Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talcott']No przecież że od ZuziM - jest podobno SUPER![/QUOTE]

Przeglądam wątek i na pierwszych stronach jest dyskusja do jakiego Hoteliku ma jechać Kulfonik.
Była też propozycja żeby jechał do Hoteliku u ZuziM, ale wtedy był za drogi bo 400zł i znalazł się Hotelik w Lwówku Ślądkim...

Link to comment
Share on other sites

Znalazlam watek Binga, wiec zaraz sama wszystko opisze.

Moze na poczatek moj watek tu na dogo, bo tam sporo zdjec wklejam, bo na wszystkich watkach to strasznie duzo czasu zajmuje, ale przy takiej ilosci psiakow i niestety tej dziadowskiej ochydnej zimie ( brrr ! jak ja jej nienawidze !!! ), to mam go niestety malo.
Zalozylam go na nowo po wykasowaniu starych wszystkich hotelowych. Poki sie jakis mod nie dopatrzy, to jest.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199448-Bezpieczne-miejsce-dla-psiakow-ze-schronisk-dolnoslaskie?p=16038145#post16038145"]BEZPIECZNE MIEJSCE DLA PSIAKOW ZE SCHRONISK-DOLNOSLASKIE[/URL]

Zdjecia postaram sie zrobic na dniach i bedzie mozna je wykorzystywac do woli do ogloszen.

Jesli chodzi o samo przekazanie Binga, to musze powiedziec, ze to jakies dziwne bylo.....
Ja nie wiem, jaki jest powod oddania go, ale mysle, ze sporo musial narozrabiac, co wnioskuje po zachowaniu pana, ktory go przywiozl do nas.
Najpierw umowilismy sie na godzine 15, bo akurat bylam w miescie.
Jak sie okazalo, to przyjechalismy do domu ok. 14, a pan juz na nas czekal, jak mowil, prawie godzine.
Widac bardzo sie spieszyli, zeby go odwiezc.
Zaraz umiescilam Binga w kojcu i chwile go obserwowalismy, bo pan powiedzial, ze Bingo przeskakuje ogrodzenia betonowe nawet do 2 m.
A my mamy 170 ogrodzenie kojca z siatki.
No i rzeczywiscie po ok 5 minutach Bingo juz byl na gorze gotow do przeskoczenia na zewnatrz.
Tak wiec niewiele myslac, zaraz go trzeba bylo przeniesc do innego, stalowego kojca zadaszonego w wiekszej czesci.
[B]Powiedzialam tylko panu, ze jesli i ten kojec pokona, to niestety nie bedziemy go mogli zatrzymac[/B].
No i wygladalo to dziwnie, bo zanim poszlam po psiaka, ktory akurat ten stalowy kojec zajmowal i zaprowadzilam go do innego, to pan Binga wprowadzil do tego drugiego, stalowego kojca i w ciagu niecalej kolejnej minuty, nie czekajac nawet az wroce, zeby chociaz do widzenia powiedziec, juz siedzial w swoim samochodzie, a ja widzialam tylko dymek spalin z rury wydechowej.......
O co chodzilo ????????

Jesli chodzi natomiast o Dinga. To naprawde swietny, spokojny psiak. Na spacerach super idzie na smyczy, nie ciagnie. Czeka ladnie az sie go przypnie, sam pieknie po pierwszym juz spacerze, wrocil pod swoj kojec. Naprawde super psiak !
Spodziewalam sie jednak troche mniejszego. Takich wielkich psiakow nie przyjmowalismy, bo nie mamy niestety dostatecznych warunkow.
Kojce z siatki, niezbyt wysokie. Sa najlepsze dla takich sredniaczkow.
No, ale okazalo sie, ze ten stalowy kojec spodobal sie Bingowi i nie probowal juz z niego wychodzic.
Polubil swoja bude i zaraz, po obsikaniu jej z kazdej mozliwej strony, sie w niej ulokowal.
Teraz tez sobie w niej spi na swoich kocach.
No to tyle chcialam na poczatek.
Zagladajcie, prosze na moj watek hotelowy, bo czasem naprawde tylko tam cos mam czas napisac i mozna przeklejac wtedy z niego zdjecia i opisy.

