Jump to content
Dogomania

---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.


pj.

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sandra wczoraj poszła i Paulina tak mi pisze o pierwszej nocy

Witam serdecznie,
opowiem od początku:) Sandra była trochę zestresowana podróżą komunikacją miejską, chociaż zdecydowanie bardziej podobało jej się w autobusie niż w tramwaju. Pomimo tego, że przebywała w zupełnie nowym miejscu, z nowym ludźmi, była bardzo ciekawska. Jak weszła do mieszkania pozwoliliśmy jej wszystko na spokojnie obwąchać. Zachowywała się bardzo pewnie. Nie odstępowała nas ani na krok. Na wieczornym spacerze sprawiała wrażenie bardzo zadowolonej, wszystko ją ciekawiło, każdy zapach był nowy. Sandra poszła spać razem z nami tzn. o tej samej godzinie, chociaż widać było po niej, że jest zmęczona. Zasnęła na siedząco. W nocy grzecznie spała na swoim posłanku. O 3 nad ranem urządziła nam pobudkę, cichutko szczekała obok łóżka i lekko dyszała. Wstaliśmy i odprowadziliśmy ją na leżankę, chwilę pogłaskaliśmy i zasnęła. Spała ładnie aż do rana. Pierwszy spacer miała 0k. 7.30. Dziś jestem ostatni dzień na zwolnieniu lekarskim, więc mam czas żeby poobserwować zachowania Sandry. Jest bardzo grzeczna, śpi sobie na leżance, od razu potraktowała ją jako "swoje miejsce". Szczeka gdy sąsiedzi urządzają sobie pogaduszki na klatce. Poza tym bez zarzutu:) Nie chcieliśmy jej od razu pierwszego dnia zostawiać samej na 8 godz. Jestem w domu do ok. 13.00 potem wyjdę do biblioteki, zobaczymy jak Sandra będzie się zachowywała sama. Wieczorem napiszę jak to zniosła.
Z pozdrowieniami,

Link to comment
Share on other sites

Borat i Sandra :multi::multi:

[quote name='pidzej']trzeba coś zrobić z Włochatkiem, to mój ukochany wygląd psa. Tylko jak przy Gryzoldzie?:/ ktoś się pisze na próbę wyciągnięcia go z boksu?[/QUOTE]

Moze Krecik, ona chyba zadnego psa się nie boi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']Koniecznie innym razem! Za tydzień niestety nie moge. A w tygodniu pewnie Ty nie możesz...? Pomagał mi mąż dzięki temu zrobiłam jakieś 7 zdjęć :angryy:[/QUOTE]

[quote name='bumel']W tygodniu to ciężko, ale w kwietniu może się to na pewien czas zmienić:cool1:. Pomyślimy...[/QUOTE]


Witam,
Ja od przyszłego tygodnia zaczynam dłuższy urlop i planuję podjeżdżać do Azylu na pacerki w tygodniu (do tej pory jeździłam tylko w weekendy z wiadomych powodów), więc mogę się zaoferować do wyprowadzania modeli w plener celem zrobienia im fajnej fotki :painting::painting:
Jakby co ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Dlaczego Celinka trafiła do schroniska? Jak się zachowuje? Na zdjęciach wygląda na bardzo przestraszoną :([/QUOTE]
Celinka trafiła do schroniska dla tego że u mnie w domu nie było szans na jej socjalizację. jak byłem w domu to cały czas siedziała pod szafą, nie chciała przychodzić nawet na najlepsze przysmaki. Wychodziła tylko w nocy i jak nie było mnie w domu. Celinka bardzo boi się mężczyzn. Musiało jakieś bydla bardzo ją skrzywdzić. W azylu jest Maruda to najprawdopodobniej jej brat. Jest identyczny jak ona tylko troszkę większy. Maruda jest otwarty na ludzi i być może z bratem Celinka predzej się z socjalizuje. Już jest dużo lepiej, nie ucieka tak panicznie na widok człowieka i nie chowa sie po kątach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A ja juz się cieszę, ze zobaczymy sie na Dniu Ziemi na Polach Mokotowskich, bo będziecie jak zwykle? Zpsami do adopcji? Prawda, bumel :)[/QUOTE]

