Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marzena*']Aga miękka jest ta skórka w ringówce ???
I czy to skóra czy eko ?
Myślałam o takiej dla Carmen tylko stalowej lub czarnej i podgardle musi być na wymiar a wiem, że ta dziewczyna co szyje dla germapolu robi na wymiar bo dla pudli mojej przyjaciółki robiła ;)[/QUOTE]
Marzenka podgardle jest robione z eko skórki..ma szerokość 2 cm..jest fajna a przede wszystkim na takim podgardlu lepiej Harmoni mi głowę trzyma...


Edit:Martyna nie boisz się tych kosmetyków testować przed samą wystawą????Tyle dziewczyn mówiło o uczuleniu po nich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']a olej też zamawiasz?? możliwe że go trzeba rozcięczyć bo jest mocno stężony czy coś;) na butelce pisało coś w stylu że 1 łyż oleju, 1/4 szklanki satin cream i 0,5l wody i to miało być pod papiloty:roll:[/QUOTE]

O rety aż takie magiczne sztuczki??dobrze że w tym co ja używam nie trzeba niczego rozcieńczać....a olej jest rewelacyjny.
Ja nie mam zaufania do tej firmy tyle negatywnych rzeczy na nie każdy mówi....choć preparat na intensywniejsze złoto to może być fajna sprawa ale też i trzeba to chyba umieć równomiernie nałożyć by smug nie było co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']a olej też zamawiasz?? możliwe że go trzeba rozcięczyć bo jest mocno stężony czy coś;) na butelce pisało coś w stylu że 1 łyż oleju, 1/4 szklanki satin cream i 0,5l wody i to miało być pod papiloty:roll:[/QUOTE]
Nie oleju nie chce :) . Chcialam szampon ,odzywke i ten preparat na zloto . Z rozcienczaniem to jestem ogarnieta ;p . jest fajny filmik o tym jak wszystko po kolei sie robi .
[quote name='agamewa']O rety aż takie magiczne sztuczki??dobrze że w tym co ja używam nie trzeba niczego rozcieńczać....a olej jest rewelacyjny.
Ja nie mam zaufania do tej firmy tyle negatywnych rzeczy na nie każdy mówi....choć preparat na intensywniejsze złoto to może być fajna sprawa ale też i trzeba to chyba umieć równomiernie nałożyć by smug nie było co?[/QUOTE]
No trzeba nalozyc rownomiernie :) . Ale dam rade ,dwa mycia i bedzie wszystko super :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wolałabym z naturalnej skórki :(

Pure Paws jest świetny tylko .... uczula po dłuższym stosowaniu. Niestety przekonałam się o tym na skórze moich dziewczyn.
Zostało mi jeszcze trochę szamponu i użyję go tylko przed wystawą bo super eksponuje kolor. Na codzień już się nie odważę. To samo z olejkiem, ale tego to już nawet nie ruszę bo zwyczajnie sie boje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena*']
Pure Paws jest świetny tylko .... uczula po dłuższym stosowaniu. Niestety przekonałam się o tym na skórze moich dziewczyn.
Zostało mi jeszcze trochę szamponu i użyję go tylko przed wystawą bo super eksponuje kolor. Na codzień już się nie odważę. To samo z olejkiem, ale tego to już nawet nie ruszę bo zwyczajnie sie boje.[/QUOTE]
oo .. no ja wlasnie mialam taki pomysl zeby na codzien kapac w vulpesie i tylko na wystawy uzywac pure pawsa :) . Moze sie spisze ..

