Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Bardzo fajnie:)to co znów się widzimy?;)fajnie.[/QUOTE]
Super! :) Cieszę się ,znowu zobaczę Moniego :loveu:
[quote name='Yoko2009']Hej hej fajnie, ze będziesz w Bydgoszczy:) a co będziesz w baby wystawiała suczka czy piesek? W pośredniej Arwenę tak?
My też w Baby:):)[/QUOTE]
Hej :) . Suczka ,a w pośredniej Arwenke .
[quote name='chrupcia']Cześć Martyna :)[/QUOTE]
Hejka;)
[quote name='lenka13']to może w następny weekend..[/QUOTE]
Ok ,jeszcze się umówimy dokładnie ,czy w sobotę czy w niedzielę :) .

[quote name='olico']to może pod koniec działalności poprzedniego właściciela takie cyrki były, ja kiedyś ostatnio może ze 2 lata temu ostatni raz zamawiałam w amberhausie i zawsze wszystko było ok, zdarzało się sporadycznie, że czegoś nie mieli, zazwyczaj, dostawa max 3 dni. Byłam zadowolona. Teraz chciałam w amber coś zamówić, patrze ceny wyższe, mówię, co jest, patrze w zakładke kontakt no i się zmienił własciciel. Jakoś mam teraz obawy przed złożeniem tam zamówienia. :/[/QUOTE]
Jak ja zawsze zamawiałam to też wszystko było w porządku ,a teraz długo czekałam .. Ja chyba poszukam jakiegoś innego sklepu internetowego btw. gratuluje 1 lokaty :)

[COLOR="#afeeee"]Dziewczyny narazie Wam nie powiem co wystawiam ,po fakcie wstawie i fotki i przedstawie osobiście :p[/COLOR]

edit : Zmiana planów ,jednak wystawiam tylko Arweniastą :lol: :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Cze Marti:multi: No właśnie fajnie bo będzie nas dużo z dogo..mini zlocik heh..i tradycyjnie już musimy zrobić wspólne zdjęcie;)[/QUOTE]
Właśnie ! Zdjęcie ! Tym razem mamy mieć wspólne :) . A nie tak jak wtedy nie wyszło :( .
[quote name='Yoko2009']Cześć dziewczyny:) fajnie, że bedziecie w Bydgoszczy:) jak wszystko dobrze pójdzie to bedzie nas z dogo dużo:)[/QUOTE]
No super ! Też się cieszę :) . Będzie kąt dogomaniacki :cool3: .

Dziewczyny jak coś to ja poproszę o zajęcie miejsca dla mnie ok ? :) . Najlepiej przy kontakcie gdzieś usiądzmy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...