[B]Sprawdziłam: festyn ogbędzie się 8 maja od godz. 10[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Czyli ewentualny tymczas musi być bez mężczyzn?[/QUOTE]


napewno nie bo to przecież to nie jest rozwiązanie..to szczeniak więc bez przesady, przez chwile może się bać ale jak zobaczy, że nic jej nie grozi to sie zacznie otwierać.
Marka nie było w domu przez większość dnia, więc na dobrą sprawe nie miał jej jak socjalizować.
Teraz już jej lepiej bo dużo przebywa z ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_sami']napewno nie bo to przecież to nie jest rozwiązanie..to szczeniak więc bez przesady, przez chwile może się bać ale jak zobaczy, że nic jej nie grozi to sie zacznie otwierać.
Marka nie było w domu przez większość dnia, więc na dobrą sprawe nie miał jej jak socjalizować.
Teraz już jej lepiej bo dużo przebywa z ludźmi.[/QUOTE]

Ok, w takim razie odezwę się do osób, które wcześniej proponowały tymczas dla niej... Jeśli ktoś będzie mógł ją wziąć , to szkoda, żeby siedziała w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

Trafiłam z fb na wątek dot. głosowania Krakvet: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-marzec[/URL]!

Z tego co widziałam Psi Anioł nigdy nie był beneficjentem, ale czy był w ogóle zgłoszony kiedykolwiek? Jeśli nie to może warto byułoby to przemyśleć ;) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

JUŻ SĄ INFO OD BORATA!!!

A to info z nowego domu :)
Wszystko jest z nim w jak najlepszym porządku, nie goni kotów, nie reaguje na inne psy, grzecznie chodzi na spacery, słucha się. Aniołek w psiej skórze :-) W załaczeniu przesyłamy kilka ostatnich zdjęć.
Z uszami też jest już coraz lepiej; w przyszłym tygodniu pojedziemy na kontrolę do Elwetu. Koty też się już pomału przyzwyczajają do psa, choć na razie o wspólnym spaniu mowy nie ma :-)
Borat został wykąpany (uważaliśmy na uszy), odrobaczony, zabezpieczony przed pchłami i kleszczami. Dostaje jeść 2 razy dziennie(plus ciasteczka psie na spacerze i kości od czasu do czasu).
Pomału wszyscy uczymy się siebie nawzajem :-) Ale jest naprawdę super. Dobrze, że on jest taki grzeczny i bezproblemowy, to i nam, i kotom jest łatwiej przystosować się do nowej sytuacji.
Będziemy w kontakcie; będziemy Państwu wysyłać zdjęcia i informacje o Boracie co jakiś czas.
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego


[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190018_196006180430610_111393995558496_571068_6696950_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/199041_196006293763932_111393995558496_571069_2057694_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185951_196006353763926_111393995558496_571070_6034002_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia1701']JUŻ SĄ INFO OD BORATA!!!

A to info z nowego domu :)
Wszystko jest z nim w jak najlepszym porządku, nie goni kotów, nie reaguje na inne psy, grzecznie chodzi na spacery, słucha się. Aniołek w psiej skórze :-) W załaczeniu przesyłamy kilka ostatnich zdjęć.
Z uszami też jest już coraz lepiej; w przyszłym tygodniu pojedziemy na kontrolę do Elwetu. Koty też się już pomału przyzwyczajają do psa, choć na razie o wspólnym spaniu mowy nie ma :-)
Borat został wykąpany (uważaliśmy na uszy), odrobaczony, zabezpieczony przed pchłami i kleszczami. Dostaje jeść 2 razy dziennie(plus ciasteczka psie na spacerze i kości od czasu do czasu).
Pomału wszyscy uczymy się siebie nawzajem :-) Ale jest naprawdę super. Dobrze, że on jest taki grzeczny i bezproblemowy, to i nam, i kotom jest łatwiej przystosować się do nowej sytuacji.
Będziemy w kontakcie; będziemy Państwu wysyłać zdjęcia i informacje o Boracie co jakiś czas.
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego




[/QUOTE]

[quote name='gosia1701']Levis adoptowany[/QUOTE]
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A ja juz się cieszę, ze zobaczymy sie na Dniu Ziemi na Polach Mokotowskich, bo będziecie jak zwykle? Zpsami do adopcji? Prawda, bumel :)[/QUOTE]

Chciałabym jakiegoś starszaka zabrać, może Unę:cool3:

[CENTER][IMG]http://i1086.photobucket.com/albums/j452/bumelek/spacer_luty%202011/Una_1.jpg[/IMG]

[LEFT]Ale fajnie zobaczyć Borata na własnym posłanku:loveu: Dzięki Gosia za wstawienie maila z nowego domku!
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...