie że się zdecydowałaś:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Hmm ... To może jakoś w tygodniu ? Albo w następny weekend ? :) . Bo mnie teraz na ten weekend nie ma w Płocku.


Hej dziewczyny :)
Mam dla Was wiadomość :) . Będę w Bydgoszczy 13 lutego na dziennej wystawie:-D . I będę wystawiała w klasie baby i pośredniej :loveu: . Taaak się cieszę .[/QUOTE]
to może w następny weekend..

a co bedziesz wystawiała w baby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Poprzedni był z Bydgoszczy a obecny z Zawiercia...do tego to przynajmniej dodzwonisz się bo z poprzednim to graniczyło z cudem(no mi w każdym bądż razie nigdy się nie udało)
A propos powinni mieć tańszą przesyłkę:mad:[/QUOTE]

to może pod koniec działalności poprzedniego właściciela takie cyrki były, ja kiedyś ostatnio może ze 2 lata temu ostatni raz zamawiałam w amberhausie i zawsze wszystko było ok, zdarzało się sporadycznie, że czegoś nie mieli, zazwyczaj, dostawa max 3 dni. Byłam zadowolona. Teraz chciałam w amber coś zamówić, patrze ceny wyższe, mówię, co jest, patrze w zakładke kontakt no i się zmienił własciciel. Jakoś mam teraz obawy przed złożeniem tam zamówienia. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...