[quote name='Gucci13']noo tak pisało na opakowaniu:lol: ciekawe jak u nas się spisze ten olejek:)[/QUOTE]
no jak cos to zmienicie :) . Ciekawe jak to bedzie u nas ;P

Link to comment
Share on other sites

Za tydzień? trochę długo, pewnie dopiero po wystawie :siara:

Hmmm.... ten preparat na złoto może być ciekawy, hmm... chociaż właściwie ja na razie nie potrzebuje ale na przyszłość dobrze wiedzieć o czymś takim, daj znać oczywiście jak już dojdzie i jak wypróbujesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Za tydzień? trochę długo, pewnie dopiero po wystawie :siara:

Hmmm.... ten preparat na złoto może być ciekawy, hmm... chociaż właściwie ja na razie nie potrzebuje ale na przyszłość dobrze wiedzieć o czymś takim, daj znać oczywiście jak już dojdzie i jak wypróbujesz :)[/QUOTE]
heh patrz jak Ty juz dobrze wiesz :p. Taak za tydzien po wystawie :-D . Autor : Sandra G . :)
[quote name='agamewa']Na same wystawy to można używać..po jednym razie nic się nie stanie choć ponoć łupież może wystąpić od razu...[/QUOTE]
Poczekamy zobaczymy ,juz zamowione we wtorek powinno byc :)
[quote name='lenka13']tydzień to jeszcze długo...
a co ze spacerkiem?[/QUOTE]
Hmm ... no nie wiem :) . Moze jutro co ? . Tylko ja nie wiem gdzie jest dobre miejsce na spotkania z psami hehe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Wiesz ja na Twoim miejscu nie kupywalabym tego ,Moni ma piekná glowe ,zlotá :) . Ja kupuje ze wzgledu na to ze Arwena ma praktycznie biale zloto hehe .. No a sedziowie nie bardzo sa na TAK ,kiedy nas oceniajá ... :) .

A jakby wyszla Ci taka krówka laciata hehe :) . laciata glowa i koczek ... interesujáce :lol: ;P[/QUOTE]
No właśnie i od razu nie do oceny ewentualnie dyskw..za próbę oszustwa..i czarna lista hehe..nie no rzeczywiście Monika ma złotą głowę ale mógłby mieć np.taką jak West:loveu:ale kto powiedział że trzeba mieć wszystko

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja na Twoim miejscu nie kupywalabym tego ,Moni ma piekná glowe ,zlotá :) . Ja kupuje ze wzgledu na to ze Arwena ma praktycznie biale zloto hehe .. No a sedziowie nie bardzo sa na TAK ,kiedy nas oceniajá ... :) .

A jakby wyszla Ci taka krówka laciata hehe :) . laciata glowa i koczek ... interesujáce :lol: ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']No właśnie i od razu nie do oceny ewentualnie dyskw..za próbę oszustwa..i czarna lista hehe..nie no rzeczywiście Monika ma złotą głowę ale mógłby mieć np.taką jak West:loveu:ale kto powiedział że trzeba mieć wszystko[/QUOTE]

Nie tam zadne oszustwo :) . Wiele osób tak robi tylko sié nie przyznaje hehe . A poza tym skoro jest cos takiego na zloto to chyba legalnie ? ;)) .
hmm... tak jak prostowanie wlosów ,to tez jest '' oszustwo'' hehe :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Nie tam zadne oszustwo :) . Wiele osób tak robi tylko sié nie przyznaje hehe . A poza tym skoro jest cos takiego na zloto to chyba legalnie ? ;)) .
hmm... tak jak prostowanie wlosów ,to tez jest '' oszustwo'' hehe :-D[/QUOTE]

No nie wszystko jest oszustwem..heh:)no ale nie wiem czy sędzinie spodobała by się łaciata głowa hihi//
Martyna kiedy jedziesz w sobotę czy w niedzielę?i o której wyjeżdzasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']No nie wszystko jest oszustwem..heh:)no ale nie wiem czy sędzinie spodobała by się łaciata głowa hihi//
Martyna kiedy jedziesz w sobotę czy w niedzielę?i o której wyjeżdzasz?[/QUOTE]

hehe a nóz by sié podobal ;d . nowa rasa ,biewery juz sá to teraz zloto laciate yorki ;p .

jade juz w piátek do Wloclawka ,bo z ciociá jade do Bydgoszczy . i w niedzielé wyjade o cos kolo 6:20 ,6:30 ;) . Tak zeby byc na 8;30 . A Wy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...