Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

Grunt to pozytywnie myśleć....przyznaj się co jej tam dosypujesz na porost włosa hmm...??;)no widzisz ..marzysz i masz:)Ale Martyna najważniejsze że ją kochasz dziękuj jej za to że jest z Tobą,wiernie tkwi przy Twoim boku,rano pewnie budzi Cię słodkimi całuskami a kiedy jest Ci żle i smutno ona Cię rozumie i na swój psi sposób Cię pociesza...Marti ona ma być piękna dla Ciebie a top że ją kochasz odwdzięcza Ci się...już teraz ,pomału,czy to człowiek,czy zwierze ma swój zegar zmian.
Także jest Martyna super!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super Arwenka wygląda :loveu: Cieszę się, że wreszcie jesteś z niej zadowolona ;)
Niepotrzebnie tak się złościłaś :lol:
Ja jestem ogromnie rozczarowana Buff, jest mi mega przykro, że nie mogę jej wystawiać i cieszyć się, że mam super psa - inne były plany i niestety legły w gruzach. Jest tym bardziej gorzej, że Łuki nie pozwala mi na kolejnego psa :-( Ale kocham moją Bufficzkę - to taki nasz domowy pupilek, przylepa :loveu: I absolutnie nie mam do niej żalu, że jest jaka jest .. nadrabia swoim charakterem :loveu: Żałuję jedynie, że wybrałam akurat tą hodowlę i ślepo wierzyłam :shake: Mogłam trochę poczekać i miałabym np. taką śliczną Belluśkę z którą akurat zacząłby się sezon :loveu: Ale cóż- tak mi się spieszyło to teraz mam.. :-(

Link to comment
Share on other sites

No no, różnica jest znaczna :p
Ja Cię Martyna podziwiam za wytrwałość, osobiście dawno bym już wymiękła z tym zapuszczaniem włosa, z resztą sama wiesz ;)
I fajnie, że wreszcie jesteś zadowolona :p ciągle się zamartwiając to można obsesji dostać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']No no, różnica jest znaczna :p
Ja Cię Martyna podziwiam za wytrwałość, osobiście dawno bym już wymiękła z tym zapuszczaniem włosa, z resztą sama wiesz ;)
I fajnie, że wreszcie jesteś zadowolona :p ciągle się zamartwiając to można obsesji dostać.[/QUOTE]

Ja też podziwiam Martynę za to samozaparcie ;)
Widać jednak warto być cierpliwym i wytrwałym :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...