Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kika']Dorota jak tylko będziesz cos miała to pisz szybko - ja mam psa zgłoszonego na wystawę na poczatku kwietnia- ale nie chce mi się wydawać tych pieniędzy- ale jechać na niepewne też nie[/quote]
W zasadzie badanie na przeciwciala powinno sie robic conajmniej na 3 miesiace przed wyjazdem, wiec i tak nie zalapiesz sie. Mozesz ewentalnie pojsc do weta i poprosic o zrobienie zaswiadczenia bez tych badan(tak jak do Rosji). Zawsze to bedzie jakis papier.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Organizator tej wystwy poinformowal mnie, ze rumunia jest na czarnej liscie Unii, ale na granicy Wegrzy interesuja sie tylko paszportem (bez badan na przeciwciala)[/quote]
Ja rozmawiałam też z Rumunem od tej naszej wystawy i napisał mi ,że jego znajomi byli w ostatnim czasie na Węgrzech i w Austrii na wystawach i calo bez problemów przejechali granice. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak wlasnie czytalam informacje o tej wystawie i sedziuje seterki Pan Hans Muller a ja mam bardzo mile wspomnienia zwiazane z sedziowaniem przez tego Pana i sie zastanawiam czy nie jechac, ode mnie jest 880 k. wiec to nie jest jakos bardzo daleko, ale dreczy mnie pytanie co z wjazdem do Rumuni? Czy trzeba jakies dodatkowe badania czy wystarczy paszport?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niestety chodzi o badania krwi. Wrzucilam na swoja strone w informacjach o klubowce IX grupy w Arad w dniu 24.09.2005.
Odbedzie sie tez klubowka sznaucerow i pinczerow w tym terminie w Aradzie. Na razie tylko to jest mi wiadomo o wystawie sznaucerow. :-? Nie jest wyjasniona ani sprawa oplat ani sedziow.

Link to comment
Share on other sites

niom na tego busa to ja jestem zarezerwowana pamietaj !! bo moj kierowca nie ma paszportu wiec musze kombinowac cos innego - ja tez tak na marginesie musze sobie wyrobic, a badania krwi mi nie sa na reke bo 2 pst to ponad 400 zł czyli cholernie drogo by ta wystawa wyszla :(
a z ta klubówka to by było ekstra !! niecj ktos wydobedzie jakies info na ten temat !! czy sedziowanie nie bedzie kolidowało z miedzynarodową ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...