Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

[quote name='truflaistrucel']Noelani,
a szukasz kogos chetnego na wspolny wyjazd?[/quote]
TAK :D
No i ewentualnie wspolne ponoszenie ryzyka, bo nie zdaze suce zrobic badan na przeciwciala ;) Nie wiem czy w ogole zdaze w tym czasie do Polski przyleciec, ale na szczescie termin zgloszen uplywa 11 wrzesnia wiec jest jeszcze duzo czasu. Jesli zdarze - bardzo chce jechac!
Zawsze weselej i bezpieczniej jechac z kims, zwlaszcza taki kawal drogi..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noelani'][quote name='truflaistrucel']Noelani,
a szukasz kogos chetnego na wspolny wyjazd?[/quote]
TAK :D
No i ewentualnie wspolne ponoszenie ryzyka, bo nie zdaze suce zrobic badan na przeciwciala ;) Nie wiem czy w ogole zdaze w tym czasie do Polski przyleciec, ale na szczescie termin zgloszen uplywa 11 wrzesnia wiec jest jeszcze duzo czasu. Jesli zdarze - bardzo chce jechac!
Zawsze weselej i bezpieczniej jechac z kims, zwlaszcza taki kawal drogi..[/quote]

Badania trwają ciut ponad dwa tygodnie - może zdążysz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani'][quote name='Kika']
Badania trwają ciut ponad dwa tygodnie - może zdążysz?[/quote]
Tak, ale trzeba je zrobic na 3 miesiace przed wyjazdem, wiec nie zdarze :([/quote]


"4. Trzymiesięczny okres nie ma zastosowania do ponownego wprowadzenia zwierzęcia domowego, którego paszport zaświadcza, że badanie krwi zostało wykonane z wynikiem pozytywnym zanim zwierzę opuściło terytorium wspólnoty"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']O kurcze, to swietnie! To moze faktycznie zdarze i nie bede musiala zostac w Rumunii na wieki ;)[/quote]

Sądzę,że Rumunom pozostanie Twoje na wieki do niczego nie jest potrzebne :wink: To w druga stronę działa.Jakbys tych badań nie miała to jakis łobuz do UE moze Cię nie wpuścić.

Link to comment
Share on other sites

wow ale fajnie macie że możecie sobie jechac :) ja niestety ma teraz jednego psa w okresie linienia i suke która wyglada super i musi skonczyc Championat by dopiero gdzies mogla za granice sie wybrac :cry:
może w przyszłym roku zabierze sie ktoś ze mną? w zalezenosci gdzie bedzie wystawa ja powinnam sie na 90 % wybrac :) zbieram chetnych na przysżły rok i prosze w zwiazku z tym o jakies info na temat przyszłorocznej wystawy o ile cos wiadomo :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']Ja tez nie mam pojecia gdzie to moze byc, wydaje mi sie ze powinno byc albo na Wegrzech albo w Austriii, bo w ostatnich latach bylo:
2000 - Chorwacja
2001 - Polska
2002- Rumunia
2003 - Czechy
2004 - Słowacja
2005 - Rumunia[/quote]
jak w tych krajach (wegry, austria) to nawet nawet :o chco wolałabym troche inny kraik :) kto jedzie ze mną 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam się zastanawiać nad tą wystawą.I to tak całkiem serio 8) Niepokoją mie jednak sędziowie .W obydwa dni tubylcy.Muszę zebrać jeszcze troszkę informacji o hodowlach rumuńskich i samych" układach towarzyskich" :wink:
Może ktoś z was zna w/w sędziów:ŞTEFĂNESCU CRISTIAN (Rumunia)
i PAP VASILE (Rumunia)
???????????????????????????????????????????????????????????????????????
Czy już kiedyś sędziowali w Polsce?Albo chociaż na Słowacji lub w Niemczech?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani'][quote name='Marcino1978'][quote name='Kika'][quote name='Marcino1978']korci ta wystawa strasznie :lol: :lol: :lol:[/quote]

To szybka decyzja i w drogę :wink:[/quote]

decyzja juz jest :wink:[/quote]

Jaka, jaka???? :roll:[/quote]

A jak myslisz ? Po co te durnowate badania robiłam? :wink:

Link to comment
Share on other sites

a po co te badania????
jak nie przepuszcza to czlowiek zawroci i pojedzie przez Chorwacje,nie???w kilka osob wyjda grosze za nadrobione kilometry:))))jak nie przepuszcza...bo do tej pory powracajacy z Rumunii nie spotkali sie z utrudnionym wjazdem do UE, w koncu Rumunia juz jedna noga w UE jest:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...