Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Princess_York']heh patrz jak Ty juz dobrze wiesz :-P. Taak za tydzien po wystawie :-D . Autor : Sandra G . :smile:
(...)[/QUOTE]

Jestem niedocenionym jasnowidzem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


A z tym preparatem to lepiej chyba duuużo wcześniej przed wystawą spróbować by potem nie było problemów z łaciatą główką :lol:
Mnie też ciekawi jaki będzie efekt...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jestem jakaś nie normalna... Użalam się nad Arweną ,że jest taka że taka ,że nie dostaje najwyższych lokat ,że w opisach są róźne słowa ... Dzisiaj się "obudziłam" ... Jestem po praniu Arweny i płaczę . Naprawdę płaczę nie żartuje . Pisałam takie rzeczy ... A dzisiaj .. dzisiaj jest inaczej :) . Dzisiaj zrozumiałam ,że naprawdę mam [B]pięknego psa [/B]! Nie obchodzi mnie to co myślą inni na jej temat ,dzisiaj po myciu ,suszeniu ,robieniu bombki poprostu szykowaniu jej na domową wystawę rozumiem to że Arwena jest iidealana na swój sposób ,jest bardzo francuską suką (a o to właśnie mi chodziło przecież) . Jej wzrok i ta mordka ,włos na kufie i co ? Widzę Francję ,sukę która podbiła moje serce od pierwszych dni mimo to że nie podbiła ringów (jak narazie :razz:) .
Ile włożyłam pracy w Arwenę ,ile pomocy od tylu ludzi (serdecznie dziękuje :* ) ,wyhodowałam włos do prawie ziemii ,włos na kufie jest codziennie lepszy ,kolor idzie z wiekiem tego się dowiedziałam od hodowczyni która ma już kilkanaście lat doświadczenia :). Nie poddaję się ! Jestem taka szczęśliwa że trafiłam właśnie na Arwenę ,mimo to że nie ma dużo włosa ,bała się ludzi i jest jasna na pysku :-D .

Spróbuje zrobić jakieś fotki ;P

Link to comment
Share on other sites

I brawo!
Najważniejsze jest wierzyć we własnego psa :)

Arwi pięknie zarasta, prawie już się zamknęła. Dobre rady podziałały :)
Oby tak dalej, dobrze że słuchałaś bardziej doświadczonych i życzliwych ludzi, bo nie każdy jest taki przychylny do zdradzania swoich sposobów, moja M. się ucieszy jak jej o tym powiem :p:p:p

Już się nie mogę doczekać aż zobaczę Arwenę na żywo w Bydgoszczy.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i52.tinypic.com/14ea1yv.jpg[/URL] śliczna :loveu::loveu::loveu:
[QUOTE]Dzisiaj zrozumiałam ,że naprawdę mam [B]pięknego psa [/B]! Nie obchodzi mnie to co myślą inni na jej temat [/QUOTE]i o to chodzi:thumbs: ale na prawdę nie obchodzi cię że ja myślę o Arwence że jest super? nikt się nie liczy z moim zdaniem:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Ja poprostu "kocham" Twoją M. :) :evil_lol:.

Strasznie się cieszę że wtedy napisałam do Ciebie o tą podróż do NDM ,dzięki temu poznałam rodzinkę Grzelczaków :) .[/QUOTE]

Ja również się cieszę :)
Moja M. rozczuliła się prawie do łez i nie wie czemu Arwenki wcześniej nie "doceniałaś" jak to mówi nie od razu Kraków zbudowano, a najważniejsze żebyś kochała swojego psa bez względu na to jak wygląda, czy jest piękny czy też nie. A z Arwi robi się przyszła Gwiazda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...