Jump to content
Dogomania

Zwróciliśmy mu życie, czekamy, aż ktoś da mu szczęście


Eruane

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam zaprzyjażnioną "psiarską" knajpkę na rynku w krakowie. właścicielką i zarazem barmanką jest przeurocza starsza pani, która jest bardzo zaangażowana w pomoc dla zwierzaków. może pamiętacie sprawę małych jamniczek znalezionych na śmietniku? właśnie przy tej okazji poznałam tą wspaniałą osobę. co jakiś czas wpadam do niej do knajpki i zawsze zastaję ją w trakcie rozmowy z jakimiś psiarzami :D pani ma założony zeszyt, w którym spisuje dane osobom, które pomagają pieskom. czytam sobie o biednych kieleckich psiakach i właśnie taki mi pomysł wpadł do głowy...
mogłabym założyć segregator z psimi ofertami i umieścić go u p.Moniki w barze. potrzebowałabym od was dla każdego psa opis na pół strony A4 plus zdjęcie. kupiłabym ładny segregatorek i tam wszystko wpinała, oprócz tego wybierałybyśmy co tydzień innego pieska o którym info możnaby przykleić na barze. znając panią Monikę i jej otoczenie jestem przekonana, ze pomysł wypali. ja w miarę możliwości mogłabym się zająć transportem psiaków z kielc do krakowa.
co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hektorek miał dzisiaj pierwszą kąpiel i chyba nie przypadło mu to do gustu, bo w łazience zrobił Sajgon :lol: ale najważniejsze, że jest już czyściutki no i troszkę mniej się z niego sypie kłaczków. Jedyne co mnie martwi, to jego olewający stosunek do jedzenia - i to nie tylko normalnych posiłków, ale także wszelkich psich ciasteczek :o Czy ktoś wie czym nagradzać psa, który nawet nie chce spojrzeć na psie smakołyki?


Zdjęcia są pod tym adresem: [url]http://community.webshots.com/user/mefimej[/url]

Zaznaczam, że ten niebieski hantelek na jednym ze zdjęć, to nie gumowa zabawka, tylko prawdziwy hantelek ważący skromny kilogram :D Hektorek się nim bawił turlając go i czasami podrzucając :o [/url]

Link to comment
Share on other sites

Hektor był pogryziony i ma lekko naderwaną powiekę. Często ma czerowne oczy, a szczególnie to z naderwna powieka. Wet mówił, że to może własnie podrażniać gałkę oczną.

Ale się cieszę, że mój ulubieniec ta ktrafił. czasem opłaca siędłuzej czekać, żeby pies mógł odnaleźć swoje przeznaczenie. :angel:

Link to comment
Share on other sites

Moje najszczersze gratulacje. Od początku był to mój ulubieniec, ale rozsądek nie pozwolił mi nawet o nim pomarzyć. Życzę Wam najwspanialszych przgód, dużo, dużo radości i naprawdę wszystkiego naj.

Nieco zazdrosna Ania z Bezą, Koksem i kotami

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byliśmy u weterynarza, który stwierdził, że Hektor jest w stanie ogólnym dobrym, a te czerwone oczka to niewielkie zapalenie spojówek, które z resztą już mu schodzi, więc myślę, że za parę dni będzie OK. :)

A sam małpiszon już coraz bardziej bryka - jak się rozszaleje w zabawie, to trudno go potem uspokoić, a dzisiaj ze złości, że już nie chcę się bawić wylał swoją wodę :-? Na spacerkach też dokazuje i zaczepia inne duże psy (niestety robi to dość agresywnie :( ), ale Eruane już mi poradziła jak mu to skutecznie ukrócić.

A z jeszcze lepszych wiadomości, to powiem, że Hektorek zaczął ciut więcej jeść :D Natomiast wczoraj na spacerku zobaczył wiewiórkę i tak mu się spodobała, że ilekroć jesteśmy w lesie zawsze jej szuka rozglądając się po drzewach 8)

P.S. Dziękuję wszystkim za życzenia i miłe słowa, ale Hektorka przygarnęłam z czysto egoistycznych pobudek - jak mój chłopak jest poza zasięgiem, to brak mi przytulaka :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[img]http://i11.photobucket.com/albums/a177/mefimej/Hektor004.jpg[/img]

[img]http://i11.photobucket.com/albums/a177/mefimej/Hektor003.jpg[/img]

[img]http://i11.photobucket.com/albums/a177/mefimej/Hektor002.jpg[/img]

[img]http://i11.photobucket.com/albums/a177/mefimej/Hektor001.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Jak sie porowna te ostatnie zdjecia z tym na pierwszej stronie, to z radosci, ze przynajmniej niektore Hektorki maja w koncu szczescie, lzy same sie cisna do oczu. Hektor tak dlugo czekal, ale warto bylo. A Ty, Mefimej, masz wspanialego przyjaciela!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']A Ty, Mefimej, masz wspanialego przyjaciela![/quote]

I tu Hesiu masz całkowitą rację! Z resztą ja od dawna twierdzę, żę pies jest lepszym przyjacielem niż człowiek, bo nigdy nie kieruje się własnym interesem.

[quote name='agat21']Dzięki Tobie Mefimej nie widać po nim tego całego zła, z którym się spotkał w życiu.[/quote]

Nie dokońca dzięki mnie - największa zasługa leży po stronie Kariny, która go wyciągnęła z tej mordowni, oraz Eruane i Erki, które go postawiły na nogi i pokazały, że ludzie mogą być też dobrzy. Ja dostałam już gotowe psisko do kochania :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...