Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia'][quote name='carotina']No finały super :D , chyba jednak zaczne walczyć 8) :evilbat: o te punkty :lol: :lol: :lol:[/quote]
carotina widze ze ciebie tak samo jak mnie zmotywowalo to zeby sie jednak pobawic w JH :P[/quote]

dokładnie, tylko żeby jeszcze nie zrobili nas w konia 8) z organizacją (10 osób a nie cztery :wink: ) i bedzie ślicznie :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Młody Prezenter (Junior Handling): Elke Peper (D)[/quote]
łiii moje prosby zostaly wysluchane :lol: tzn nie wiem, czy to tylko moje.... Ehh kasa za telefony do Poznania nie poszla na marne 8) w koncu ktos pozadny zzza granicy :P
A Beagle... no coz :roll: Dlaczego na wiekszosc miedzynarodowek zapraszaja ta sedzine? :-? ...

Link to comment
Share on other sites

U mnie bardzo pozytywnie - jeżeli chodzi o tego sędziego zawsze do niego przyjadę. Bardzo dobrze się w mojej rasie orientuje i 99% ściemniaczy nie przyjedzie...kilka razy już udowodnił, że ocena B.Dobra to i tak za dużo w kilku przypadkach. Jeżeli nie będzie zmiany jadę napewno...

[b]Andrzej Szutkiewicz (PL)[/b]


[u][b]Dog z Majorki (Perro dogo mallorquin), [/b][/u]Dog kanaryjski (Dogo Canario), Dog argentyński (Dogo Argentino), Fila Brasileiro, Mastif hiszpański (Mastin Espanol), Mastif pirenejski (Mastin del Pirineo)

Link to comment
Share on other sites

@nice_girl

Czasami sam nie wiem co jest lepszym rozwiązaniem - swój sędzia znany lub nieznany obcy wynalazek. :-? :-? :-?

Tak było np. na klubie molosów w Warszawie - specjalista rasy CdB i DC posędziował jak ostania kaleka...duży obciach. Kompromitacja, że tak powiem...

W Łodzi w tym roku jest również Hiszpan - niby fajnie, ale wolę pojechać na rower w góry... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@flashka-g


cześć :wink:

Oszczędzają, oszczędzają i tak oszczędzą, że na światowej będzie stara ekipa...pewna, wypróbowana tak żeby nie daj bosssszzze nie było niespodzianek :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]

chyba żartujesz :o
to już byłoby przegięcie na maksa 8)

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote]Oszczędzają, oszczędzają i tak oszczędzą, że na światowej będzie stara ekipa...pewna, wypróbowana tak żeby nie daj bosssszzze nie było niespodzianek [/quote]
oby to byly zarty... :roll:

Co do pani Kurczynskiej... sa rozne opinie... i pozytywne i negatywne :) chyba zalezy od rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Podnosze...
Czy jest kto powaznie rozwaza wyjazd do Arad? Z badaniami czy - na ryzyko - bez?
Informacje o wystawie sa tutaj: [url]http://www.ach.ro/info%20home/entry_form_campionat.doc[/url]

Dodam ze pies ktory w oba dni dostanie CACIB, ma od razu przyznany tytul Championa Rumunii..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Nie zupelnie, wystarczy tylko CACIB z drugiego dnia, w pierwszy dzien pies musi byc tylko zgloszony[/quote]
Tak tez to zrozumialam z ulotki, ale wydalo mi sie zbyt piekne i uznalam ze zapis jest bledny ;) To nawet lepiej - KTOS CHETNY?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...