Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No zaraz nie wytrzymam ... :( . W maju jest wystawa w Płocku i super ! tyle że przed chwilą się czegoś dowiedziałam ... :mad:
Grupa III FCI

1. Zdzisław Kitliński (BOG)
Airedale Terrier, American Staffordshire, Bedlington Terrier, Border Terrier, Bulterier miniaturowy, Bulterier, Foksterier krotkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski, Parson Russell Terrier, Staffordshire Bull Terrier, Terier brazylijski, Terier irlandzki, Terier walijski
[B]2. Elżbieta Chwalibóg[/B]
Australian Silky Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier, Jack Russell Terrier, Nihon Teria, Terier czeski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, West Highland White Terrier,[B] Yorkshire Terrier[/B]

Czemu ja zawsze mam takiego pecha ? .. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mi ona nie odpowiada po ostatnim ocenianiu we Włocławku .. I nie dlatego że dostałyśmy tą NDO :p Tylko hmm .. ocenianie przez nią jest straszne , męczące dla psów i wystawiających i dosyć brutalne ..
Bardzo i to bardzo długo ocenia ! Jeszcze bardziej ogląda i to nie tak że przejedzie po grzbiecie sprawdzi zęby ogólnie oglądnie itp. tylko 10 razy ogląda to samo czyli u nas było mniej więcej tak:
stolik uszy ,oczy ,zęby ,głowa ponownie uszy oczy zęby cała głowa , szyja dokładnie (jaby szukała guza) grzbiet ,boki ,brzuch wymacała , łapki i od nowa zęby oczy uszy i na koniec zęby ...... I KONIEC . Nie do oceny :evil_lol: .
I nie tylko u nas tak było .. Dam przykład psa . Stolik , mniej więcej takie same macanie , głowa itp. zęby i dosłownie migdałki .. palce do gardła .. I pies miał odruch wymiotny (normalne) więc sędzina coś napisała o tym w opisie .. oczywiście na minus psa , no a sama nie miała z tym nic wspólnego ..
Więc szkoda ,bo praktycznie obok mnie ta wystawa będzie :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Princess_York']No w tym roku mogliby się bardziej postarać .. Ale chociaż w Łodzi będzie jakiś koleś z czech :) .[/QUOTE]

Hej Martyna :)
W Łodzi to chyba sędzia z Austrii bedzie ([FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#333333][B]Andreas Schemel (A) [/B][COLOR=black])[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]a nie z Czech.
Chyba, że o innej wystawie myślimy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena*']Hej Martyna :)
W Łodzi to chyba sędzia z Austrii bedzie ([FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#333333][B]Andreas Schemel (A) [/B][COLOR=black])[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]a nie z Czech.
Chyba, że o innej wystawie myślimy ;)[/QUOTE]
A możliwe :) . Nie dopatrzyłam .
[quote name='Yourii']Martyna gdzie jesteś??[/QUOTE]
Jestem jestem :) . Na dogo siedzę ,ale mniej się udzielam już heh.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...