Napisalam sms em do Agaty, ze pan zostawil mi pozostale 40 zl.
Podalam tez swoj numer konta, wiec Agata wszystko ma.

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Super,że Binguś jest już u Ciebie ZuziaM!!!!!
Tak jak zawsze mówię ,,wszystko w rękach Boga",więc tak miało być.
Nie wiem dlaczego ten Pan tak się zachował...Jak rozmawiałam z Nim czy z Jego żoną przez telefon to zawsze bardzo chwalili Binga,że jest kochany i nie ma z Nim żadnych problemów,oprócz tego,że na początku chciał przeskakiwać przez płot.Właściele hotelu wydawali się ok i że mają dobre serce,ale kto to wie...Prawdy się nie dowiemy,ponieważ nie było możliwości odwiedzania Binga.Ja jestem z Poznania,do tego byłam w ciąży i nie było możliwości.A żadna z Bingusiowych cioteczek niestety nie mieszka w pobliżu...
A rozliczenie wygląda następująco: Za transport Państwo potrącili 100zł,ponieważ za styczen płaciłam 10zł za dobę czyli 300zł.
Bingo jest u ZuziM od wczoraj czyli powinni oddac 140zł,ale tak jak się umawiałam odciągnęli za transport.
ZuziaM otrzymała 40zł i trzeba jeszcze dopłacić.Zadzwonię i dowiem się ile...

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie troszkę to dziwne zachowanie było, przy przekazani Bingusia...
W schronisku też jest 2 metrowy betonowy płot i nigdy nie prubował go przeskoczyć.
Dobrze że jest u Ciebie i nie sprawia problemów :)
O to naszemu Bingusiowi się przytyło :D

Link to comment
Share on other sites

Ze wstydem przyznaje, ze rzadko ostatnio zagladałam do Bingusia. A tu takie zmiany. Ciesze sie ze zmieniliscie hotelik, bo o hoteliku Zuzi słyszałam same dobre opinie.
No i bedzie tez wiecej informacji. Bo z dotychczasowego hoteliku, było niestety bardzo mało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']
A rozliczenie wygląda następująco: Za transport Państwo potrącili 100zł,...[/QUOTE]

ILE ???????? !!!!!!
Przeciez ze Lwowka do nas jest 45 km, wiec w dwie strony 90. Nawet jak jego auto pali 8 l/km, to troche ponad 35 zl kosztuje.
Ja bym na Twoim miejscu dzwonila z reklamacja.
Nieprawdopodobne !

Link to comment
Share on other sites

A to juz nasz bohater na porannym dzisiejszym spacerze.
U nas juz zima sie wlasnie znow zaczyna.

Z Binga naprawde kawal psa.
Moj maz ma 182 cm wzrostu, a Bingo mu prawie do polowy uda siega.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0aad8eb0c8c52a6b.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/539/0aad8eb0c8c52a6bgen.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/888f741b9dea4864.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/529/888f741b9dea4864gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']W końcu mamy wieści i zdjęcia na bieżąco i może teraz uda się znaleźć domek dla Bingo?[/QUOTE]

Mam taką nadzieje ja wykupie Bingusiowi pakiecik ogłodzeń (50 ogłoszeń) i może odzew będzie :)
Tylko jakieś nowe ładne zdjęcia do ogłoszeń by sie przydały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']rowniez nie widze wplaty za grudzien ( poszla 17.12)
za to styczniowej jeszcze nie wplacilam a jest zapisana, ze tak..
( wplace w poniedzialek)[/QUOTE]

Oj to moja wina, tak to jest wpłata grudniowa... już poprawiam :)

I ominęłam wpłatę beli51 też poprawione...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...